Кичево
                           
351 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nova kukja zad Arabela

Se prodava nova kukja komplet opremena gradena so najsovremeni i najs...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 06:00Plac na regionalen pat za Prilep

Se prodava plac na regionalen pat za Pirlep na izlez od Kicevo pred r...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:53Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat

Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat so vkupna povrsina od 1121m2 i...


110.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 21:52SE PRODAVAAT DVE GRADEZNI PARCELI NAD NORA RANCH

Se prodavaat 2 gradezni parceli nad Nora Ranch, na asvalten pat sprem...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:51Stanovi na prizemje za deloven prostor 50m2 /60m2/ 75m2

Se prodavaat stanovi od 50m2 / 60m2 / 75m2 na prizemje idealni za del...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Вчера 21:50Se prodava plac do magistrala na parking Drugovo

Se prodava plac od 2372m2 na magistralniot pat Kicevo-Ohrid vo Drugov...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:48Se prodava plac od 1500m2 so dve markici

Se prodava od 1500m2 so dve golemi markici do 6 sprata. Lokacija nad ...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
85 €
Вчера 21:48Plac sproti Mlinot

Se prodava plac so povrsina od 550m2 nasproti mlinot so markica i izg...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:47Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

Se prodava stan od 72 m2 + 6 m2 podrum na 1vi sprat sproti apt Bruno ...


2 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Вчера 21:43SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA KICEVO

Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 18:39Се продава земја (шума) во село Цер Кичево 41371 м2

Се продава земја (шума) во село Цер Кичево 41371 м2 Имотен лист 316 К...


30 МКД
или предлог цена
Вчера 11:44Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 10:18PLAC 726 m2 VLASKI PAT

Se prodava plac nasporti postata Rastanski pat od 726 m2 , za poveke...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:18PLAC 934 M2

Se prodava plac od 934 m2 na ulica Kopacka, nasproti gradnikata Olga ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:18Prodavam plac od 900 m2 i plac od 1164 m2

vo Kicevo sproti kasarnata so imoten list broj 57256, katastarska pa...


70 €
или предлог цена
Вчера 10:03Куќа во центар на градот со дворно место

Се продаваат две куќи една до друга со дворни места на КПБР 3453/1, с...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 00:09Prodavam plac 468 m2 na najubava lokacija !!!

Prodavam plac so povrsina od 468 m2 Na najubava lokacija vo novata n...


36.500 €
или предлог цена
05 јун 22:46Kuka vo Strogiot Centar na gradot

Se Prodava Kukja od 110m2 vo strogiot centar na gradot,nasproti Domot...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 јун 21:45КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 јун 15:14Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 јун 09:09Kukja so 2 placovi / Shtëpi me 2 parcela ndertimi

Shitet shtepi dy katëshe, me siperfaqe banimi prej 150 m2, dhe siperf...


74.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
75.000 €
Кичево

Куќи / Вили

04 јун 21:59Kujka

Se prodava Kontakt: 070 318 805 (TUTE)


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 јун 20:14Se prodava Kuka, Куќа, info na 070 219 731

Se prodava kuka na mnogu ubava lokacija vo Kicevo, na mirna lokacija ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 јун 14:51Kujka kuka se prodava vo Kicevo, shitet shtepi ne Kerçove

Centar Kicevo 170m2 Contact 071600214 Pavle


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 јун 14:10SE PRODAVA KUKA NA ODLICNA LOKACIJA VO KICEVO

Kukata se naoga na ul. Partizanski Odredi br 57 Kicevo (Rastanski pat...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 јун 10:18Se Prodava Kuka 3.Sprata

Kuka na 3 sprata,so povrsina 100m2 Dvorno mesto 580-kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 јун 23:49Се продава куќа

Се продава куќа Раштански пат.Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 јун 19:47Канцеларија

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


100 €
или предлог цена
03 јун 16:44Канцеларија

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


150 €
или предлог цена
03 јун 16:44Kancelarija

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


70 €
или предлог цена
03 јун 16:44Kukja s. Vrbjani Ohrid

Cena povolna Ima struja, voda i wc


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 јун 14:37Se izdava plac 14.000m2

Se izdava za sekakov vid na biznis, sredeno e so dokumenti, del na...


1 €
или предлог цена
03 јун 11:48Se izdavat 3 stanovi pod kirija sprotiv gimnazija

jepen banesa me qera perball gjimnazi ne Twins center banesat jane ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

03 јун 11:48se prodava plac sprotiv mak petrol

placot e na kaj patot kon ohrid sprotiv mak petrol za poveke detali j...


1 €
или предлог цена
03 јун 11:48STAN 62.000 fr

So Möbel


62.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

03 јун 09:09Se prodava kukja 200m2 uy pirinska karpos

Se prodava kukja 200m2 i dvor 250m2 ima i plateno kumunali za dukjan ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 јун 13:29Se izdava sprat od kukja vo karpos

Se izdava sprat od kukja vo karpos na ul pirinska tel 070 392 777 slo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 јун 13:29Se prodava niva vo s.knezino 1170m2

Parcela broj 222 i 223


По Договор
или предлог цена
02 јун 11:54Prodavam-iznajmuvam kuka so plac vo selo Popolzani-Kicevsko

Prodavam-iznajmuvam kuka 80 m2 i plac 1500m2 ovostarnik vo selo Popol...


26.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 јун 23:05ПРОДАВАМ ИЛИ ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАРОТ НА ОХРИД

Продавам или или издавам деловен простор/дуцен во центарот на Охрид ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

01 јун 22:03Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам