Гази Баба
                   
5656 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HITNO .. 9500 eu. Pajero 3.0 V6 benzin-plin

Pajero 3.0 V6 benzin-plin PERFEKTNA SOSTOJBA Proverka kade sakate


9.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 20:18НОВ ОГЛАС
Промовирано

BMW 730D 245 hp Full oprema avtomatik

BMW 730d 245 hp automatic 2010 god full oprema Kolata e bez nikakva m...


18 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:44НОВ ОГЛАС
Промовирано

•KLUC PLASTIKA ZA AUDI MERCEDES,OPEL,PEUGEOT,CITROEN,GOLF▪︎

Се продаваат НОВИ заменски каси - пластики за повеќе видови возила. К...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:31Промовирано

GOLF 5 PLUS 2.0 TDI

GOLF 5 PLUS vo. Mnogu dobra sostojba servisirana registrirana do 21....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:25Toyota yaris 1.4 d4d 90ks prv gazda 2008 god

Toyota yaris 1.4 d4d 90ks 2008 god -kupena I odrzuvana vo Toyota Sko...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:09AL. BANDASI ZA Reno Laguna2

Al.bandasi za Reno Laguna odgovarat i na Fiat


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:52Se PRODAVA !!!!! Ford Mondeo

ima mesto za dogovor na lice mesto Registracija pominata !!!


2.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:47BMW 320D E91

Poseduva najvisoko nivo na oprema M paket nadvor i vnatre Registriran...


8.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:36Peugeot 206+ 1.4 A-test plin Neuvezeno

Kolata e vo odlicna sostojba Neuvezeno , kupeno vo Euroimpex Skopje ...


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:35Kamionski gumi

Kamionski gumi dimenzii: 385.65.22,5 295.60.22,5 435.50.19,5 315....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 16:25MAN TGL 8.180

Man vo ekstra sostojba 2008god so (spera) i so 6 novi gumi pali vozi....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 16:25Audi Q3

-odlicna sostojba -2.0 TDI 140 ks -Quattro -polna oprema -golem ...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:23Peugeot 307 ates plin reg.11/23

Peugeot 307 so mal problem kreva temperatura mislam deka treba da se ...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:07OPEL ANTARA 2.2 DIZEL 2012 GOD 120 KW

POLOVNI DELOVI OPEL ANTARA 2.2 DIZEL MOTOR KOMPLET SITE DELOVI O...


150 €
или предлог цена
Денес 15:47POLOVNI DELOVI ZA PEZO I CITROEN

PRODAVAME POLOVNI DELOVI ZA PEUGEOT I CITROEN -MOTORI- 1.5D,1.4D...


500 €
или предлог цена
Денес 15:47OTKUP NA HAVARISANI PEUGEOT I CITROEN VOZILA

OTKUPIVAM HAVARISANI, NE ISPRAVNI I OSTETETNI V OZILA PEZO I CITROEN ...


10 €
или предлог цена
Денес 15:47PEZO-PEUGEOT I CITROEN DELOVI

POLOVNI DELOVI ZA VOZILA PEUGEOT 206-307 PARTNER CITROEN BERLINGO HSA...


10 €
или предлог цена
Денес 15:47POLOVNI DELOVI ZA PEUGEOT I CITROEN

CITROEN C 4 CITROEN XSARA GRAND PICASO 2006 CITROEN C5 2005-2008 C...


20 €
или предлог цена
Денес 15:47POLOVNI DELOVI ZA PEUGEOT-PEZO I CITROEN

POLOVNI DELOVI ZA PEUGEOT I CITROEN CITROEN C-4 CITROEN C-3 CITRO...


50 €
или предлог цена
Денес 15:47POLOVNI DELOVI ZA PEZO 107-CITROEN C-1,TOYOTA AYGO

POLOVNI DELOVI ZA PEZO 107 CITROEN C-1 TOYOTA AYGO MOTORI 1.0 B...


10 €
или предлог цена
Денес 15:47POLOVNI DELOVI ZA TOYOTA AYGO C-1 107

POLOVNI DELOVI ZA -TOYOTA AYGO -PEUGEOT 107 -CITROEN C-1 MOTORI ...


50 €
или предлог цена
Денес 15:47POLOVNI DELOVI ZA PEZO- PEUGEOT I CITROEN

POLOVNI DELOVI ZA PEZO I CITROEN I TOA: -MOTORI ( 1.4 HDI,2.0HDI,2.2...


300 €
или предлог цена
Денес 15:47Toyota auris 2018 god kako nova

Kolata e kako nova


13.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:25Opel Corsa 1.4 - 2008 god

Mnogu dobro socuvana Opel Corsa 1.4 66KW (90KS) so visoko nivo na opr...


4 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:04MERCEDES CLK 320 BENZIN PLIN - AVTOMATIK

BEZ ZAMENI!!! CENA - 6400 EVRA MERCEDES - BENZ CLK 320 BENZIN SO A...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:32VW GOLF 5 1.9 TDI - 77KW *** BEZ ZABELESKA ***

VW GOLF 5 1.9 TDI - 77KW - 105ks CENA..5400 evra✅ 2007 GODINA 187 ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:31Fiat Grande Punto NEUVEZENO Prv Gazda

Se prodava Fiat Grande Punto od prv sopstvenik kupeno od Fiat Macedon...


3.499 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:30AVTO DELOVI TELEFON VIBER 075 430 830

SITE AVTO DELOVI NA EDNO MESTO PO NAJPOLOVNI CENI,PRAKAME PO KARGO S...


75.430.830 €
или предлог цена
Денес 14:02Avto-delovi za site tipovi vozila

AVTO DELOVI ZA SITE MARKI I MODELI NA VOZILA PO NAJDOBRI CENI TELEFON...


75.430.830 МКД
или предлог цена
Денес 14:02AUDI A3 1.9 TDI, 77KW, SPORTBACK, REGISTRIRANO+SERVISIRANO

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI SPORTBACK, 77kw-105ps, Facelift model, pro...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:45Celicni bandazi so gumi ,,16" 5x120 od Bmw

Kontakt Telefon: 075-356-000 Celicni bandazi so gumi ,,16" 5x120 od ...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:35OPEL VECTRA B 2.0 DTI ( AUDI,BMW,MERCEDES.VW)

OPEL VECTRA B 2.0 DTI 2000GODINA MOTOR NA LANEC REMAP STAGE 1 -130H...


1.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:03Gumi 215/40/17 Rotella letni

Se prodavaat 4 gumi 215/40/17 Rotella letni.


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:03  НОВ ОГЛАС

Ford Focus Cabrio

*Ford Focus Cabrio 2.0 TDCI *Full Oprema *Pinifarina Oprema *Reg s...


4.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Shlep prikolka... 078 /833-518

HITNOO...❗❗ ❗HITNO... ❗❗❗ Shlep prikolka.... 078 /833-518 PERFEKTNA...


2.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.200 €
Гази Баба / Скопје

Приколки

Денес 13:00Peugeot 807 2.2 HDi

Продавам Пежо 807 2005 година во ТОП состојба со фул опрема! ◉ 2.2...


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Partner Berlingoo caddy kango

Hitnoo ❗❗❗ Peugeot PARTNER 1.4 benzin-plin atest PERFEKTNA SOSTOJBA...


3.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.900 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Bmw e46 coupe

Se prodava bmw e46 kupe 1.8 118hp servisirano pred 1000km ulje filtr...


4.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Jetta 2

Jetta 2 1.6diz 90god Registrirana 2 mes. Pali vozi


800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00BANDASI OD PEUGEOT-PEZO 16

16-ki bandasi za pezo fabricka sostojba kako novi.


1 €
или предлог цена
Денес 12:31PEUGEOT 206CC 2.0 16V VO DELOVI

prodavam polovni delovi za peugeot 206 cc 2.0i 16v motor .otkup na pe...


1.234 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:27VOLVO S40 1.8i 16V

prodavam volvo s40 1.8i 16v benzin uvezno 2012godina vozeno od eden g...


1.550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:27BMW E46 320i ZA DELOVI

prodavam bmw e46 320i so dva vanosa pominati 166000km motor perfekten...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.399 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:27Страна 1 од 142

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам