Охрид
                           
1669 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 10 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 23:03Промовирано

Се продава стан Охрид-Питу Гули 110м2

Се продава просторен стан на улица Питу Гули- Охрид, во близина на но...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 мај 11:40Промовирано

Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:05Промовирано

Stan vo Ohrid zad Kam na ul. Nikola Karev

Se prodava stan zad Kam na Turisticka vo kulite so lift I parking. ...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:16Stan vo nova zgrada na ul. Pitu Guli Ohrid

Se prodava nov stan vo Ohrid na ul. Pitu Guli. Stanot e na vtori kat...


125 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:16Prodavam luksuzen stan vo Ohrid na Turisticka.

Se prodava luksuzen stan vo Ohrid. Stanot e celosno renoviran vo 2022...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:08kupuvam stan

kupuvamstan do 50 metri kvadratni


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:49издавам гарсонњера во центар на Охрид

Издавам гарсонњера


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:49Stan zad skalesta vo Ohrix

Se prodava renoviran stan so parking vo ponova zgrada vo centralno po...


11 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:30Nevselen stan so dvorce kaj Bozo Ohrid

Se prodava nevselen renoviran stan so dvorce od 18 m2 na koristenje v...


79 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:30Cetirisoben stan blisku do centar Ohrid

Se prodava cetirisoben stan vo ponova mini zgrada vo Ohrid kaj taxi M...


135 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:30Se prodava stan vo Ohrid 62kv.

Се продава двособен (источен) стан со површина од 62 квадрати, (47 ст...


69.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:25Se izdavaat Apartmani vo lagadin

Se izdavaat Apartmani vo lagadin... Prva linija od ezero Celosno o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:21ИМПЕРИЈА – Стан 53м²

Шифра Б 79/18 Се продава стан со површина 53м² со распоред – денвна...


67.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:13Се издава стан во центар на Охрид

Се издава стан во центарот на Охрид. Станот поседува засебна спална с...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:31Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:05Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:27Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:01Skalesta Crntar

Strog Centar Stan Skalesta zgrada 💫💫💫💫 2 min peski od plostad I ...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:52  НОВ ОГЛАС

Stan Centar Ohrid

SE Prodava Stan Vo Strog Centar 95 m2 korisna povrsina Nameste...


300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:43  НОВ ОГЛАС

Kupuvam trosoben stan vo Ohrid

Kupuvam trosoben stan vo Ohrid Kontakt na telefon 078 762 343


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:53Se prodava namesten stan naselba Sv Stefan

Se prodava ubavo stance vo Naselba Sv Stefan do Hotel Belvedere. Sta...


67.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:50Apartmani 2SS - Apartman 7B

Se izdava Apartman vo centar na bul.Turisticka


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:31Apartmani 2SS 19A vo Centar

Se izdava apartman vo centar


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:31Apartmani 2SS - apartman so jacuzzi

Se izdava apartman Nov 28 m2 so jacuzzi


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:30Apartmani 2SS - Stan 7A

Se izdava Stan na bul.Turisticka


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:30Blue lagoon -Апартмани во Лагадин/Apartmani vo Lagadin

Се издаваат комплетно опремени апартмани на прва линија до Охридското...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:24Prodavam nov stan vo Ohrid 79 m2 so pogled prema ezero

Prodavam trosoben stan vo Ohrid so pogled prema ezero 79 m2 (66+13 t...


89.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
91.000 €
Охрид

Станови

Вчера 16:12Prodavam stan vo Ohrid 45m2 na prizemje so dvor

Prodavam stan vo Ohrid 45 m2(36+9m2 dvor) Dvorot e vo imotniot list ...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:12Stan od 108m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan, od 108m2 vo Centar so direkten pogled na ezeroto. S...


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:55Stan vo gradba od 70m2 centralno podracje - ZDRAVESKI

Се продава стан од 70.10м2. Нова градба на чекор од центарот на град...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:54Stan vo gradba od 69.60m2 centralno podracje - ZDRAVESKI

Се продава стан од 69.60м2. Нова градба на чекор од центарот на град...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:54Stan od 59m2 i 7m2 podrum na Ul. Karpos Vojvoda - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 59m2 i 7m2 podrum na Ulica. Karpos Vojvoda. Stano...


87.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
90.000 €
Охрид

Станови

Вчера 15:54Stan od 119m2 na Bulevar Turisticka- ZDRAVESKI

Се продава стан од 119м2 во Охрид. Лоциран е во близина на Гимназија...


147.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:54Stan od 58m2 vo centralno podracje - ZDRAVESKI

‼️Стан од 58м2 во центарот на Охрид‼️ Станот го има следниот распоре...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:54Stan od 66m2 vo centralno podracje - ZDRAVESKI

‼️Стан од 66м2 со 20м2 двор во центарот на Охрид‼️ Станот го има сле...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:54Stan vo izgradba od 70m2 na Bogomilska - ZDRAVESKI

‼️Нов стан од 70м2 во изградба со можност за два одделни апартмани‼️ ...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:54Stan vo gradba od 68m2 Bul. Turisticka - ZDRAVESKI

Станови во градба на бул.Туристичка- Охрид Квадратури од Вертикала ...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:54Stan vo gradba od 54m2 Bul. Turisticka - ZDRAVESKI

Станови во градба на бул.Туристичка- Охрид Квадратури од Вертикала ...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:53Stan vo gradba od 70m2 Bul. Turisticka - ZDRAVESKI

Станови во градба на бул.Туристичка- Охрид Квадратури од Вертикала2...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:53Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 55m2

🌅ПРОДАЖБА НА ЕКСКЛУЗИВНИ АПАРТМАНИ СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО🌅 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:53Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 88m2

🌅ПРОДАЖБА НА ЕКСКЛУЗИВНИ АПАРТМАНИ СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО🌅 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:53Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 54m2

🌅ПРОДАЖБА НА ЕКСКЛУЗИВНИ АПАРТМАНИ СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО🌅 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:53Страна 1 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам