Тетово
                   
1046 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.4 TDI SO KLIMA SUPER SOSTOJBA

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2002 VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA PODVOZJE I MOTOR S...


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 08:29Промовирано

Top MAZDA 6 2.0 DIESEL

MAZDA 6 2.0 DIZEL VO TOP SOSTOJBA EXTRA SOCUVANA ▶️REG. 03/2024 ▶...


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:51Промовирано

GOLF 6 1.6 TDI 2009 GOD

GOLF 6 1.6 TDI 77KW 105 k.s 2009 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJ...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 мар 10:06Промовирано

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 6-Brzini 2008god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 6-Brzini 2008 / 2007god. Maksimalno socuvan...


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:25VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw REG. 04g. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 2004 / 2003god. Ekstra sostojba. Servisna...


4.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:25FIAT 500 1.3 JTD 55kw dizel 2008god. "AVTOCENTAR"

FIAT 500 1.3 JTD 55kw dizel Proizveden 2008god. Ekstra socuvan ...


5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:25FORD S-MAX 2.0 TDCI 103kw 7-sedista 2007god. "AVTOCENTAR"

FORD S-MAX 2.0 TDCI 103kw 6-Brzini 7-sedista 2007 / 2006god. E...


4.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:24RENAULT MEGANE CC 2.0i 16V 98kw AVTOMATIK 06god "AVTOCENTAR"

RENAULT MEGANE CC CABRIO KARMANN 2.0i 16V 98kw BENZIN AVTOMATIK 20...


4.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:24RENAULT MODUS 1.5 DCI 63kw 2012god. "AVTOCENTAR"

RENAULT MODUS 1.5 DCI 63kw Proizvedeno 2012 / 2011god. Ekstra socu...


4.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:23DAIHATSU SIRION 1.3 64kw 2008god. "AVTOCENTAR"

DAIHATSU SIRION 1.3 64kw ( BENZIN ) 2008 / 2007god. MAKSIMALNO SO...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:23CITROEN C1 1.0 50kw 2011god. "AVTOCENTAR"

CITROEN C1 1.0 50kw 2011 / 2010god. Ekstra socuvano . Oprema :...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:23NISSAN MICRA 1.4 65kw 2006god. "AVTOCENTAR"

NISSAN MICRA 1.4 65kw Benzin 2006 / 2005god. Maksimalno socuvana. ...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:22FORD FIESTA 1.4 59kw 2006god. "AVTOCENTAR"

FORD FIESTA 1.4 59kw Benzin 2006 / 2005god. Maksimalno socuvana. F...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:22HYUNDAI GETZ 1.1 49kw 137.000km. 2009god. "AVTOCENTAR"

HYUNDAI GETZ 1.1 49kw Proizvedeno 2009god. Prv sopstvenik. 137.0...


3.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:21NISSAN PRIMERA 2.0 103kw Benzin 2005god. "AVTOCENTAR"

NISSAN PRIMERA 2.0 103kw Benzin 6-Brzini 2005 / 2004god. Ekstra so...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:21MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw 98god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw Proizveden 98god. Ekstra socuva...


2.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:21MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw 97god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw Proizveden 97god. Ekstra socuv...


2.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:20RENAULT LAGUNA 2.2 DCI 110kw 6-Brzini 2003god. "AVTOCENTAR"

RENAULT LAGUNA 2.2 DCI 110kw 6-Brzini Proizvedena 2003god. Vo e...


2.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:20NISSAN MICRA 1.0 40kw 1991god. 137.000km. "AVTOCENTAR"

NISSAN MICRA 1.0 40kw Proivedeno 1991god. Pominati 137.000km. P...


1.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:20VW PASSAT 1.8 55kw 93god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 1.8 55kw 93god. Ekstra socuvan. ( so Plin nema a-test...


1.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:19DAIHATSU TERIOS 1.3 61kw 4x4 98god. "AVTOCENTAR"

DAIHATSU TERIOS 1.3 61kw 4x4 Proizvedeno 98god. Ekstra socuvano. ...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:19ACTYON 2.0 CDI 104kw 4x4 2007god. "AVTOCENTAR"

ACTYON 2.0 CDI 104kw ( MERCEDES MOTOR ) 4x4H 4x4L 2007 / 2006god. ...


5.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:19MERCEDES ML 270CDI 120kw 4x4 2001god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 270CDI 120kw AVTOMATIK 4x4H 4X4L Proizveden 2001god. ...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:18MERCEDES ML 270CDI 120kw AVTOMATIK 4x4 2005god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 270CDI 120kw AVTOMATIK 4x4H 4x4L 2005 / 2004god. Maks...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:18VW TOUAREG 3.2 162kw BENZIN 4x4 2003god. "AVTOCENTAR"

VW TOUAREG 3.2 162kw BENZIN 4x4 Proizveden 2003god. Ekstra socuv...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:18BMW X3 3.0D 150kw AVTOMATIK 4x4 05god. "AVTOCENTAR"

BMW X3 3.0D 150kw AVTOMATIK 4x4 2005 / 2004god. Ekstra socuvano ...


7.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:17BMW X3 2.0D 110kw 6-Brzini 4x4 2008god. "AVTOCENTAR"

BMW X3 2.0D 110kw 6-Brzini 4x4 2008 / 2007god. Maksimalno socuvan....


7.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:17Ww Turan 1.9 Tdi 6 Berzini Higline

Registriran 1 God Novi Zimski Gumi,Ubav Enterier, Servisiran Proverka...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:17Suzuki Swift 1.3 Benzin 4x4 Swiss Keyles

Nosen od Swiss Plateno Do Registracia, Keyles Sistem Bez Kluc se Pali...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:17OPEL ANTARA 2.0 CDTI 110kw 4x4 AVTOMATIK 2011g. "AVTOCENTAR"

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 110kw 4x4 AVTOMATIK 2011 / 2010god. Vo eks...


9.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:17FORD TRANSIT CONNECT 1.8 DIZEL 66kw 2007god. "AVTOCENTAR"

FORD TRANSIT CONNECT 1.8 DIZEL 66kw 2007 / 2006god. Vo ekstra sos...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:16FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw 2009god. "AVTOCENTAR"

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw Proizveden 10. 2009god. So pom...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:16VW CADDY 2.0 SDI 51kw 2007god. "AVTOCENTAR"

VW CADDY 2.0 SDI 51kw 2007 / 2006god. Ekstra socuvano. ( Nosiv...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:15Golf 19 Tdi 110 PS God 1999 Kabrio

Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema ima:Abs.Servo.Greaci na Se...


123 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:29VOLKSWAGEN Golf 1.9 TDI / Full Oprema / INFO NA 070-838-127

Info na tel 070 838 127 Ljupco Info na tel 070 838 127 Ljupco Info ...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:25Top MAZDA 6 2.0 DIESEL

MAZDA 6 2.0 DIZEL VO TOP SOSTOJBA EXTRA SOCUVANA ▶️REG. 03/2024 ▶...


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:51Se prodava Audi a3 1.9 Tdi so cetri vrati.

Se prodava Audi a3 1.9 Tdi 2004/2005 vo top sosotojba registrirana d...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 04:34Opel zafira 1..9cdti 2005 150ps

Super sostojba perfektna 1.9cdti 150ps


3.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 03:50Bmw730d 1999 individual

U top sostojba Bez zameni Cena 6000€


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 03:50Citroen C4 2.0hdi 2007 avtomatik

U super sostojba servisirana komplet motor minjaq novi gumi registrir...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 03:49  НОВ ОГЛАС

Passat B6 Comfortline

Passat B6 Comfortline 2.0BMP 8V Reg: 4 mesec Stegnata Socuvana Maksim...


7.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:21Opel Astra Gtc 1.9 Automatik

odlicna sostojba nov gumi cel god reg


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:31Hitno Se prodava peugeot 206 1.9 td 2002 god

Se prodava peugeot 206 1.9 td 2002 god. Registriran do 14.05.2023 vo...


1.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:30Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам