Битола
                   
2323 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL ASTRA H 1.4 16V--REDIZAJN--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!

OPEL ASTRA H 1.4 16V BENZIN--66KW-90KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI OD...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 јун 19:51Промовирано

CITROEN C3 1.4 BENZIN--KLIMATRONIK--MODEL 2008--153.000 KM!!

CITROEN C3 1.4 BENZIN--EURO 4 STANDARD --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


3.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 јун 19:51Промовирано

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN-KLIMA--MODEL 2009--117.000 KM!!NOVA!

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN--71KW--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --SERV...


3.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 јун 19:49Промовирано

Opel omega 2.2 DTI

Se prodava opel omega 2.2 DTI 2000 godina od oprema poseduva: -dvozon...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Битола

Автомобили

Денес 11:51Ford focus c-max 1.6tdci

Ford focus c-max 1.6tdci napraven servis klima Tel-071 255 236


3.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:50Renault clio 1.2benzin

Renault clio 1.2benzin napraven e servis klimatronik Tel.071 255 236


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:49Opel Insignia 2.0 CDTI

Opel Insignia 2.0CDTI 170HP - 125KW Full oprema Kozen interier ...


19.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
22.000 €
Битола

Автомобили

Денес 11:37Renault Twingo 1.2 16v Gt

Fabricki gt model Koliceto e vo odlicna sostojba.Tehnicki potpolno ...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:36VW GOLF 3 1.9 TDI 66 KW 90 KS 1996

VW GOLF 3 1.9 TDI 66KW 1996godina VO ISPRAVNA SOSTOJBA REGISTRIRAN...


1.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:34AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- FIAT PUNTO 3KA 1. 2 BENZIN - GODD. NA PROIZ. 2009g. - PRVA REGG. 0...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:28Alfa GT

Se prodava Alfa GT registrirana do mart 2024 napraven servis promenet...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:28VW GOLF 5 2006 G GOAL MODEL TOP!!!!!

Se prodava: VW GOLF 5 GOAL MODEL Reg. 09.11.2023 god Servisiran 2...


2 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:28AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- AUDI A4 B7 2.0 TDI / 125kw / 16V - GODD. NA PROIZ. 2007g. - REGIS...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:28Astra J , 110ks ,2012 -karavan

Se prodava Astra J od 2012 godina, redovno servisirana i odrzavana, s...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:262 mnogu zacuvani predni sedista Седишта за FIAT PUNTO 2-ка!

Се продаваат EXTRA поволно: Две зачувани предни седишта со кревање,...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:23Seat Leon 1.9 tdi 105 ks 2009 God Redizajn

Seat Leon 1.9 tdi 105 ks so fuul oprema Klimtaronik Bord kompjute...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:22OPEL CORSA 1.5 TD 1998 God

Centralno zaklucuvanje elektricni stakla Servo volan aluminski banda...


2.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:22Tojota Yaris 1.0 51 kw 2009 God benzin

Tojota Yaris 1.0 51 kw 2009 god benzin So fuul oprema Klima Cebt...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:22Vw Golf 5 1.9 Tdi 105 ks 2007 God v Tour Model

Vw Golf 1.9 tdi 105 ks 2007 god Vo ekstra sostojba so fuul oprema ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:22Citroen C3 1.1 Benzin

Kolata e redovno servisirana i e vo odlicna sostojba . 4 novi M+S gu...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:19OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131KS ZACUVANA EKSTRA!

SE RODAVA OPEL INSIGNIA EDITION 2.0 CDTI 131ks 2009 GOD.REGISTRIRANA ...


6.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.950 €
Битола

Автомобили

Денес 11:18Мерцедес Б200

Се продава Мерцедес-Бенз Б200. Регистрирана со зелен картон до 18.11...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:18НОВИ farovi predni CHEVROLET LACETTI hatchback ЕВТИНО delovi

Се продаваат акциски: 2 НОВИ предни фарови лев и десен за CHEVROLET ...


145 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:10FORD FIESTA 1.4 DIESEL 2006 GODINA

Kolata e sega donesena od holandija i registrirana e pred 10 dena ...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:07RENAULT MEGANE 1.5dci NAVI AVTOMATIK

Renault megane 1.5dci 81kw 2010god full oprema AVTOMATIK EDC MENJAC...


5.550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:06Hyundai Getz

Se prodava Hyundai Getz 1.5 CRDI dizel mnogu ekonomichno so mala potr...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.500 €
Битола

Автомобили

Денес 10:56ЛАДНИК за КЛИМА уред FIAT BRAVO модел 1995-2001 г. ЕВТИНО!!!

Се ПРОДАВА ЛАДНИК за КЛИМА уредот на FIAT BRAVO модел 182 од 1995-...


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:55Како НОВИ 2 оригинал фарови farovi delovi задни PEUGEOT 306!

Се ПРОДАВААТ од АВТО САЛОН СКОРО НОВИ оригинални фарови ЗАДНИ за ...


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:54Yugo Koral 45 1990god. Benzin/Plin

Registracija do 04.2024 Benzin/Plin- Atestiran Podvozje Zdravo Ima...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:53Daewoo Lanos 1.5

Registrirana do 12.07.2023 Ne pali. Duvnat dikton i ladnakot dupnat...


250 €
или предлог цена
- 44 % Попуст
450 €
Битола

Автомобили

Денес 10:53MAZDA 6 2.2D 163KS 2010G

-Mazda 6 2.2d -Proizvedena 2010g -Pominati 235 000km -Kolata e ap...


6.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:51BMW 523I 2010G PERFEKTNA SOSTOJBA

Bmw 523i 2010g 150kw 204ks pominati 223 000km kolata e uvezena od ch�...


13.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:51MAZDA 6 2.2D 185KS 2009G CH

-Mazda 6 2.2d -Proizvedena 2009 -Kolata e apsolutno bez nikakva za...


6.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:51AUDI A7 3.0TDI 204KS 2011g

Audi A7 3.0tdi Proizvedena 8.2011 Pominati 209 000km Kolata e seus...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:51OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 92 KW / 125 KS 2010 Год.

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 92 KW 125 KS 2010 год. 197500 км. - ОПРЕМА ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:31MERCEDES CLA 200 7G-DCT

Kolata e vo ekstra sostojba so kompletna servisna i elektronska knisk...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:25MITSUBISHI PAJERO 2.5 TD INTERKULER

VO EKSTRA SOSTOJBA


9.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:25OPEL S-D CORSA

Benzin 1.2 ekonmocina i vredi da se vidi, motor odlicen.


3.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:21Mercedes benz c220

Mercedes C220 cdi so sest brzini 105kw 143ks Full oprema ,exstra so...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:12A6 2.0tdi 140ks 2005g

Audi A6-140ks 2004/5 god regist do 8 januar 2024g so zelen karton kom...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:05Honda Accord 2.2 iCTDi

Full opremena Klima ispravna 4 letni gumi novi Servis golem+mal (...


5.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:04SEAT LEON 2.0 TDI FACELIFT EURO5

SEAT LEON 2.0 TDI 140 KONJSKI SILI PONOVIOT MOTOR EURO 5 PROIZVEDEN D...


6.450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 €
Битола

Автомобили

Денес 10:01SE PRODAVA AUDI A4 B7 1.9TDI 116KS 2007

Audi a4 1.9tdi 116ks 2007godina So Full Oprema Klimatronik ABS, AS...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:58Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам