1496 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava i moze zamena

Se prodava audi a8 3.0 dizel dosta sacuvana kola moze i zamena.


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Струга

Автомобили

Вчера 15:06Промовирано

Se prodava golf 7 1.6 dizel

Se prodava golf 7 1.6 dizel so vebasto so kuka auto pilot i mnogu dru...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:06Промовирано

horizontalno busenje pod asfalt od fi45mm do fi 160mm

nasata firma raspolaga so specjalni vozdusni raketi koi busat horizon...


По Договор
или предлог цена
10 мај 23:11Промовирано

Sharan 2.0

Sharan 2.0 uvezen od 🇨🇭 7 sedista vrati na dugme senzori kuka na d...


12.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:10Dzip Hummer H3 3.7benzin OFF ROAD 4x4

Vo ispravna top sostojba. Podignat offroad amortizeri prosiren so no...


26.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:31Dzip Jeep Cherokee 2.8crd 4x4 2010g. OFF

Jeep Cherokee 2.8dizel 177ps Uvezen od Svajcarija. 2010g. 241000k...


12.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 €
Струга

Автомобили

Денес 09:31Italjet

Dvotakten Italjet, 2020 godina so 2000 kilometri. Motorceto e staklo


900 €
или предлог цена
Денес 08:35MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


6.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 €
Струга

Автомобили

Денес 03:51Man 26.310 mikser moze i samo sasija

Mikser za beton Man 26.310 vo mnogu odlicna sostojba moze da se prove...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 23:20Man

Se prodavat Man Tga 26.310 Godina:2004 od oprema poseduva (Klima Ac ,...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 23:20Man mikser moze i samo sasija

Man 26.350 godina 2007 so 313.000 Km manual , golemi deferencijali od...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 23:20Bager O&K MH CITY 14500t

O&k mh city 14500kg ispraven Vo rabotna sostojba so Moze i zamena


Вчера 22:31Opel zafira 2.0 dti 16v 82ks na delovi

Opel zafira 2.0 di 16v na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:30Vw bora 1.6 16v na delovi

Vw bora 1.6 16v 2001god na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:30Instrument tabla bmw e46 320d

Instrument sal tabla bmw e46 320d 2004


1 €
или предлог цена
Вчера 22:30Seat Cordoba 1.8 16V gti na delovi

Seat cordoba 1.8 16v 95kw 129ks 1995god na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:30Klapna za vw topran 117 305 nova

Nova Klapna topran 117 305 nova za vw audi seat skoda grupacijata 1.9...


150 €
или предлог цена
Вчера 22:29Ford mondeo 1.8 16v na delovi

Ford monde 1.8 16v 92kw duratec he Na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:29Opel Corsa C 1.7 di 55kw na delovi

Opel corsa c1.7 cdti 2002 Na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:29Ford focus 1.8 tdci 74kw na delovi

Ford focus 1.8 tdci 74kw 100ks 2004god na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:28BMW GT 318.D Paket 8G Tronic 2016 CH

🇨🇭BMW GT 318.D Ⓜ️Paket 8G 2016🇨🇭 KOLLATA E VO EXTRA SOSTOJBA ...


1 €
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 €
Струга

Автомобили

Вчера 20:42BMW X1 18.D X/Drive 2011 CH

🇨🇭BMW X1 18.D X/Drive 2011/12🇨🇭 VO EXTRA SOSTOJBA 🇨🇭🇨...


10.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:42VW PASAT B7 2.0 TDI DSG 103 KW 2013

VW PASAT B7 2.0 TDI DSG 103 KW 2013 KOLLATA E ODERZAVANO MNOGU MAX ...


1 €
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 €
Струга

Автомобили

Вчера 20:42Bandazi za dzip Jeep Cherokee Liberty 5x114 R18 4x4

Cetiri fabricki originalni bandazi za Jeep Cherokee 2007-2011g. 5x114...


Вчера 18:13Bandazi za Jeep Grand cherokee commander wrangler 5x127 dzip

Cetiri fabricki bandazi od Jeep Grand Cherokee 5x127 R17x7.5j Bandaz...


220 €
или предлог цена
Вчера 18:13Bandazi R20 za Nissan Navara Pathfinder 6x114 20ki

Bandasite se 20x9cola et18 6x114.3 original za Nissan Navara Pathfin...


Вчера 18:13Audi S5 4.2Benzin V8T Quattro Sline 105.000Km

Audi S5 4.2Benzin 2009 Godina Coupe 105.000Km So Full Oprema 353Ps No...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:40Audi A7 3.0BiTdi 3XSline 2013 SportBack 313Ps

Audi A7 3.0BiTdi 2013 quattro 3XSline so Naj Full Oprema Uvoz ot CH🇨...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:40Mercedes CLS 350 CDI 4Matic 2017 FACELIFT

Mercedes CLS350D 4Matic 2017 Facelift 145000Km so Garancia Uvoz Ot CH...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:40Mercedes E350d 2017 9G-Tronic Exluzive CH

Mercedes E350d 2017 9-Tronic Exluzive So Naj Full Oprema 360*Kameri L...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:40Porsche Panamera 3.0diesel 2013 8G-Tronic CH

Porshce Panamera 3.0Diesel2013 8-Gtronic So Naj Full Oprema Servisira...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:40VW GOLF 5 1.9 TDI DPF DSG F1 7Berzina BlueMotion 2010

VW GOLF 5 1.9 TDI DPF DSG F1 7Berzina BlueMotion ComfortLine 2010 ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 16:35  НОВ ОГЛАС

Ford focus 1.8 dizel

Ford focus 1.8 dizel. 2001 god. Gumi novi Klima ladit super Servisir...


2.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 16:07Vw Passat ALLTRACK DSG 2.0TDI 190ks

Vw Passat ALLTRACK 2.0 TDI 190ks DSG FULL OPREMA REDOK MODEL 5 NI...


28.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:43BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET

BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET - - - GARANCIJA--- FULL OPREMENO A...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:43Passat 2005

Регистриран до 07.2023 година -кожен ентериер -паркинг сензори -се...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.200 €
Струга

Автомобили

Вчера 15:38Golf 5 1.9 TDI 2008 godina

Golf 5 1.9 TDI,full oprema,registriran so zelen karton i servisna kni...


5.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:32Se prodava i moze zamena

Se prodava audi a8 3.0 dizel dosta sacuvana kola moze i zamena.


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Струга

Автомобили

Вчера 15:06Se prodava golf 7 1.6 dizel

Se prodava golf 7 1.6 dizel so vebasto so kuka auto pilot i mnogu dru...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:06mercedes c220 w202 bosh pumpa

mercedes benz c220 w202 bosh pumpa ispravna orginal bosh izvadena od ...


90 €
или предлог цена
Вчера 13:53DOBAR MERCEDES

Mercedesot e vo odlicna, sostojba, redovno servisiran Dobro 4 zimski...


1.970 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:41POMOSEN LADNJAK ZA MERCEDES C220 1997

POMOSEN LADNJAK ZA MERCEDES C 220 D 1997 POVEKE INFORMACII NA TEL. 0...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:41GUMI SO ALUMINIUMSKI BANDASI 17 ZA GRAND VITARA

Poveke informacii kaj Sime telefon 076 499 440


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:40  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам