Кичево
                           
133 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nova kukja zad Arabela

Se prodava nova kukja komplet opremena gradena so najsovremeni i najs...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 06:00Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat

Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat so vkupna povrsina od 1121m2 i...


110.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 21:52SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA KICEVO

Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 18:39Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 10:18Куќа во центар на градот со дворно место

Се продаваат две куќи една до друга со дворни места на КПБР 3453/1, с...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 00:09Kuka vo Strogiot Centar na gradot

Se Prodava Kukja od 110m2 vo strogiot centar na gradot,nasproti Domot...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 јун 21:45КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 јун 15:14Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 јун 09:09Kukja so 2 placovi / Shtëpi me 2 parcela ndertimi

Shitet shtepi dy katëshe, me siperfaqe banimi prej 150 m2, dhe siperf...


74.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
75.000 €
Кичево

Куќи / Вили

04 јун 21:59Kujka

Se prodava Kontakt: 070 318 805 (TUTE)


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 јун 20:14Se prodava Kuka, Куќа, info na 070 219 731

Se prodava kuka na mnogu ubava lokacija vo Kicevo, na mirna lokacija ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 јун 14:51Kujka kuka se prodava vo Kicevo, shitet shtepi ne Kerçove

Centar Kicevo 170m2 Contact 071600214 Pavle


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 јун 14:10SE PRODAVA KUKA NA ODLICNA LOKACIJA VO KICEVO

Kukata se naoga na ul. Partizanski Odredi br 57 Kicevo (Rastanski pat...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 јун 10:18Se Prodava Kuka 3.Sprata

Kuka na 3 sprata,so povrsina 100m2 Dvorno mesto 580-kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 јун 23:49Се продава куќа

Се продава куќа Раштански пат.Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 јун 19:47Kukja s. Vrbjani Ohrid

Cena povolna Ima struja, voda i wc


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 јун 14:37Se prodava kukja 200m2 uy pirinska karpos

Se prodava kukja 200m2 i dvor 250m2 ima i plateno kumunali za dukjan ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 јун 13:29Se izdava sprat od kukja vo karpos

Se izdava sprat od kukja vo karpos na ul pirinska tel 070 392 777 slo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 јун 13:29Prodavam-iznajmuvam kuka so plac vo selo Popolzani-Kicevsko

Prodavam-iznajmuvam kuka 80 m2 i plac 1500m2 ovostarnik vo selo Popol...


26.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 јун 23:05ПРОДАБАМ КУЦА СТРОГ ЦЕНТАР ВО КИЦЕВО

Продавам стара куца во центарот на Кицево во центарот Кицево многу п...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 јун 21:49Kujka nova gradba vo centar

Se prodava nova kujka so kompletna dokumentacija legalizirano mesto,p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 јун 19:58Се продава куќа

Се продава куќа на улица Јанко Михајлоски покрај река сушица. За по...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

31 мај 15:38Stara kuka vo CENTAR so dvorno mesto 360m2

Se prodava stara kuka so dvorno mesto od 354 m2. Katastarska parcela ...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

31 мај 11:55Povolno ! Moze i zamena za stan

Mozna e zamena za pomal stan so vasa doplata!


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 мај 18:20NOVA KUKJA NA 4 KM OD GRADOT VO S. RASTANI

Se prodava nova kukja, komplet opremena, se novo, ne koristeno, kako ...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 мај 22:33Se prodava kuka so izlez na magistralen pat

Se prodava kuka na magistrala, so izlez na dva patista podelena na 3 ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 мај 22:29SE PRODAVA KUKJA VO DEVEANA SO OTVOREN POGLED

Se prodava kukja vo nas. Deveana so otvoren pogled. Placot e so vkupn...


220 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 мај 22:27Nova kuka na atraktivna lokacija do gradski pazar

Се продава куќа со: подрум (~100m2), деловни простории(~70м2), спр...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 мај 20:12СЕ ПРОДАВА МЕСТО ОД 908 М2 СО ДВЕ КУЌИ

Се продава место со површина од 908 м2 со две куќи. Местото се наоѓа...


4 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 мај 13:53Куќа со одлична локација

Се продава куќа со дворно место, добра место положба и одлична локаци...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

26 мај 13:03Se prodava kuka nad kasarna

Se prodava kukja nad kasarnata vo blizina do stovaristeto Digoz na gl...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 мај 22:18Се продава кујќа во раштански пат.

Се продава дво фамилијарна кујќа во градба со донесена канализација,в...


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 мај 12:33Se prodava kuka vo Kicevo,shitet shtepi ne Kerçove

Kukata e cakom pakom so Prekrasen shirok dvor 2 sprata +skali za 3...


12.250.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мај 22:58KUKA VO KICEVO nad rest.Milenium-SHITET SHTEPI NE KERCOVE

KUKATA E KOMPLET SUREDENA SO KOMPLETIRAN DVOR, VO PREKRASNO MESTO C...


200.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мај 22:58Kukja 100m2 2 sprata + podrum, so vcrtana dogradba

Se prodava kukja so 2 sprata i podrum so garazha, polunamestena, reno...


300.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 мај 19:51Kukja kuka shtepi куќа kuca

435m2 parcela 252m2 korisna dvorna povrsina 279m2 korisna vnatresna p...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 мај 08:51СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА куќа лоцирана во Кичево, на ул. „Копачка“ бр. 52, под млин...


180.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 мај 21:22Shitet shtepi/magacin 600m2 | Pashine e poshtme

Objekti ndodhet në Kërçovë në lagjen pashinë e poshtme afër shkollës ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 мај 13:00SE PRODAVA KUKJA + PLAC

Se prodava kukja vo gradba plus golem plac vo blizina na O.U. Bato.. ...


110 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 мај 08:43Se prodava kukja

Se prodava kukja vo n. Rastanski Pat na glavna ulica so kvadratura od...


92.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 мај 08:42Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам