1267 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skoda Octavia 1.6

Se prodava Skoda Octavia dizel 1.6tdi vo dobra sostojba na mk tabli. ...


6.800 €
или предлог цена
Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 140KS

Vo odlicna sostojba, bez nikakvi vlozuvanja. Registrirana do kraj na ...


8.200 €
или предлог цена
29 мар 16:31Промовирано

PEUGEOT 308 1.6HDI-PANORAMA

Se prodava peugeot 308 1.6HDI 08.2008god 80kw109ks so pominati 172 ...


5.200 €
или предлог цена
Денес 17:26VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


9.999 €
или предлог цена
Денес 17:07Bmw 1 f20 sport 116d twin turbo

Se prodava bmw 1 f20 sport verzija 116d Odlicno socuvano bez vrakja...


10.700 €
или предлог цена
Денес 17:05Golf 4 1.9 tdi 110ks

Golfot e vo dobra sostojba redovno servisiran nema skapano motor,m...


2.300 €
или предлог цена
Денес 16:25Ford Focus 1.8 tdci

FORDOT E VO DOBRA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO NAPRAVE...


2 €
или предлог цена
Денес 16:25Opel Corsa 1.3 Ecoflex

Opel Corsa 1.3 dizel 2009 Ecoflex 160.700 kilometri Full oprema ...


3.450 €
или предлог цена
Денес 16:18SEAT IBIZA 1.4TDI 2007G

FULL OPREMA KLIMA EURO KUKA SO ATEST PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


3.390 €
или предлог цена
Денес 16:00VW POLO 1.4TDI

FULL OPREMA KLIMATRONIK GREACI NA SEDISTA PLATENI DAVACKI DO REGISTRA...


3.700 €
или предлог цена
Денес 15:59Seat ibiza 1.2 2011g

Seat ibiza 1.2 benzin 70ks Uvezena direktno od italija Realni 165...


3.950 €
или предлог цена
Денес 15:30BMW E90 318D 2009 !!! EURO 5 !!!NOV UVOZ GERMANIJA!!!

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA S...


6.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.700 €
Денес 14:40Se prodava matiz 2004g so full oprema

Matiz Pali vozi pominata reg odlicna kola za eftini pari plin so ates...


900 €
или предлог цена
Денес 14:17Toyota Corolla verso 2.2 d-cat

Toyota Corolla Verso 2.2 d-cat 130kw 177ks 2006 Во одлична состо...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Денес 13:57Fiat Stilo1.6 16v benzin plin

Od oprema poseduva El. Na prozori Klima funkcionira ASR AIR BAG...


1.850 €
или предлог цена
Денес 13:30SUBARU FORESTER 2.0 DIZEL BOXER MOTOR

So full oprema Klima raboti Maglinki Osum air bag Cruize contro...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:30BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Денес 13:14FORD FOCUS 2.0 TDCI 2009.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS 2.0i TDCI 2009.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SI...


4.850 €
или предлог цена
Денес 13:05PEUGEOT 107 1.0I AVTOMATSKI MENUVAC UVOZ OD SVAJCARIJA

PEUGEOT 107 1.0I BENZIN 2010 GODINA AVTOMATSKI MENUVAC UVOZ OD SV...


4.000 €
или предлог цена
Денес 13:05PEUGEOT 3008 1.6 HDI UVEZEN OD SVAJCARIJA

PEUGEOT 3008 1.6HDI UVEZEN OD 🇨🇭 2011 GODINA AVTOMATSKI MENUVAC ...


7.150 €
или предлог цена
Денес 13:05CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVOZ OD 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACK...


5.500 €
или предлог цена
Денес 13:04TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


3.500 €
или предлог цена
Денес 13:04VW PASSAT CC 2.0 TSI 147KW UVEZEN OD SVAJCARIJA

VW PASSAT 2.0 TSI BENZIN 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


8.100 €
или предлог цена
Денес 13:04ALFA.159.1.9.JTD..2008.REG.ODLICEN.VELES MOZE ZAMENA

Motor menjac interier karoserija vo odlicna sostojba gumi dobri...reg...


4.000 €
или предлог цена
Денес 13:02MERCEDES.C.220.CDI.2005.REG.6.BRZINI ODLICEN MOZE ZAMENA TEL

Motor menjac interier karoseeija odlicni...gumi dobri...6.brzini race...


4.000 €
или предлог цена
Денес 13:01Audi A6 3.0tdi Quattro

Audi A6 3.0tdi quattro Servis na menjac 2022 septemvri Ulje ...


5.300 €
или предлог цена
Денес 13:00MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD 🇨🇭 PLATEN...


7.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00Mazda 3

Mazda 3 2007 230.000 km 1.6 HDI 109 hp / 80 kw Registrirana do 1...


4.200 €
или предлог цена
Денес 13:00Skoda Octavia 1.6

Se prodava Skoda Octavia dizel 1.6tdi vo dobra sostojba na mk tabli. ...


6.800 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Odlicen Ford Escord 1.8 clx

Prodavam Ford Escord 1.8 clx vo odlicna sostojba zacuvana i odrzavan...


870 €
или предлог цена
Денес 12:55GOLF 3 1.9TD 1996GOD DOBRA SOSTOJBA SAMO KESH 999€ 077626766

SE PRODAVA VW GOLF 3 1.9TD DIZEL REGISTRIRAN CELA GODINA. MOTOR,M...


1.000 €
или предлог цена
Денес 12:31SEAT IBIZA 1.9SDI DIZEL 1996GODINA DOBRA SOSTOJBA SAMO KES

SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.9SDI 1996GOD MOTOR,MENJAC I PREDNICA DOBR...


650 €
или предлог цена
Денес 12:31BMW 520i BENZIN/PLIN ATEST 1998GOD. REG DO 02.2024 CELA GOD

BMW 520i BENZIN/PLIN ATEST 1998GOD. REG DO 02.2024 CELA GOD CENA :...


1.850 €
или предлог цена
Денес 12:31TOYOTA AVENSIS 2.0D-4D DIZEL 2005GOD ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava Toyota Avensis d4d 2.0 dizel 116hp 2005 odlicna sostojba b...


3.650 €
или предлог цена
Денес 12:31  НОВ ОГЛАС

Opel zafira 1.9cdti

Manuel so 6 brzini 6+1 74kw Smenti zadni diskovi plocki novi so fa...


3.650 €
или предлог цена
Денес 12:17  НОВ ОГЛАС

Fiat Panda 1.3 Multijet

Fiat panda 1.3 multijet Odlicna sostojba 072 272 472


2.700 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.000 €
Денес 12:07se prodava e300

se prodava mercedes w210 e300TD so mnogu oprema klima senzori ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:34Vw Golf 5 1.9 Tdi 105 ks. 2003/04 god. Pali vozi.

Vw Golf 5 1.9 Tdi 105 ks. 2003/04 god. So oprema: Abs , Airbag , Esp ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:25  НОВ ОГЛАС

Mercedes c200 cdi ful oprema

077 610034


По Договор
или предлог цена
Денес 11:19Seat Ibiza 1.2 Tdi 75 ks. 2010 god. Euro 5. Pali vozi.

Seat Ibiza 1.2 Tdi 55 kw / 75 ks. 2010 god. Euro 5. Staklo. Od oprem...


1 €
или предлог цена
Денес 11:16  НОВ ОГЛАС

Ml 280

Prodavam ml 280 2006/07 godina Registriran cela godina do april 20...


9.500 €
или предлог цена
Денес 11:08Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам