Гевгелија
                   
1029 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Benz E270 CDI Elegance

Kolata e so vidlivi estetski zabeleski, drug problem nema, zaradi toa...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Гевгелија

Автомобили

12 мај 22:47Промовирано

Vlecna Slep Sluzba CITY AUTO Gevgelija

Vlecna Slep Sluzba CITY AUTO Gevgelija 👉 +389 78 849 382 👉 Лиценц...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

26 мај 23:09Промовирано

Opel Astra H 1.7CDTI

Se prodava Opel Astra H 1.7CDTI 74KW 2005godina Voziloto e vo odli...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мај 00:09Промовирано

Dvobrazden plug / Двобразден плуг

Продавам двобразден плуг. За трактор од најмалку ~160 кс. Цена:...


800 €
или предлог цена
Денес 13:50Kaciga MT Synchrony za Kros Downhill Off Road

Се продава нова кацига MТ Synchrony наменета за Kros Downhill Off Roa...


100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
105 €
Денес 13:00CAT 428-D

CAT 428-D 2005 god. 21436 h


30.000 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES C 200 2009 GODINA ODLICNA ODLICNA

SE PRODAVA MERCEDES C 200 MNOGU EKONOMICNO VOZILO, VO ODLICNA SOSTOJB...


6.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 11:26Kodirani klucevi za vozila

Izrabotuvam kompletno ( kluc, rezenje i programiranje) Site klucevi ...


19 €
или предлог цена
Денес 11:20Opel insignia 2.0 cdti 2009/2010

Prodavam socuvana servisirana insignia, odlicno raboti, ne trosi gram...


6.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 10:17NEMA DOKUMENTI Hamachi 50cc 4t

NEMA DOKUMENTI Hamachi 50cc 4t pali na kluc 330€ Stojakovo 075 2...


330 €
или предлог цена
Гевгелија

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:51Felni bandazi za mercedes e 270cdi 210model

Prodavam bandazi so se gumi i strafovi za mercedes e 210model gumite ...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 08:58Aprilia dorsoduro 750

Moze zamena korsa d 1.3 nad 2008


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Денес 08:19Daewoo Nexia 1.5

Prodavam Daewoo nexia 1.5 benzin redovno servisirena registrirena do ...


949 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.050 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 07:15Slep sluzba i otkup na vozila

Slep sluzba i otkup na osteteni i zdravi vozila isto taka vrsime pop...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

Денес 07:14audi A3 Audi A4

na delovi se sto vi treba motori 90 ks 110ks 116 ks 131 ks


111 €
или предлог цена
Денес 01:23polo 1.4

na delovi polo 1.4 se sto vi treba


11 €
или предлог цена
Денес 01:23Fiat punto 1.2 16v

na delovi fiat punto 2 1.2 16 v se sto vintreba


1 €
или предлог цена
Денес 01:23MERCEDES BENZ W140 S300 TD

Mercedesot e vo odlicna sostojba bez mani, nema rga i nema gnilo, vo ...


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 00:05Radijator za Mercedes W210 E klasa W202 C klasa

Se prodava Nov Radijator za parno na Mercedes za site W210 E klasa mo...


2.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 МКД
Вчера 23:52MAN TGA 18.440

Man tga 18.440 euro 5 2007 god.so racen menuvac i poluprikolka Schmi...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 22:00  НОВ ОГЛАС

Seat Leon Registriren

Seat Leon 1.9tdi 81kw 110ps 2002godina Motor i menjac perfektni ...


2.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:03Karburator 50cc 4T GY6 so elektricen sauh carburator

Se prodava karburator so elektricen sauh za Gy6 modelite, za 50 kubik...


Вчера 18:55Opel Astra Bertone

Se prodava opel astra f Bertone so 2.0 benzin motor kolata e pali voz...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 16:54Cisterna Utva

Cisterna Utva


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

Вчера 11:08OPEL MERIVA 1.4 t 2011g servisna istorija

opel meriva 1.4 benzin 12.12.2010g voziloto e od direkten ivoz 🇨🇭�...


5.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:06Citroen C3 Picasso 1.6hdi 80kw 2010g servisna

Citroen c3 Picasso 1.6 hdi 80kw 2010g voziloto poseduva servisna isto...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:06NISSAN NAVARA 2.5 dci 127kw 2007gSERVISNA

nissan navara 2.5dci 127kw 2.11.2007g voziloto e od direkten uvoz ch....


12.400 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:06TOYOTA YARIS 1.4 D4D 66kw 2009h uvoz CH

toyota yaris 1.4 d 66kw najdobriot motor na lace. voziloto e od direk...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:06SLEP SLUZBA VLECNA SLUZBA GEVGELIJA

SlEP SLUZBA VLECNA SLUZBA SERVIS tel.071251484. 24 7 MICO PLUS ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

Вчера 10:05VW GOLF 7 1.6TDI 2015G 116KS SERVISNA

vw golf 7 1.6 tdi 2015g napraven golem servis na 190.000k vo start d....


11.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:05HONDA CBF 600 SA CH

honda cbf 600 sa uvoz ch motorot e vozen vo ch postojano i si ima te...


2.400 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.600 €
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 10:05PEUGEOT 207 1.6hdi 80kw 2007g servisna

pezo 207 1.6hdi direkten uvoz it.voziloto e od direkten uvoz it i e k...


3.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:05FORD B-MAX 1.0 benz 74kw 130000k servisna

FORE B-MAX 1.0 benz 74kw 23.10.2012 130000k servisna istorija vozilo...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:05SLEP SLUZBA VLECNA SLUZBA GEVGELIJA

SlEP SLUZBA VLECNA SLUZBA SERVIS 24 7 MICO PLUS GEVGELIJA.TEL.0712514...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

Вчера 10:02VW GOLF 61.6TDI 25.7.2011 77kwSERVISNA

VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6 TDI 77kw 182000k 25.07.2011g uvoz it. ser...


7.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:02GOLDWING 1200

REGISTRIRAN DO OKTOMVRI . DOGOVOR ZA PONISKA CENA NA LICE MESTO


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 09:04Se Prodava Audi Q7 3.0 S-Line Quattro

Kolata e vo odlicna sostojba so najfull oprema S-Line na jastuci so m...


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:36BRIDGESTONE Turanza, letni gumi 225/55R17

Se prodavaat 4-cetri odlicno socuvani letni gumi Bridgestone Turanza,...


80 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
100 €
05 јун 23:35Se prodava hitno 078 320 928

Kolata e ful oprema telwfon za kontakt 078 320 928


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 јун 21:23Peugeot 407 2.7 twinturbo 2008g

Se prodava peugeot 407 coupe reg so zelen karton napraven servis pred...


4.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 јун 13:10Prodavam polovni gumi za motori i skuteri ceni od 10€ do 60€

Prodavam polovni gumi za site vidovi na motori i skuteri EXTRA CENI...


По Договор
или предлог цена
05 јун 00:20Polovni gumi za motori predni 120/70-17 (20-25eur.)

Prodavam polovni predni gumi za motori 110/70-17 120/70-17 120/60-17...


25 €
или предлог цена
05 јун 00:18Prodavam novi gumi za skuteri 120/70-12, 130/60-13

Prodavam novi gumi za skuteri/mopedi marka CEAT RIO (Made in Italy) ...


32 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
35 €
05 јун 00:16Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам