233 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava A1 Alpha 20

Telefonot e vo odlicna sostojba,drzi baterija


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 21:41SAMSUNG A32

Samsung A32 128GB 6,4" Baterija 5000 mAh Mnogu malku koristen Nema ni...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:48Екран SAMSUNG A415F / A41 комплет со рамка (ORIGINAL AMOLED)

* Цената се однесува за само ЕКРАН СО РАМКА, за монтажа плус 600ден. ...


3.650 МКД
или предлог цена
Вчера 14:51Се продава нов неотпалуван XIAOMI REDMI 9AT

Се продава нов неотпакуван XIAOMI REDMI 9AT купен на 28.03.2023 со га...


5.999 МКД
или предлог цена
29 мар 17:45Iphone 11Pro Max

Telefonot e vo extra sostojba se e original na nego za info zvoni sam...


30.000 МКД
или предлог цена
29 мар 17:36Iphone 8 64g odlicen

Telefonceto e e vo odlicna sostojba. Funkcionira dugmeto ne e poravan...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
29 мар 17:35Екрани за Samsung J530F/J5 2017 комплет OLED

* Потполно нови неодлепени во кутија. * Достапно на залиха: Црни, Зл...


2.100 МКД
или предлог цена
29 мар 16:57Екран Huawei Honor 10/20 Lite 6.21"

- Нов во кутија, одлично пасува на рамка, не се разликува од оригинал...


1.900 МКД
или предлог цена
29 мар 16:56Екран SAMSUNG A505F / A50 комплет со рамка (OLED)

* Екраните се со оригинални димензии, истотака имаат подобра слика и ...


2.700 МКД
или предлог цена
29 мар 16:56T Phone pro 5G

Se prodava nov telefon sega zeman od salon ne uklucen so garancija po...


13.000 €
или предлог цена
28 мар 12:43Prodavam Samaung Galaxy J5 2017

Prodavam Samaung Galaxy J5 2017 Stakloto od ekranot e skrseno no tele...


1.000 МКД
или предлог цена
28 мар 10:40Екран SAMSUNG A315 / A31 4G комплет со рамка Black (OLED)

* Екраните се компатибилни само со А315 (A31 4G). * Екраните се помал...


2.900 МКД
или предлог цена
28 мар 09:34Екран SAMSUNG A525 / A52 4G комплет со рамка Black (OLED)

* Екраните се компатибилни само со А525 (A52 4G). * Екраните се пома...


4.000 МКД
или предлог цена
28 мар 09:28SAMSUNG A715F / A71 комплет со рамка (OLED)

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не...


3.500 МКД
или предлог цена
28 мар 09:28SAMSUNG A705F / A70 комплет екран со рамка (OLED)

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не...


3.400 МКД
или предлог цена
28 мар 09:28Екран SAMSUNG A307F / A30s комплет со рамка Black (OLED)

* Fingerprint и останатите сензори можат да си функционираат сосема н...


3.050 МКД
или предлог цена
28 мар 09:28Huawei P40 Lite

Се продава мобилен телефон Huawei P40 Lite


7.000 МКД
или предлог цена
27 мар 11:13Nokia X100 (NE KORISTEN)

Se prodava NOKIA X100 5G NOV voopsto ne koristen komplet so polnac. ...


11.000 МКД
или предлог цена
27 мар 00:02Se prodava NOV TELEFON T-Phone 64Gb !!!

Се продава нов некористен телефон T-Phone 64Gb, доделен од Т-Mobile з...


1 МКД
или предлог цена
26 мар 19:57Samsung Galaxy Active Watch 2

Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm доаѓа со 14 ремчиња од алуминиум,п...


10 МКД
или предлог цена
25 мар 01:24Samsung Galaxy S22 Ultra

Kontakt:077-430-001;


По Договор
или предлог цена
24 мар 13:31Garmin Venu 2 Plus -НОВ-

Уморни од менување смарт уреди? Упатувајте и примајте повици од вашат...


300 €
или предлог цена
24 мар 13:10SE PRODAVA IPHONE 11 (pro,11,12,13)

Telefonot e so originalen polnac i kutija donesen od USA vo dobra sos...


По Договор
или предлог цена
24 мар 12:35Apple Wach series 4-44mm gps cellular

Apple Wach series 4-44mm cellular gps malku korosten bez ni najmala t...


260 €
или предлог цена
23 мар 12:36IPHONE XS 64GB Gold

Telefonot e donesen od Germanija vo dobra sostojba. Info na 070252...


280 €
или предлог цена
21 мар 11:06MOBILEN HONOR 2OE

MOBILEN HONOR 2OE SO MASKA I POLNAC


5.000 МКД
или предлог цена
18 мар 11:59Tripod za mobilen telefon fleksibilen

Трипод за мобилен телефон Може да се виде во Ни-Ком Трејд Кавадарци ...


300 МКД
или предлог цена
17 мар 14:09Garmin Instinct Solar CAMO !! NOV !!

Се продава нов мулти спортски часовник Garmin Instinct Solar CAMO,воо...


10.000 МКД
или предлог цена
16 мар 16:52Huawei Original Type-C to 3.5mm

Huawei Original Type-C to 3.5mm


300 МКД
или предлог цена
15 мар 12:16HONOR X8

Telefonot e vo perfektna sostojba


8.000 МКД
или предлог цена
15 мар 08:06Se prodava ZTE S751

Se prodava maximalno zacuvan ZTE S751 mobilen telefon. Raboti na sit...


650 МКД
или предлог цена
12 мар 12:12Se prodava Sony Ericsson w100i Spiro

Se prodava maximalno zacuvan Sony Ericsson w100i Spiro mobilen telefo...


650 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Стари телефони

12 мар 12:10Se prodava Sony Ericsson Zylo

Se prodava maximalno zacuvan Sony Ericsson Zylo mobilen telefon. Rab...


700 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Стари телефони

12 мар 12:10Se prodava Alcatel 2003g

Se prodava bukvalno kako nov Alcatel 2003g mobilen telefon. Raboti n...


800 МКД
или предлог цена
12 мар 12:10iPhone 11 PRO MAX 64GB Midnight Green

Се продава iPhone 11 PRO MAX 64GB Midnight green во одлична состојба ...


430 €
или предлог цена
11 мар 17:58[FULL ORG] Екран за Samsung Galaxy Note 9 (N960F) - НОВ

* Екранот е РЕПАРИРАН и е со ново предно стакло и нова шасија. Прода...


7.700 МКД
или предлог цена
10 мар 11:28Samsung Galaxy S20+ максимално сочуван

Цената е последна!!!! Телефонот буквално не се разликува од НОВ!!!! ...


24.500 МКД
или предлог цена
10 мар 11:28Samsung Galaxy Watch3 45mm

Zacuvan e mnogu bez grebanici i dosta eleganten uste e pod garancija ...


9.800 МКД
или предлог цена
09 мар 10:31Se prodava Huawei p30 pro

Telefonot e maksimalno socuvan


210 €
или предлог цена
07 мар 13:00Батерии за DZ09 часовници

===================================== - Продаваме нови батерии за DZ...


349 МКД
или предлог цена
06 мар 22:58Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам