Битола
                   
2233 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SUZUKI SPLASH 1.0 BENZIN-48KW--MODEL 2009--128.000 KM!!NOVO!

SUZUKI SPLASH 1.0 BENZIN-48KW--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --BORD...


4.399 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 мар 19:57Промовирано

VW GOLF 5 1.9 TDI ODLICEN

Golf 5 1.9 Tdi 2006 godina Uvezen od Germanija Registriran do 14.03....


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:00Промовирано

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI--COSMO-125KS--MODEL 2011--164.000 KM!!

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI--92KW--125KS--EURO 5 --KLIMATRONIK LADI ODLICN...


6.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 мар 19:57Промовирано

Се продава Nissan Qashqai

Nissan Qashqai 2.0 DCI 110 KW - 150 KS . Нисанот е со највисоко ниво ...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:53Hyundai i30

Hyundai i30 redovno serisirano vozilo mala potrosuvacka na gorivo ate...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:30Mercedes C220 CDI

Mercedes C220 CDI Classic, колата е редовно одржувана и сервисирана. ...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:01Se prodava mercedes

Se prodava odlicen nercedes c200 dizel ful oprema mnogu mala potrosuv...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:38  НОВ ОГЛАС

Se prodava Nissan

Se prodava Nissan Qashqai 2008 god,napraven mal I golem servis pred 2...


7.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:15Peugeot 107 1.0 68ks 2010 Neuvezena Top Sostojba !!

Peugeot 107 1.0 68ks 2010 Facelift (Redizajn)NEUVEZENA !! Proizveden...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:13Seat Toledo 1.9 TDI 2006

Se prodava seat Toledo 2006 1.9 tdi 105hp odlicno zacuvano redovno se...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:59FIAT PUNTO 3ka 1.3 MULTI DjET [ Corsa, Spark, Golf, Matis ]

- FIAT PUNTO 3KA 1. 3 MULTIJET - GODD. NA PROIZ. 2011g. - PRVA REGG....


4.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:39  НОВ ОГЛАС

CHEVROLET SPARK / BENZIN / PLIN

- CHEVROLET SPARK / BENZIN / PLIN [ ATESTIRAN ] - GODD. NA PROIZ. - ...


1.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:34  НОВ ОГЛАС

HYUNDAI i30 1.6 CRDi 2013 FULL OPREMA

BORD KOMPJUTER KLIMATROIK PARKINK SENZORI TEMPOMAT SENZOR ZA DOZD...


8.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:31Audi A6 2.7 TDI 180 kw 2007 godina

Se prodava Audi A6 vo odlicna sostojba, so realni 230000 km. - 2...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:07  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C 220 CDI PERFEKTEN!!!

PRODAVAME MERCEDES - BENZ C 220 CDI 2007 GODINA REG DO 07.2023 AVANGA...


7.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.700 €
Битола

Автомобили

Денес 16:02FIAT BRAVO 1.9 M-JET 120KS

BRAVOTO E REGISTRIRAN DO 24 02 2024 VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVA...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:59VW PASSAT 1.9 TDI 105ks●BLUEMOTION●FUL OPREMA-2008/09god

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks- >>>●BLUEMOTION●<<< FULL OPREMA 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:42VW PASSAT 1.9 TDI 105ks COMFORTLINE 2008GODINA

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●COMFORTLINE●<<< 2008GODINA!!!�...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:41VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS TOUR OPREMA 2008 GODINA

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS ■TOUR OPREMA■ 2008 GODINA.🇩🇪�...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:41AUDI A3--1.6 TDI 105KS-BLUEMOTION--PANORAMA--S-LINE 2010/11g

SE PRODAVA AUDI A3--1.6 TDI 105KS- BLUEMOTION--PANORAMA--SPORTBACK ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:41VW TIGUAN 2.0 TDI - SPORT&STYLE 2012/13 GODINA-ALCANTARA

SE PRODAVA VW TIGUAN 2.0 TDI - SPORT&STYLE 2012/13 GODINA-ALCANTARA!!...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:40Bmw e36

Само штопови имам Цена 3000 денари Праќам по карго


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:35  НОВ ОГЛАС

Fiat multipla

EKSTRA CENA ekstra motor 1.9 jtd Kolata e -2006 god REGISTRIRANA d...


1.390 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.490 €
Битола

Автомобили

Денес 15:33Passat b7 1.6 TDİ Bluemotion

Passat b7 2011g. 1.6 TDI bluemotion/ manuel Polo 2011g. 1.2 TDI / ma...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:58  НОВ ОГЛАС

Passat B7. DSG. 2014. 75000

Voziloto e odlicno i i max. zacuvano. Komplet servisirano i bez nikak...


14.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:50Passat b7 1.6 TDİ Bluemotion

Prodavam Passat b7 2011/2012, 1.6 TDİ Bluemotion 105 hp, registriran ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:44VOLKSWAGEN TOUAREG FACELIFT 2008

REG. DO O5 07 2023 ZELEN KARTON 2.5 TDI PONOVIOT MOTOR VO ODLICNA SOS...


8.899 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:37Mercedes E250 2009 Elegance MOZNA E ZAMENA

UVEZEN OD GERMANIJA 🇩🇪 MERCEDES E250 2009 ELEGANCE Prodavam Merce...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:58AUDI A3 - 1.9 TDI - 105 KS - REDIZAJN-KLIMATRONIC

AUDI A3 - MOTOR 1.9 CDTI - 77 KW (105 KS) - MALA POTROSUVACKA NA GORI...


8.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:55OPEL AGILA 1.0

voziloto e vo top sostojba realni kilometri registracija do mart so z...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:54Lada niva

Ladata e vo odlicna sostojba so karburator ne e registrirana so atest...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:40Vw touran 1.9 2008g

Touran 1.9 tdi 2008g so 7 sedista registriran do Juni mesec napraveni...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:40Lacetti, 173,905km, 2.0TCDI, 2008, prv sopstvenik,

Chevrolet Lacetti, 2008, 2.0 TDCI, 89kw, prv sopstvenik, neuvezena, k...


2.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:39PRODAVAM FIAT BRAVO 1.4 12V BENZIN-PLIN

VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA, FULL OPREMA SERVO, ABS,ELEKTRICHI PROZO...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Битола

Автомобили

Денес 13:38Opel Corsa 1.2 so plin 2008

Se prodava ili zamenuva Opel Corsa 1.2 benzin so plin atest 2008god z...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:32PEUGEOT RCZ 2.0 HDI

Se prodava ili zamenuva Peugeot RCZ 2.0 163hp 2011god edinstvena na p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:31Opel Astra Gtc 1.9cdti 120hp

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC 1.9cdti 120hp napraven golem i...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:31Golf 6 1.6tdi DSG ful oprema

Se prodava ili zamenuva Golf 6 1.6TDI DSG menjac 105ks odlicen za poc...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:31Vw Golf 7 1.6tdi mozi zamena

Se prodava ili zamenuva Golf 7 1.6TDI 105ks odlicen za pocetnici ser...


2 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:31HONDA ACORD TNG

PRODAVAM HONDA ACORD TNG SO ATESTIRAN PLIN. NE REGISTRIRANA CENATA ...


700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:29  НОВ ОГЛАС

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2008 GOD FABRIKA

Audi A4 2.0 tdi 143 ks 2008 God So fuul oprema Bord kompjuter T...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI 2003

Voziloto e vo odlična sostojba,registrirano do 11.2023 so zelen karton


1.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- AUDI A4 B7 2.0 TDI / 125kw / 16V - GODD. NA PROIZ. 2007g. - REGIS...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.500 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00Страна 1 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам