Прилеп
                   
2068 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Polo 1.4 benzin/plin

Za poveke info na tel 077 790 126


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 17:50Промовирано

BMW 525d EDITION FULL M PAKET

BMW 525d EDITION SPORT M PAKET 2010 god 3.0 motor so 197ks M-sport ...


12.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:39Renault Megane 1.5 dci 2010

domakinski zacuvano vozilo redovno servisirano, registrirano ... pali...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:35Smart ForFour 1.3 benzin/plin

Se prodava Smart ForFour vo odlicna sostojba: ✔️2004 ✔️1330 cc ✔️Kli...


2.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:55VW GOLF 5 1.9 105KS TDI 2004 REG

SE PRODAVA VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW 105KS 2004 GODINA SERVISIRAN VO DOB...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:32GALANTERIJA PEUGEOT 206

НОВИ НЕКОРИСТЕНИ Топче за мењач - 500 ден Привезок за клуч - 200 де...


200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:30Audi a3 1.9 tdi 77kw 105ks

Audi e odlicno zacuvan kako nadvor taka.i vnatre proba proverka kade ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:22Ford Focus Sport 1.6 registriran

Kolata e zacuvana maksimalno. Realni kilometri, registriran cela godi...


4.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:09TOYOTA AURIS 1.4 D4D OD 2013/18

KUPUVAM TOYOTA AURIS 1.4-D4D OD 2013 DO 2018 GODINA PONUDETE TEI. O72...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:54Peugeot 407 2.0 hdi mozi zamena

Reg do 03.2023 Komplet oprema Panorama krov Mozi zamena


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:47Mercedes C200 2.2

Се продава Мерцедес C200 2.2 регистрација до 6-23 година, Авангард ве...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:25OPEL CORSA D 1.2 BENZIN 2007 GOD

SE PRODAVA OPLE CORSA D 1.2 BENZIN 2007GOD OD OPREMA POSEDUVA EL.STAK...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:10Bmw e34

motorot e odlicen ne troshi maslo i ne zagreva defek bos pali samo na...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:05Rover 214si

Pali vozi plin atest registrirana cela godina


600 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
850 €
Прилеп

Автомобили

Денес 00:32Audi a3 1.9 tdi

Kola bez maana mozi zamena za a5


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:31Ford Mondeo

Se prodava Ford Mondeo 18td 1997 god registrirano do 9ti mesec 2023t...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:22Yugo 45

Prodavam yugo 45.dobro karoseriski zacuvano. so kuka i plinski ured ...


18.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:47  НОВ ОГЛАС

Volkswagen Passat Variant 2015

Прва регистрација 2016 Регистрација + зелен картон. Можна е и зам...


15.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:40Volkswagen Passat 1.9 TDI

*Нов Акомулатор 11.02.2023 Регистрација до 2 месец 2024


4.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:40Se prodava Fiat Punto

Se prodava Fiat Punto 1.9jtd vo dobra sostojba motor mejnac top potsk...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:51Se prodava Chevrolet Spark 0.8

Se prodava dobro socuvan Chevrolet Spark servisiran registriran 4 nov...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:51Peugeot 106 ! Reg cela godina,A-test plin !

Se prodava peugeot 106 ... registrirano cela godina 03.2024 Servisir...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:34Mini cooper 1.6 kupen od CH so servisna knishka+zelen karton

Kolata e vo odlicna sostojba, nikogas ne e farbana, redovno servisira...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:18  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.6TDI

Seat Leon 1.6 TDI ✔️ 2013 Godina✔️ 170 000km ✔️ REGISTRIRAN ...


6.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:44SEAT IBIZA 1.9 TDI 2008

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI 77KW 105KS 2008 GODINA Kolata e ...


4.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:37  НОВ ОГЛАС

MERCEDES ML 320 CDI 4 MATIC

Registriean cela godina Napraven kompleten servis (golem i mal) Nov...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:00Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 79KW, 2004g, moze zamena

Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6HDI 79KW(110KS), 2004g.,reg do 08.2022,...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:48SE PRODAVA AUDI A6 S-LINE 2004 3.0

Kolata e ekstra socuvana so mali grebnatinki i malo ostetuvanje na za...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:33Audi A3

Audi A3 2.0 TDI 140KS 2005god informaci Na 076-348-660 ...


5.050 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:32Opel Corsa C 1.2Benzin 2004g

✅Se prodava Opel Corsa C 1.2Benzin 2004g ✅Registrirana cela godina 1...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:23Opel astra 1.9 cdti

Opel Astra 1.9 cdti Klima ispravna euro kuka aluminiumski bandasi so ...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:13Skoda Octavia 2007

Se prodava Skoda Octavia 2007god Info na tel 078221557 078221557 07...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:00Prodavam polovni delovi za Renault Megane

Kolata e kompletna I vo vozna sostojba, motor I menuvac vo odlicna so...


123.456 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:55Delovi za Pezo Peugeot 106 XND 1.5 dizel 2000godina

Gi ima site delovi. Motor I menjac odlicen Poveke info na brojot 0727...


111.111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:55SE PRODAVA OPEL VECTRA 2.0 DTI 101 KS

Se Prodava Opel Vectra 2.0 DTI 101 KS Full Oprema Registriran...


1.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:27Se Prodava Reno Megan 1.9TDI

Se prodava Reno Megan 1.9TDI garazirana redovno servisirana napraen m...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:54BMW 320d

Bmw 320d e46 2001 136hp servisiran registriran do 7.2023 pali vozi ...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:18  НОВ ОГЛАС

VW GOLF Mk6 1.6 TDI 2011

VW GOLF Mk6 1.6 TDI 2011 Kolata e vo odlicna sostojba.Servisirana ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:04Passat Vw b8 2.0 190ps

Se prodava Passat 2.0 190ps b8 2015 godina. Voziloto e vo odlicna sos...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:53AUDI A6 3.0 Quattro 2012 Avtomatik

AUDI A6**********BEZ ZAMENI***** Kupena od Germanija vo 2019 za sebe...


19.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:10Audi A7 3.0

Se prodava Audi A7 2012/2011 S Line 240,000 km uvoz od Ch (vtor gaz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:26Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам