4217 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 D 95KW 4*4

Se prodava Suzuki Grand Vitara 1.9D 95Kw 4*4. Voziloto e kupeno od...


8.100 €
или предлог цена
17 мај 15:10Промовирано

Se prodava fiat bravo

Se prodava fiat bravo 1.9 150 hp 2007 povekje inf na 078/212/014


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
23 мај 15:58Промовирано

Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

Prodavam Ford Mondeo

Se prodava Ford Mondeo registriran.


900 €
или предлог цена
Денес 22:51VOLVO XC40 - 2020

Oprema: -ABS -Airbag -ESP -Multimedia system -Priprema za telefo...


По Договор
или предлог цена
Денес 22:40Delovi za Zastava 750 Fico

Prodavam delovi za Zastava 750 i 850 Fico


1 €
или предлог цена
Денес 22:252x12 JBL Subwoofer,bass,woofer, i JBL pojacalo - 2200w

Prodavam dupli 12" JBL subwooferi 2200w mnogu mokjni so dlabok i nizo...


Денес 22:20MERCEDES SPRINTER 316 LUX 20+1 EURO6

Mercedes Sprinter 316 - 2.2 160hp EURO 6 / 2015 god TURISTICKO 20+1...


33.000 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

Денес 21:29MAZDA CX5 2.2AWD 2014 175ps uvoz od CH

** КОНТАКТ : 071 374 310 ** * кожен ентериер * Темпомат * i-Stop (sta...


15.500 €
или предлог цена
Денес 21:29Se prodava Piaggio X Evo 400 ie

Se prodava Piaggio X Evo 400 ie 2009 godina 40.000 km


2.600 €
или предлог цена
Денес 21:20VW PASSAT 2.0 TDI COMMONRAIL 110KS BLUEMOUTION 2009

------ REGISTRIRANO I SERVISIRANO ------- VW PASSAT 2.0 TDI COMMON...


6.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.800 €
Денес 20:44FIAT PUNTO 1.2 BENZIN REG. SERVIS. FULL - 08

--- KOLATA SE NAOGA VINICA --- INFORMACII SAMO 071379134 LJUPCO ...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:43TOYOTA AYGO 1.0 12/2006 /89000 km benzin

TOYOTA AYGO 1.0 benzin🚗 potrosuvacka 4/100🚗realni 89000 km / servis...


3.500 €
или предлог цена
Денес 20:22MINI COOPER CABRIO 1.6 ATEST PLIN

MINI COOPER CABRIO 1.6i ATEST PLIN 2006 REGISTRIRAN CELA GODINA VO ...


6.000 €
или предлог цена
Денес 17:59AUDI A3 1.9 TDI 105KS 2005

AUDI A3 1.9 TDI 105KS 2005 ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRANO DO 8 MESEC...


4.400 €
или предлог цена
Денес 17:59AUDI A5 2.7 TDI 190KS 8G-TRONIC PANORAMA

AUDI A5 2.7 TDI 190KS 8G-TRONIC PANORAMA NAJFULL OPREMA 140KW (190HP)...


12.500 €
или предлог цена
Денес 17:59Opel Vectra 1.6 benzin-plin atest

Opel Vectra 1.6 benzin plin atestiran 74kw Registrirana do 03.01.202...


1 €
или предлог цена
Денес 17:46SEAT IBIZA 1.2 BENZIN KAKO NOVA

SEAT 1.2 (original km so servisna istorija.) Klima Servo Abs Air...


3.290 €
или предлог цена
Денес 17:25Bmw X3 3.0D X drive 2006god Avtomatik

Dobra sostojba Donesena od Svajcarija so vozenje Nema Pateno Carina ...


2.600 €
или предлог цена
Денес 17:04  НОВ ОГЛАС

Celicni bandazi 4*100

Bandazite se kako novi bez nikakvi zabelezki, ne se vozeni vo makedon...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:37MERCEDES ATEGO 816 FURGON 2008 EURO 5

Mercedes Atego 816 furgon, 2008 god na proizvodstvo,euro 5,vo odlicna...


9.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 16:18Kuka od Mercedes

Kuka


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 15:34Focus

Prodavam Ford Focus mk3 2011g 1.6 hdi 85kw 155 000km!!! (Realni) ...


7.800 €
или предлог цена
Денес 15:16Prodavam ford focus

Focus Mk2 karavan 2005god 1.6hdi 66kw diesel Registrirana do 05.20...


3.200 €
или предлог цена
Денес 15:16BMW F10 - Facelift 2014

Се продава BMW F10 Facelift proizvedeno 09 mesec 2014 godina vo Munch...


18.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.000 €
Денес 14:42BMW 650CS

ABS , Novi gumi, unikaten , perfekten ,registriran , Davam notarska g...


3.200 €
или предлог цена
Денес 14:34CITROEN C.PICASSO 2011.G

Sega uvezen CH. Mk tablici klimatronic navigacija park senzor tempoma...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:33Citroen Peugeot

Bandazi i gumi 205 45 17 komplet


270 €
или предлог цена
Денес 14:33Bmw 530d

Bmw 530d info 077924440 vase bez zameni info na viber


7.000 €
или предлог цена
Денес 14:19Volkswagen Passat 2.0

Kolata e vo odlucna sostojba,registrirana,garazirana,novi gumi.


1 €
или предлог цена
Денес 14:07Punto 1.9 JTD na delovi

Se prodava Punto 1.9 JTD 2000 godina na delovi tel: 078/212-413 ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:02Се продава Mercedes-Benz 12-13 NA DELOVI!!!

Се продава Mercedes-Benz 12-13 NA DELOVI!!! 1980 godina KONTAKT: ...


Денес 14:02Se prodava prikolka Schmitz

Se prodava prikolka Schmitz 2007 godina registrirana vo odlicna sosto...


1 €
или предлог цена
Штип

Приколки

Денес 14:02VW Passat 1.9TDI 2006

VW Passat 1.9TDI 2006 105ks Kolata e regestrirana do 09.2023 Novi l...


5.800 €
или предлог цена
Денес 13:43Honda Civic 2006 2.2 I-CTDI

Honda Civic 2006 2.2 I-CTDI Kolata e registrirana do 07.2023 so zele...


4.300 €
или предлог цена
Денес 13:43BMW 320d 2002

BMW 320d facelift 2002g 150ks Kolata e registrirana do 08.2023 Napr...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Денес 13:43CITROEN NEMO tovaren

Se prodava citroen nemo tovaren donesen od holandija plateni davacki ...


3.600 €
или предлог цена
Денес 13:30WW TOURAN 16TDI PANORAMA

SE PRODAVA⭕️Volkswagen Touran 16 tdi 2011god.. vo odlicna sostojba.⭕️...


9.999 €
или предлог цена
Денес 13:14Се продава Форд Фокус

Се продава Форд Фокус 2002 г произведен


2.300 €
или предлог цена
Денес 13:12Krovni nosaci za CITROEN C3

Originalni fabricki krovni nosaci ekstraa


100 €
или предлог цена
Денес 13:10Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


9.999 €
или предлог цена
Денес 13:09AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


49.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
50.900 €
Денес 13:00Renault Clio 1.2( Fabricki vgraden Plin ) 2008 Godina

Prodavam Renault Clio 1.2 44 KW - 60 hp Benzin/Plin ( Fabricki v...


2.650 €
или предлог цена
Денес 13:00Страна 1 од 106

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам