331 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SAMSUNG GALAXY A71 KAKO NOV

Se prodava ⬇️ Samsung Galaxy A71 128 / 6 GB RAM Kratko koristen Z...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:56SAMSUNG GALAXY A52S 5G | ISTO NOV | GARANCIJA DO 06.2024

Se prodava ⬇️ Samsung Galaxy A52S 5G 128 / 6 GB RAM Kratko koriste...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:55HUAWEI P40 LITE FULL PAKET KAKO NOV

.


По Договор
или предлог цена
Денес 14:55Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G odlično sačuvan 🔹Bez tragi na koristenje ...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
Денес 13:29iPhone XS Max - КАКО НОВ

* Телефонот е како НОВ, без гребнатини. * Следуваат 5 маски гратис, ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:49Samsung Galaxy A53 5G

Akticna garancija od 10 mesec 2022. Bez tragi na koristenje vo odlicn...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:27Redmi Note 11S

Telefonot e bez tragi na koristenje, vo odlicna sostojba, bez nikakva...


13.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 МКД
Денес 11:27iPhone 11 Pro Max

Telefonot e vo odlicna sostojba. Se e originalno na nego, ne e servis...


420 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
430 €
Денес 11:27Samsung Galaxy s20 cosmic grey

Se prodava dobro zacuvan Samsung Galaxy S20 kupen od A1. Full komplet...


16.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:11Nov displej za Huawei Honor 9X, P Smart Z, Y9 prime

Se prodava nov displej crn za povekje modeli Huawei Honor 9X Huawei ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:43  НОВ ОГЛАС

Se prodava Iphone 8 64GB vo perfektna sostojba

Telefonot e maksimalno zacuvan bez tragi na ostetuvanje,poseduva zast...


210 €
или предлог цена
Денес 10:37iphone 8 plus

Iphone 8plus vo odlicna sostojba bez grebnatinka so nova baterija Mo...


199 €
или предлог цена
Денес 10:16Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:01Се продава Iphone 11 - 64GB - white

Се продава Iphone11-64GB- white, користен 2 месеци, battery health 10...


360 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
380 €
Денес 08:51Se prodava Samsung galaxy A52s 5G

Se prodava Samsung galaxy A52s 5G,bez grebnatinki,raboti odlicno,kupe...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:38IPHONE 13 POD GARANCIJA

Iphonot e kupen od setec sleduva komplet pakuvanje so kutija dve mask...


35.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:10  НОВ ОГЛАС

ONEPLUS 7 PRO 12/256gb

prodavam oneplus 7 pro socuvan komplet so kutija i brz polnac 12+7gb...


15.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
17.500 МКД
Вчера 22:53MOTOROLA EDGE 20 5G

prodavam MOTOROLA EDGE 20 5G socuvan kako nov,komplet so kutija,polna...


15.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 МКД
Вчера 22:29Iphone X 64GB

Iphone X 64GB


200 €
или предлог цена
Вчера 22:25  НОВ ОГЛАС

Xiaomi 13 Lite moze zamena za Velosiped ili Samsung ultra

Se prodava nov nekoristen telefon kupen na 10.03.2023 od TELEKOM kup...


28.000 €
или предлог цена
Вчера 21:41iPhone XS MAX

Telefonot e kako nov se e funkcionalno i e vo odlicna sostojba.


300 €
или предлог цена
Вчера 20:40  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG S22 PINK GOLD 128GB NOV

SAMSUNG S22 128GB PINK GOLD NOV !!! ZACUVAN MAX MNOGU MALCE KORISTEN...


500 €
или предлог цена
Вчера 20:23  НОВ ОГЛАС

Alcatel 1s

Kupen 2020 od neptun Ima maska i zastitno staklo Polnac nemam Po...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 17:37Redmi Note 11S

Prodavam cisto nov telefon REDMI NOTE 11S neotpakuvan kupen od A1 so ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 16:19Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 15:28Huawei SmartWatch GT3 PRO TITANIUM

Се продава нов Huawei SmartWatch GT3 PRO 46mm TITANIUM во целосно пак...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:2111 pro max

Se prodava iphone 11 pro max vo ekstra soatojba so telefono ode maska...


350 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
430 €
Вчера 11:24SAMSUNG Galaxy J7 Pro

Se prodava SAMSUNG Galaxy J7 Pro, socuvan vo odlicna sostojba. Telefo...


3.990 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.490 МКД
Вчера 08:00SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 CISTO NOV VO KUTIJA!!!

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 128GB SM- F721B Graphite DONESEN OD ...


599 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
649 €
Вчера 01:06iPhone 12 64GB White Neverlock. CISTO NOV!!!

iPhone 12 64GB White STAKLO - CISTO NOV - KORISTEN 2 MESECA BATTER...


499 €
или предлог цена
Вчера 01:06REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
19 мар 19:58Huawei P Smart 2021 128GB

Se prodava Huawei P smart 2021, so 128Gb memorija, dual sim. Raboti n...


6.000 МКД
или предлог цена
19 мар 13:09Honor magic 4 lite nov nekoristen

✅Telefonot e nov so super performansi ✅https://m.gsmarena.com/hono...


270 €
или предлог цена
19 мар 11:29Samsung S20 Ultra 5G 12/256 GB Snapdragon

Se prodava Samsung S20 Ultra 5G 12/256 GB Snapdragon. Se raboti za na...


449 €
или предлог цена
19 мар 08:56SAMSUNG A04s

Mobilniot e od TELEKOM operator, kupen na 25.11.2022 so 2 godini gara...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 МКД
19 мар 08:40Samsung Galaxy A33 5G

koristen 1 mesec so garancija 23 meseci so maska i zastitno staklo


14.999 МКД
или предлог цена
18 мар 21:13Telefon azumi

Dzvoni na OVOJ telefon 077483371 Telefonot e Bez mana Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
18 мар 19:25Telefon honor

Dzvoni na OVOJ broj 077483371 Telefonot e Bez mana I e koristen mn...


1 €
или предлог цена
18 мар 19:14HONOR X6

Prodavam HONOR X6 kupen od A1 Stip Na den 07.02.2023 star 1 mesec ...


8.000 МКД
или предлог цена
18 мар 13:38Otkup na mobilni telefoni - ISPLATA VEDNAS

Otkupuvam novi i koristeni, zdravi i skrseni telefoni. Samsung, iphon...


18 мар 10:26Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам