Тетово
                   
1047 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Benz Ml 320 cdi

Mercedes Ml 320cdi 2006god Registriran cela god diesel 224ks ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 мар 23:11Промовирано

Renault clio 1.5 dci

Renault clio 1.5 dizel 2013 god voziloto e vo besprekorna sostojba se...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:30Промовирано

SEAT IBIZA 1.4 TDI SO KLIMA SUPER SOSTOJBA

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2002 VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA PODVOZJE I MOTOR S...


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

18 мар 08:22Промовирано

Bmw730d 1999 individual

U top sostojba Bez zameni Cena 6000€


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:35  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA

Se prodava Opel Corsa 1.2 benzin / plin so atest Duplo pedali so ates...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:27Se prodava Phaeton

Se prodava kolata e odlicnaa moze da se proba i vidi koga sakate kola...


10.499 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:48Se prodava Hyundai Accent 1.4

Hyundai Accent 1.4 benzin plin full oprema 2006 kolata e odlicna vred...


2.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.650 €
Тетово

Автомобили

Вчера 20:58Daihatsu Feroza

Daihatsu Feroza 1.6 16v 70kw Benzin Plin Registriran cela godina ...


5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:57Audi A4

Ауди А4 2.0 141 hp, Дизел Караван , Регистрирано со Зелен картон, Ор...


4.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:51Nisan 2004 4 x 4

Vo odlicna sostojba ful oprema reg cela godina se funkcionalno 4 gumi...


4.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:41ford focus 2007 karavan

avtomobilot e vo odlocna sostojba stotuku registriran.napraven celose...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:31Audi A3 2.0 tdi

Audi A3 2.0tdi G.2011 Starstop Komandi na volan Tempomat Navi d...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:44VW GOLF 7.5 GTD 2.0 184 Ps DSG - 2017

𝗩𝗪 𝗚𝗢𝗟𝗙 𝟳.𝟱𝗚𝗧𝗗 𝟮.𝟬 𝟭𝟴𝟰𝗣𝘀 𝗗𝗦𝗚 -𝟮𝟬𝟭𝟳 🏁SPORT ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:40VW POLO BLUE GT 1.4 TSI 140 PS DSG 2013

VW POLO BLUE GT 1.4 TSI 140 PS DSG 2013 SERVISIRANA REG 05.01.2024


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:39VW GOLF 7 1.6 TDI 105 PS 2014

VW GOLF 7 1.6 TDI 105 PS 2014 180000 KM SERVISNA KNIGA 2 KLUCA 4 ...


11.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:39se prodava Bmw 120i 2007

Bmw 120i 2007 benzin.kon 072931693


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:56Najubaviot Bmw 630i 2006 godina

Najubaviot 630 na pazarot,so realni 131000km so servisna istorija,se ...


13.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:55GOLF 6 1.6 TDI 2009 GOD

GOLF 6 1.6 TDI 77KW 105 k.s 2009 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJ...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:30Renault clio 1.5 dci

Renault clio 1.5 dizel 2013 god voziloto e vo besprekorna sostojba se...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:30BMW 525d 3.0 197hp automatic 2008'

prodavam bmw 525d 3.0 197ks automatik,2008 godina facelift. kolata e...


11.111 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:17  НОВ ОГЛАС

VW Golf 7 2.0 TDI

Marka: VW Model: Golf 7 Tip motor: 2.0 TDI Bluemotion technology Sila...


13.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:14BMW 535D M-Packet

Se prodava bmw 535d bi turbo 272ps M-Packet orginallen. Kolata e vo ...


8.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:05  НОВ ОГЛАС

Renault Scenic 1.9 - 2005

Shitet Reno Scenic në gjendje të levizëshme, perveç se motori i tymon...


1.200 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.400 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:43VW golf 6, 2010 g. 2.0 dizel, 103 kw/140 ks

Voziloto e uvezeno od Svajcarija, so servisna kniska, novi gumi 2022 ...


8.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:06  НОВ ОГЛАС

Mitsubishi pajero 2.5td

Mitsubishi Pajero 2.5td intercooler 1996 registrim + karton te gjelbe...


8.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Golf 4

Golf 4 SDI 99 kolata e vo dorba sostojba Ima reg do 05 mesec Info...


1.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39  НОВ ОГЛАС

Bmw e46 318 benzin plin moze i zamena

Bmw e vo odlicna sostojba red servisi klima funkcionalna moze i zamen...


2.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:58OPEL CORSA 1.7 CDTI FUL 2005/04G.

Corsata e vo dobra sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje ...


2.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.350 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:15KIA RIO 1.5 CRDI FUL KAKO NOVO

Kiata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje ...


2.450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.550 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:15RENAULT MEGANE 1.9 DCI FUL TOP SOSTOJBA

Meganot e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozj...


1.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:15VW.TOURAN 1.9 TDI 77KW.DSG 2007/06G PERFEKTEN

Touranot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor menu...


4.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.850 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:14OPEL ZAFIRA A 20 DIZEL FUL ODLICNA

Zafirata e vo odlicna sistojba kako nadvoresno vnatresno motor podovz...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:14OPEL VECTRA 2.2 BENZIN PLIN ODLICNA

Vectrata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno taka i vnatresno.Ima f...


1.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:14OPEL VECTRA 1.8 BENZIN

Vectrata prema godinite e vo solidna sostojba.Od oprema poseduva serv...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:14RENAULT KOLEOS 20DCI 4X4 150KS KAKO NOV

Koleosot e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvoz...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:14Peugeot 206 1.4 HDI 2005 god full oprema odlicna

Se prodava. İnfo 070 640 777 Peugeot 206 hdi Full oprema Novi g...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:07Opel corsa 1.5 td 1999 god full oprema odlicna

Se prodava. İnfo 070 640 777 Opel corsa 1.5 td izuzu motor Odl...


1.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:07AUDI A4 2.7

SE PRODAVA AUDI A4 2.7 DISEL AUTOMATIK TEMPOMAT NAVIGATOR ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:42  НОВ ОГЛАС

Seat Ibiza

Seat Ibiza 1.2 TDI (55kw-75ks ) -->kolata e proizvedena 2015- Prva ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:56Opel Corsa

Opel Corsa 1.3Cdti (95kw-75ks ) Enjoy + nivo na oprema Registriran...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:56Audi A4

Audi A4 2.0TDI (90kw-122ks) -Full oprema


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:56Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 1.6TDI DSG Menuvac R-line Full Opremena


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:56BMW 520d

BMW 520d Full oprema Pred 500 km servisirano -Digitalna servisn...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:56Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам