323 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung S22 Ultra 512GB 12GBram 5G

S22 ultra maksimalno socuvan


699 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
760 €
Вчера 23:14SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 CISTO NOV VO KUTIJA!!!

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 128GB SM- F721B Graphite DONESEN OD ...


549 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
599 €
Вчера 21:09Iphone xs max

Se prodava iphone xs max 64gb 89 battery health telefono e vo fabricn...


250 €
или предлог цена
Вчера 17:46  НОВ ОГЛАС

Otkup na mobilni telefoni - ISPLATA VEDNAS

Otkupuvam novi i koristeni, zdravi i skrseni telefoni. Samsung, iphon...


Вчера 17:14iPhone 12 Pro Max

Se prodava iphone 12 pro max odlicno zacuvan. Na telefonot ne e menuv...


650 €
или предлог цена
Вчера 17:14  НОВ ОГЛАС

iPhone 11 Pro Max

Telefonot e vo odlicna sostojba. Se e originalno na nego, ne e servis...


410 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
420 €
Вчера 15:19HUAWEI P40 LITE FULL PAKET KAKO NOV

.


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:21SAMSUNG GALAXY A71 KAKO NOV

Se prodava ⬇️ Samsung Galaxy A71 128 / 6 GB RAM Kratko koristen Z...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:21iPhone 8 Plus Product Red

Se prodava iphone 8 plus product red odlicno zacuvan. Telefonot e so ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:11Samsung Galaxy S22 Ultra ( Kako Nov )

Se prodava Samsung Galaxy S22 Ultra kako nov bez tragi na koristenje,...


750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
770 €
Вчера 12:10Iphone 12 Pro Max

Se prodava Iphone 12 Pro max . Telefonot e vo odlicna sostojba so min...


750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
780 €
Вчера 12:09Iphone 13 Pro 512GB,1TB ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat novi ne aktivirani iphone 13 pro gold i black so 1tb i 5...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 12:09Samaung galaxy A71

Se prodava Samaung Galaxy A71 vo odlicna sostojba so minimalni tragi ...


10.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 МКД
Вчера 12:09Samsung Galaxy Watch Active 2

Se prodava Samsung Galaxy Watch active 2 malce koristen. Casovnikot e...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:08Apple Watch series 6

Se prodava poloven Apple Watch series 6 44mm. Saatot e so minimalni z...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:08Samsung Galaxy Z Fold 3 5G

Se prodava samsung galaxy z fold 3 5g minimalno koristen i e vo odlic...


650 €
или предлог цена
Вчера 12:08Apple watch SE

Se prodava Apple Watch SE 40mm so minimalni tragi na koristenje. So s...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:08Iphone 14 256gb ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 256gb novi ne otpakovani. Cena : 850 evra Z...


830 €
или предлог цена
Вчера 12:08Huawei Watch GT 3 Pro (NOVI)

Se prodavaat huawei watch gt 3 pro novi ne aktivirani so edna godina ...


250 €
или предлог цена
Вчера 12:07Samsung galaxy watch 5

Se prodavaat novi ne koristeni samsung galaxy watch 5. Saatite sleduv...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:07Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:50Samsung Galaxy S22 Ultra ( NOVI )

Se prodavaat novi ne koristeni Samsung Galaxy S22 Ultra 512gb i 128gb...


770 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
800 €
Вчера 11:49IPhone 14 Plus ( NOVI NE AKTIVIRANI )

Se peodavaat iphone 14 plus novi ne aktivirani. Telefonite se novi n...


870 €
или предлог цена
Вчера 11:49Nov Xiaomi redmi 9a

Nekoristen Nov Xiaomi Redmi 9a. Dual Sim - otklucen na site operator...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:49Samsung Galaxy Z Flip 4 (Novi)

Se prodavaat Samsung Galaxy Z Flip 4 so 128gb novi ne koristen i ne a...


580 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
630 €
Вчера 11:49HONOR X8

Honor x8,6/128G 6,7"ekran,Koristen 3/4 mes.uste Pod garancija,kako N...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 11:09Kupuvam Xiaomi 11t pro 5g

Kupuvam Xiaomi 11t pro samo nov ili mnogu malku koristen, 1 mesec naj...


300 €
или предлог цена
Вчера 11:05  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG Galaxy J7 Pro

Se prodava SAMSUNG Galaxy J7 Pro, socuvan vo odlicna sostojba. Telefo...


3.490 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.990 МКД
Вчера 07:53Samsung Galaxy s20 cosmic grey

Se prodava dobro zacuvan Samsung Galaxy S20 kupen od A1. Full komplet...


16.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
28 мар 17:47Huawei Nova 8i 128GB so garancija do 09.2024

Se prodava privremeno 2 meseci, koristen telefon, HUAWEI NOVA 8i. Bez...


8.500 МКД
или предлог цена
28 мар 16:57SAMSUNG S22 PINK GOLD 128GB NOV

SAMSUNG S22 128GB PINK GOLD NOV !!! ZACUVAN MAX MNOGU MALCE KORISTEN...


500 €
или предлог цена
28 мар 14:45Odlicno socuvan Redmi 6A

Maksimalno socuvan, bez tragi na koristenje Redmi 6A.


3.500 МКД
или предлог цена
28 мар 13:55iPhone 8 plus / 8 vo fabricka sostojba

Telefonot e vo odlicna sostojba bez maani. Batery health e 90%. Moze ...


9.000 МКД
или предлог цена
28 мар 13:54Redmi Note 11S

Telefonot e bez tragi na koristenje, vo odlicna sostojba, bez nikakva...


13.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 МКД
28 мар 13:54XIAOMI NOTE 9 PRO

Xiaomi note 9 pro vo odlicna sostojba


8.000 МКД
или предлог цена
28 мар 12:28Samsung Galaxy A33 5G

koristen 1 mesec so garancija 23 meseci so maska i zastitno staklo


14.999 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.999 МКД
28 мар 12:28Huawei SmartWatch GT3 PRO TITANIUM

Се продава нов Huawei SmartWatch GT3 PRO 46mm TITANIUM во целосно пак...


19.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.000 МКД
28 мар 11:10Se prodava Samsung galaxy A52s 5G

Se prodava Samsung galaxy A52s 5G,bez grebnatinki,raboti odlicno,kupe...


По Договор
или предлог цена
28 мар 10:42Apple Iwatch 7 45mm nov

Se prodava nov Apple Iwatch series 7 45MM Midnight Aluminium Case Mid...


24.000 МКД
или предлог цена
28 мар 00:06Iphone 12 pro MAX 6/128

Iphone 12 pro MAX 6/128 pacific blue EU model full box Battery hea...


630 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
700 €
27 мар 19:37Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам