Битола
                           
2913 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava

Naumovski Apartmani


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

26 мар 22:44Промовирано

Se izdava stan pogoden za povekje namenii

Se izdava stan na ulica Vasko Karangelevski karshi pedagoshki fakulte...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

20 мар 16:58Промовирано

Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Денес 18:15Se prodava parcela od 1160m2 So kuka

Parcelata i kukata se prodava 200Eur m2. Se naoga nadma nad VONARIJA...


232.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:02KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:35Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:22SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Денес 17:18Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:07Замена на гарсоњера во центар за куќа во Лавци

Замена на мала гарсоњера, погодна за издавања, за куќа во лавчански р...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:50Parcela vo NIZEPOLE ( NIZE POLE , НИЖЕПОЛЕ)

Se prodava pacela, nad seloto, na samiot pat, pogodna za vikendici. ...


17 €
или предлог цена
Денес 16:47Plac vo Nizepole Nizopole ( Нижеполе Нижополе)

Se prodava plac vo Nizepole, nad seloto, so prekrasen pogled na Ba...


1 €
или предлог цена
- 96 % Попуст
24 €
Денес 16:47Дуќан, центар, позади Дом на култура

Се издава дуќан, со вц, заштитни решетки.... Ул. Кирил и Методиј 25, ...


7.500 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 16:23Издавам семејна куќа

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ МАРТ И АПРИЛ. Се издава куќа со 2 спални и голема дн...


330 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:23Restoran ZEZO - Bratindol

Se prodava restoran ZEZO-Bratindol 3.000m2 dvorno mesto i 1.600m2 ob...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:06Se prodavaat ili izdavaat dve Parceli

e prodavaat dve parceli, istite se naogaat vo Bitolsko, pomegu raštan...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:06Se izdava stan vo karpos

Stanot se naogja vo naselba karpos na prizemje povejke info na tel. 0...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:42SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO BIZNIS CENTAROT

Se izdava ili prodava deloven prostor od 123m2 na prv kat vo Biznis C...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:19POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


10.000 €
или предлог цена
Денес 15:16Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:03Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:50СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:37Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:20Куќа

Се продава


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:18Se izdava stan pod kirija nad Vero

Namesten stan od 60m2 na ul Ignat Anastasovski nad gorno Vero. Stanot...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:11PLANSKA KUKA 250M2 DVOR 200М2 STRELISTE BITOLA

Se prodava kuka na ul.Aron Aroesti br.78.vo naselba Streliste Bitola....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
90.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:08Se izdava stan za stranci

Se izdava stan za stranci.Stanot e sloboden od 1 juni 2023 i e komple...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:05SE IZNAJMUVA STAN

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:55SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Апартмани

Се издаваат дневно 2 луксузно опремени апартмани оддалечени 210 м.од ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Продавам деловен простор

Продавам деловен простор 162 м2 приземје, на улица Тодор Паница, во б...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava kuca

Se prodava kuca Prizemje + kat So vkupna povrsina od okolu 85m2 ...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00mermer

se prodava mermer vo s.bistrica zlatko075506328


По Договор
или предлог цена
Битола

Новоградба

Денес 13:00se IZDAVA deloven prostor 67 m2 vo poshirokiot centar

Se izdava Dukan od 67 m2 na ul. Vlatko Milenkovski (pod Tehnomarket) ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:46SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJST...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:44SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA BITOLA

***** SE IZDAVA ***** SLOBODEN OD 08.04.2023 do 28.06.20...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:44LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:44НОВА БИТОЛА, СТАН СО ДОГРАДБА, П+5КАТ

НОВА БИТОЛА, МАНСАРДА, СТАН СО ДОГРАДБА, СО КОРИСНА ПОВРШИНА 77 М2, ...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:24ПРИЛЕПСКА, ПОЛУРЕНОВИРАН, СОНЧЕВ СТАН, 1.КАТ

ПРИЛЕПСКА, ПРВ КАТ, СЕ ПРОДАВА СОНЧЕВ СТАН СО ПОВРШИНА ОД 54 М2, БАЛК...


42.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:24ЦЕНТАР, СТАН, 33+2+2М2, ЛИФТ, ПАРКИНГ

ЦЕНТАР, ЕДНОСОБЕН СТАН, 33М2 +2М2 БАЛКОН +2М2 ПОДРУМ, НА 4 КАТ, ВО ЗГ...


29.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
32.500 €
Битола

Станови

Денес 12:24ИД 518, ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

ИД 518, ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ЗА 400 ЕВРА МЕСЕЧНО, ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, 100 М...


400 €
или предлог цена
Денес 12:23ЦЕНТАР, РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН , 70М2

ЦЕНТАР, КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН СТАН, 70М2, П+1 КАТ, 2 БАЛКОНИ И КОРИСТЕЊ...


69.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
74.000 €
Битола

Станови

Денес 12:21Страна 1 од 73

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам