812 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zvucnik nov 6.5"

Prodavam nov zvucnik 6.5 inci ili 16.5 cm 80w 8 ohm


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 23:028" Osmica 8 inci bass jamo

Jamo osmica


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 23:02Prodavam zvucnici zvucki

Prodavam zvucnici/zvucki 4 sistemski Kutijata e podelena na dva del...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 23:028 inci Osmica 8" bass tele

Prodavam osmica tele


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 23:01pojacalo telefunken TA 350 VINTAGE

Vistinski germanec brusan aluminium 70w vredi da se ima


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 15:29  НОВ ОГЛАС

Nintendo Wii

Se prodava zacuvano, cipuvano Nintendo Wii, celosen komplet (pogled...


4.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Вчера 15:24Originalni igri za Xbox 360 i Kinect

Prodavam originalni igri za Xbox 360 i za Kinect. Cenata e od 300 den...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

PC Игри и Видео игри / XBOX игри

Вчера 15:23Playstation 2 - PS2 Slim

Se prodava mnogu zacuvan Playstation 2 Slim vo komplet so originalen ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:23Nintendo Switch Super Mario edition

Se prodava Nintendo Switch limitirana serija vo besprekorna sostojba....


17.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Вчера 15:23Playstation 4 - PS4 originalni igri

Originalni igri vo odlicna sostojba. Ceni od 400 denari pa nagore. ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:23Xbox 360

Se prodava mnogu zacuvan Xbox 360 vo komplet so originalen dzojstik i...


4.800 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 15:23Sega Mega Drive

Se prodava Sega Mega prviot model. Doaga vo komplet so originalen dzo...


3.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Останато

Вчера 15:23Kenwood KRF V7030D

Se prodava pojacaloto od naslovot. Zacuvano kako novo.


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 15:21Boombox Sanyo M9980

Se prodava Sanyo M9980.


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 15:21Sony Falcon Tae 20f + Tan 15f

Sony Falcon Tae 20f + Tan 15f. Vo odlicna sostojba!!


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 15:21Televizor LG 19LS4D-Z8

Se prodava mnogu zacuvan tv LG vo komplet so originalno dalecinsko. P...


3.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 15:21Fotoaparat Smena

Se prodava star fotoaparat komplet so kozna futrola. Kako nov


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 15:20Snimanje so DRON do 4k

Nudime snimanje na: sekakvi nastani, svadbi,spotovi, delovni objekti,...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео проектори и опрема

Вчера 14:24  НОВ ОГЛАС

Kupuvam Film skener

Kupuvam Film skener. Da e ispraven i kompleten. Dragan 070226300


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 13:00SE PRODAVA KOMPLETNO OZVUCUVANJE/ОЗВУЧУВАЊЕ

Se prodava ozvucuvanje mikseta, zvucnici so stalki, mikrofon, kabli.....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 12:33NOV BLUETOOTH ZVUCNIK

NOV BLUETOOTH ZVUCNIK CENA 600DEN. 075248405


600 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
1.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Bluetooth уреди

Вчера 11:38NOV BLUETOOTH ZVUCNIK

NOVI KVALITETNI BLUETOOTH ZVUCNICI GOLEMI PO FORMA, OD POZNATIOT SVET...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Bluetooth уреди

Вчера 11:38NOV JBL XTREME 2

NOV GOLEM BLUETOOTH ZVUCNIK JBL XTREME 2 CENA 1600 DEN. 075248405


1.600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Bluetooth уреди

Вчера 11:38Servis za televizori (CRT, LCD, LED, PLAZMA)

Profesionalen servis za televizori (LCD, LED), DOAGAME NA POVIK. Brza...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електроника

Вчера 11:32Prodavam PS4 slim 1 tb

Продавам ПС4 слим со 1 тб меморија во одлична состојба , како нов (бе...


24.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вчера 10:23  НОВ ОГЛАС

JBL SCS200SAT sateliti

Odlicni dvosistemski sateliti na renomiraniot JBL, socuvani i potpoln...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 07:28Bowers & Wilkins DM601 S3

Dobro socuvani zvucnici na renomiraniot Britanski proizvoditel Bowers...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 07:28Mini sistem LG FFH-164AD

Sistemceto e solidno socuvano no moze da se koristi samo kako pojacal...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

30 мај 23:45Zvucnici JVC sistem jvc

Zvucnici redok model sisemski 1500den. Sistem Aux mp3 dek cd. 1500...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

30 мај 20:08Zvucnici pojacalo vivax

Pojacalo AM-200. 4000den. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

30 мај 20:08ZVUCNICI ACOUSTIC RESEARCH AR 35BX

VRVNI AMERICKI ZVUCNICI MOKNI 100W, MNOGU PRIRODEN I CIST ZVUK, VADA...


160 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

30 мај 20:07Canon Digitalen mnogu zacuvan

CANON Digitalen fotoaparat so futrola I memoriska karticka.Aparato...


1.190 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

30 мај 18:43Se prodava poloven PS5 blu-ray edition

Se prodava skoro nov PS 5 blu-ray edition koristen 1 mesec, kupen od ...


31.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
33.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

30 мај 16:14Harman KardonHK3300, TD4200, HD7400,

Linija sostavena od stereo receiver, tape deck i cd player vo ispravn...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

30 мај 15:03AV reciver Pioneer VSX 511 Prv sopstvenik

Pioneer VSX 511 5*100W+ DVD Pioneer DV 370 Prv sopstvenik, bez grepk...


160 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

30 мај 12:18radio za kola

raboti se


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

30 мај 10:59Ps4

Se prodava playstation4 FAT ekstra socuvan prizveden japan so nego o...


16.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

30 мај 10:31Vintage audio cassette TDK-SAX90. SSSS

Vintage audio cassette TDK-SAX90 novi neotpakuvani............ cena 1...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

30 мај 10:08Slushalki wireless

Bluetooth slusalki novi glanc ,se polnat sami vo stanicata do 8 pati


990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Bluetooth уреди

30 мај 09:45Fotoaparat Zorki 10

Mnogu redok aparat od 60-te godini. Socuvan kako nov kolekcionerska v...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

30 мај 09:44Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам