Гази Баба
                   
306 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НАЈ ЕФТИНИ ГУМИ РУСКИ И КИНЕСКИ AUFINE

НАЈ ЕФТИНИ ГУМИ РУСКИ И КИНЕСКИ НА ТЕЛ 076/43 47 41 РУСКИ 9.00R20...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:55MAN 321 KIPER DELOVI

MAN 321 VO DELOVI SANDUK DEFERNCIONALI GOLEMA EVROPA GUMI DOBRI V...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:30Kamionski gumi

Kamionski gumi dimenzii: 385.65.22,5 295.60.22,5 435.50.19,5 315....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:25MAN TGL 8.180

Man vo ekstra sostojba 2008god so (spera) i so 6 novi gumi pali vozi....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:25Mercedes 813

Se prodava mercedes 813 84god novi gumi nema skapano 📞 070-981-837


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 мар 21:46SE PRODAVA SOLO KAMION DAF 45.250

Se prodava solo kamion DAF 45.250 - proizvodstvo...2008 godina - re...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 мар 20:19MOTOR EKO POWER 814 EXTRA 98 GOD

i drugi dellovi 070666410


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 мар 19:00PRODAVAM NAJNOVI 9" INCNI GPS KAMIONSKI NAVIGACII

NAJNOVI 9” INCNI IGO PRIMO KAMIONSKI NAVIGACII. KOMPLETNO INSTALIRANI...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 мар 18:30MAN TGL 8 180 2008 GODINA

🚛🚛⬆️➡️ MAN TGL 8 180❗ 2008 GODINA ❗VO ODLICNA SOSTOJBA ❗ 4 NOVI GUM...


10.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 мар 17:26Furgon 6.20 so vrati

Furgon 6.20 so vrati shirok 2.50 visok 2.50


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 мар 16:03sanduk kontenjerski roletna

Sanduk kontenjerski roletna dolg 7.20 shir 2.50


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 мар 16:03Sanduk 6.60 roletna

Sanduk 6.60 roletna shirok 2 .50 visok 2.40


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 мар 16:03Uslugi so avtodigalka kran utovar,istovar i transport

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 мар 10:28Usluga so Kran Hiap Utovar Istovar

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 мар 09:45KRAN Digalka za Kontejneri i Baraki

Transport i Montaza na Kontejneri za Kancelarii


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 мар 09:45Iveco otoyol

Se prodava iveco otoyol 35-9 1994 vo dobra sostojba kamionot ne regis...


3.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 мар 02:34Kamionski gumi

Se prodavaat polovni kamionski gumi razni dimenzii , cena povolna 07...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 мар 16:12KEN BARAKA 4X3 m

Ken baraka 4x3 m na struja ima suguraqi orginall


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 мар 15:10FURGON 6 60 m god 2008

Furgon 6.60 m Shirina 2.50 m Visina 2.40 m


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 мар 15:10SANDUK 7.20 M GODIN 2009

Sanduk 7.20 M Shirina 2.50 m Visina 2.50 m Shasija 86 m


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 мар 15:10ATEGO 8.18 GODINA 2007 ero 4

ATEGO 8.18 god 2007 ero 4 Sandukot 6.20 m ima rampa Feder napred ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 мар 15:10MAN 8.180 GOD 2008

Man 8.18 god 2008 ero 4 Furgon 6.20m ima rampa nosi vost 3.5t Nap...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 мар 15:10Kaisi novi

Prodavam novi kaisi


450 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 мар 10:42Poniklovana halogenka (NOVA)

Prodavam nova poniklovana halogenka


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 мар 10:29Klipovi za iveco 450 ( 6 klipovi )

Prodavam klipovi za iveco 450


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 мар 10:11IVECO EUROSTAR -01

Iveco EuroStar 2001 godina Euro 3 avtomatik so retarder. Vo dobra sos...


3.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 мар 07:23MOTORI ZA KAMION 813 814 1213 1317 1120

i drugi dellovi 070666410


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

18 мар 20:40FEDERI ZA 814 817 1117 1317

predni zadni 070666410


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

18 мар 20:37Utovar Istovar i Transport na Kontejneri Ken Baraki

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

18 мар 12:08DELOVI ZA VOLVO

Delovi za volvo FH12 420 077902404


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

18 мар 08:07Fiat Ducato 2.5td Slep Sluzba

Fiat Ducato 2.5 Turbo atestiran slep,se vozi so C kategorija,nosivost...


6.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

18 мар 07:39MAN DELOVI 153 163 220

DEFERNCIONAL REZERVAR 100 LITRA ALANSER BOS PUMPA FEDERI DELOVI ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

17 мар 19:25MAN 1 DELOVI

MAN 1 DELOVI MENJAC ZF 160 HLADNJCI FEDERI PREDNI DUPLI DEFERNCIO...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

17 мар 19:25PRODAVAM KAMIONSKI NAVIGACII / NAJNOVI MAPI GARMIN IGO PRIMO

➡️ NAJDOBRA KAMIONSKA GPS NAVIGACIJA SO NAJDOBRIOT SOFTVER I NAJNOVIT...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

17 мар 19:02Vrsam sekakov vid na prevoz so kran od 2.5tona i kiper 5tona

So kamion vrsam sekakov vid na prevoz kiper od 5tona i kran od 2.5to...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

17 мар 18:25ATEGO NA DELOVI 815 2003godina

motor menjac 6 brzini defercial federi gumi bandasi 070666410


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

17 мар 18:01DELOVI ZA 813 814 817 1117 1213 1317 1619

070666410


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

17 мар 18:01MERCEDES 1217 NA DELOVI 6.20 SANDUK

delovi za 813 814 817 1213 1317 1619 i atego 815 070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

17 мар 18:01Sanduk roletna 6.60

Sanduk roletna 6.60 shir 2.50 visok 2.20 se otfara na dugme so sruja...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

17 мар 17:38prevoz trasport so kamioni kiper avto digalka kran

sekakov vid na prevos so kamioni kiper avtodigalka kran, prevoz na ...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

17 мар 15:16Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам