12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam/izrabotuvam masina za struganje so beskone. smirgla

Prodavam / Izrabotuvam masini za struganje, brusenje, ramnenje, polir...


1 €
или предлог цена
01 јун 23:29Digalka-Dizalica(Omer-Fox 3600kg)

Vo odlicna sostojba, pogodna za vulkanizerska rabotilnica, i centrira...


4.500 €
или предлог цена
05 мај 16:55Parkside Pistol 310nm

Pistol za odvrtuvanje na vozsuh. Nov, neupotrebuvan.


50 €
или предлог цена
05 мај 14:31Cirkular za kanali Matrix

Prodavam cirkular za kanali vo zid Matrix WC 1800.. Nov ne upotrebuva...


11.500 МКД
или предлог цена
06 апр 18:56Брусалица PARKSIDE 2000 W

Нова PARKSIDE бруселица со гаранција, купена во италија 2000 W..


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
28 мар 07:38Брусалица ARMOUR 500 W

Нова неотпакувана купена во Италија.


2.000 МКД
или предлог цена
28 мар 07:38Бормашина PARKSIDE PSBM 750 B2

Нова, купена во Италија


2.500 МКД
или предлог цена
28 мар 07:38novi baterii DEWALT 2ah

bateriite se novi neodpakuvani 3500 parce


3.500 МКД
или предлог цена
19 мар 12:54Patent klucevi / Gedora / 108 parcinja / Alat

Marka Marshal.. 108 visoko kvalitetni hrom vanadium parcinja .. 1/2 i...


4.000 МКД
или предлог цена
23 дек 15:21Elmaz Vakum t-cutter

Vakum 30 evra Elmaz 30 evra T-cutter 150 evra 070624670


30 €
или предлог цена
14 ное 21:54Телескопска пила 525P5S

Моќност на мотор 1 kW Број на вртежи 8500 rpm Резервоар 0...


35.700 МКД
или предлог цена
23 јун 13:22Пила Хускварна 365 -Профи

Зафатнина на цилиндар 70,7cm 3 Моќност 3,6kW Тежина 6,4kg Мач 40-7...


34.550 МКД
или предлог цена
23 јун 13:20Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам