4346 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes c220 w204 2010godina

Mercedes c220 w204 2010godina 4novi gumi pireli Kompletno servisi...


9.800 €
или предлог цена
Вчера 10:34Промовирано

SUZUKI GSX-R600 /L3e /2012 god/ AKRAPOVIC/ 25.000 km

Prodavam SUZUKI GSX-R600, 2012 godina, PRV GAZDA, 93 KW. Motorot e so...


7.990 €
или предлог цена
Вчера 17:15НОВ ОГЛАС
Промовирано

Mercedes benz E200 diesel 2143cm 136ks

Mercedes benz E200 Sedan 2143 cm facelift posledna serija na w212 mod...


13.900 €
или предлог цена
Денес 08:56Промовирано

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION REG. -11

📞 POVEKJE INFORMACII NA 071 244 093 📞 ✅VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTIO...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:33VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION -14

📞POVEKJE INFORMACII NA 071 244 093📞 ✅VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTIO...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:32Mercedes A180 cdi Elegance

Kolata e vo odlicana sostojba, moze da se vidi i proba po vasa zelba


3.300 €
или предлог цена
Денес 09:21Peugeot 308 1.6 HDi 68kw 2011

🔹Peugeot 308🔹 1.6HDI 68kw/92ps 2011god Servisiran Registrirano cela...


6.200 €
или предлог цена
Денес 09:16OPEL INSIGNIA2,0 CDTI 96KW - A.C.AVTO ALEX VELES

Se prodava : Opel Insignia 2,0 CDTI Cosmo 2009 - 203.500 km - real...


6.980 €
или предлог цена
Денес 09:15CITROEN C3 1,4 HDI 2014 - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Citroen C3 1,4 HDI - modificiran 2014 - 148.500 km - ...


6.190 €
или предлог цена
Денес 09:15FIAT DOBLO - 1.6 mJET-2011 - EURO 5 - A.C. AVTO ALEX -

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


7.490 €
или предлог цена
Денес 09:15Hyundai Coupe 1.6 16V

Kolata ima eletrika na prozori i retrovizori ,klima,aluminumski banda...


1.800 €
или предлог цена
Денес 09:08VW VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI 105 KS

Prodavam Vw Passat 1.9 TDI full oprema napraveno komplet servis moze ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:07Gumi 205/55/16

077/854-385


По Договор
или предлог цена
Денес 09:07Kuka za Golf 5

Prodavam euro kuka za Golf 5 389 78 400 491 Tose


По Договор
или предлог цена
Денес 09:07Citroen Xsara 1.4 TNG

Prodavam Citroen Xsara 1.4 vo odlicna sostojba reg cela godina 077/...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:07Aluminski Bandasi 5x120 So Zimski Gumi Continental 205/60/16

Prodavam originalni BMW Alu.Bandasi 16ki 5x120 vozeni na E90


Денес 09:02Aluminiumski Bandasi od E90 16ki

Aluminiumski bandasi od BMW vozeni na E90 Bandasite se vo dobra sos...


200 €
или предлог цена
Денес 09:02Mercedes benz E200 diesel 2143cm 136ks

Mercedes benz E200 Sedan 2143 cm facelift posledna serija na w212 mod...


13.900 €
или предлог цена
Денес 08:56ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме б...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:46BMW E90 318D (NOV UVOZ GERMANIJA)-09

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA SE...


6.198 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
7.000 €
Денес 08:42Fiat Grande Punto 1.3 mjet 2008

Motor,menjac i prednica top Reg do 25.05.24 so zelen karton Klima i...


2.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
2.870 €
Денес 08:34KRONE SDP 27 - MEGA -

Se prodava poluprikolka KRONE model SDP 27 ,2005 godina MEGA , Pri...


8.000 €
или предлог цена
Велес

Приколки

Денес 08:24IVECO STRALIS 420 / 2009 / E5 / MEGA

Se prodava IVECO STRALIS 420 -2009god. - E5 - MEGA Kamionot e vo p...


12.000 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Денес 08:23VOLVO FH 440 I PP SCHMITZ

Volvo fh 440 euro 5 so kiper sistem 2007 god i pp Schmitz 2006god za ...


1 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Денес 08:18SCANIA R480 i PP SCHMITZ

Scania R480 reg do 19.04.2024 i PP Schmitz 2004 vo super sostojba za ...


1 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Денес 08:18Suzuki gsxr 1000

Se prodava suzuki gsxr 1000 ima akrapovic aspuh kapace za zadnoto sed...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.500 €
Денес 07:55BMW E90 * 320d * 163hp

kolata e vo super sostojba , full oprema osven koza i navigacija, ...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:51Ford mondeo 2.2tdci delovi

Ksenon farovi, motor, menjac, dizni, pumpa. Gi imam komplet site delo...


1 €
или предлог цена
Денес 07:44CITROEN C3 1.1 CNG BENZIN-METAN FACELIFT 2007 GOD FULL OPREM

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD ITALIJA NEMA NITI EDNA ZAB...


2.750 €
или предлог цена
Денес 07:34FORD FOCUS 1.6 TDCI 70KW TITANIUM FULL OPREMA NOV UVOZ D

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


5.650 €
или предлог цена
Денес 07:34CITROEN C4 1.6 I EXCLUSIVE 2012 FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


5.950 €
или предлог цена
Денес 07:34SUZUKI SPLASH 1.3 DDIS FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


4.150 €
или предлог цена
Денес 07:34HONDA JAZZ 1.2 I VTEC 2009 G FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

078 265 233 NA VIBER KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK OD GERMANIJA ...


4.650 €
или предлог цена
Денес 07:34AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 8V FULL OPREMA NOV UVOZ CH

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOST...


4.650 €
или предлог цена
Денес 07:34CITROEN C3 1.4 HDI EXCLUSIVE FACELIFT 2008 G NOV UVOZ GERMAN

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


3.150 €
или предлог цена
Денес 07:34SUZUKI IGNIS 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

078 265 233 NA VIBER DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOS...


3.650 €
или предлог цена
Денес 07:33SUBARU JUSTY G3X 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

078 265 233 NA VIBER DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOS...


3.650 €
или предлог цена
Денес 07:33MAZDA 2 1.4 D 2009 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


3.950 €
или предлог цена
Денес 07:33FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM SEDAN 2012 G FULL OPREMA

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


6.150 €
или предлог цена
Денес 07:33MAZDA 3 2.2 SKYACTIV-D SPORT LINE AUTOMATIK 2015 G NOV UVOZ

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


10.950 €
или предлог цена
Денес 07:33VW GOLF 5 1.9 TDI HIGHLINE FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.950 €
Денес 07:33MERCEDES-BENZ A 180 CDI AVANGARDE FULL OPREMA UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


12.400 €
или предлог цена
Денес 07:33MAZDA 3 1.6 D FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.650 €
или предлог цена
Денес 07:33Страна 1 од 109

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам