Гостивар
                           
310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Cenata ne e fiksna! HITNO!!! Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat ...


139.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Se Izdava Lokal vo Centar

Izdavam lokal vo centarot na gradot Gostivar, 120 kvadraten ima i wc....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 МКД
Гостивар

Дуќани

11 мар 17:23Промовирано

Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 22:25Се продава плац на ул. Питарница, Гостивар

Се продава плац со 987м2. Локациски се наоѓа на улица Питарница (пато...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 21:03Se prodava ili menuva za stan

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1... poseduva celosna...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 19:00Атрактивна локација во с. Вруток

Се продава парцела во с. Вруток на атрактивна локација. Реката Вардар...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 14:59Se prodava Deluxe kuka so lokal vo centarot na gradot

Se prodava Deluxe kuka so lokal od 80m2 so dvor i 2 parking mesta vo ...


450.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 14:12Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Cenata ne e fiksna! HITNO!!! Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat ...


139.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 13:00Kuca so dvor+ plac

Prodavam kuca(lepenka) so dvor se e zagradeno ima svoj pat sto ileguv...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 12:55Kuca

Prodavam kuca lepenka e ima svoj dvor i pat sto izleguva na glaven pa...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 12:54Se prodava kuka

Se prodava kuka vo naselba dutlok na ulica servet bajrami br 4. Povrs...


80.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 08:08Banesë e re extra luksoze 122m2 nov stan

Banesë extra luksoze në bllokun më të mirë me pozitë nga jugu


850 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

27 мар 23:30СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 720м2- МАЛЕАРДИ

Се продава плац од 720м2 во влез на Гостивар во Малеарди, П+5+ПК , 11...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

27 мар 19:44СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402 м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402м2 ПОКРАЈ АВТОПАТ , КАРШИ БУНАР ПЕТРОЛ ВО ВЛЕЗ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

27 мар 19:44shitet shtepi

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures shtepija esht e persht...


195.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
210.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

27 мар 15:11Nov Stan Namesten

76 m2 namesten full so 3 sobi dve banja golem balkon


76.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

27 мар 15:08Se prodava Nov Stan 94m2

Se prodava nov stan 94m2. Stanot se naoga na patot na avtobuska stani...


785 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

27 мар 13:29Se prodava kukja vo Gostivar na odlichna lokacija

Se prodava kukja vo Gostivar na odlicna lokacija,naselba Dutlok vedna...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 мар 11:00Стан 75m² на 3-ти кат 8m² подрум, комплет луксузно опремен

Се продава стан од 75m² на 3-ти кат, плус 8m² подрум, комплетно луксу...


60.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

26 мар 05:23Kuca na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 мар 18:27Kukja vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 мар 18:26Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 мар 16:30Plac vo Balindol

Plac vo Balindol. KP.br.922 -plac so povrsina od 816m2, KP.br 925/5...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 мар 14:51Se prodavaat stanovi od 900 eur m2 Novogradba

- Се продаваат нови станови (2 и 3 кат) од 900 еур м2, дуќани (призем...


900 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 мар 14:03Se prodava stan

Se prodava stan vo maleardi 96m2 tri spalni renoviran komplet Konta...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 мар 13:20Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
Гостивар

Куќи / Вили

24 мар 11:41Baram stan ili plac

Baram stan ili plac pokraj avtopatot Gv-Te samo na privatniot lice ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

23 мар 22:42Се издава под ќирија

Се издава под ќирија


150 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

23 мар 22:30Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

23 мар 17:14••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 мар 17:14Se prodavaat udarni parceli okolu ETC Gostivar

Se prodavaat gradezni parceli vtor red okolu ETC Gostivar,za delovni ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 мар 11:59Selo Lesnica-Gostivar

Placot se naoga blizu seloto Zdunje.


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 мар 09:53PRODAVAM PLAC VO BLIZINA NA STAR JAVOR

Prodavam gradezen plac ispod zeleznickite prugi vo blizina na star ja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 мар 09:52Село Здуње / Земјиште со маркица

Се продава парцела од 5592м2,погодна за градба.Приклучок за вода и ст...


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 мар 09:52нива во влез на гостивар

се продава нива во влез на гостивар кај мостот 2455 м2 во местото ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мар 08:27Plac vo 7 zona 353 m2

se prodava plac vo gostivar od 353 m2 so imotenlist so kanalizacia s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мар 08:27Се продава куќа во Гостивар

Се продава куќа на одлична локација во Гостивар со големо дворно мест...


300.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

21 мар 11:29Kuka do policija

Se prodava kuka do policiska stanica so 4 delovni prostorii i 3 stana...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

20 мар 21:48Se izdava / prodava vo mavrovo

Se izdava deloven prostor vo mavrovo na top lokacija sproti mia’s 25...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

20 мар 20:53PLAC MAVROVO

Se prodava gradezen plac 805 m2. Placot se naogja na 100 metri pred ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

20 мар 20:29Izdavam Stan garsonjera

Se dava pod kirija mal stan,vo centarot na Gostivar. Prizemje Dogov...


140 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 мар 13:00SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 мар 11:28Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам