169 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lupa za elektronicari

Se prodava nova lupa Parkside kupena od Lidl kako podarok. Nova, nar...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 16:52Prodavam prekidac, starter - nula, eden, start

Nov ne upotrebuvan


20 €
или предлог цена
04 јун 13:01Trafo 50kvA

Se prodava ispravno trafo od 50 kvA izvadeno poradi zamena za novo po...


1 €
или предлог цена
03 јун 08:50llovara raketa

se prodava llovara orginall


1 €
или предлог цена
02 јун 21:29ELEKTRO MOTOR 15KW

ELEKTRO MOTOR 15KW VO ODLICNA SOSTOJBA MADE IN FRANCE !!


450 €
или предлог цена
31 мај 19:14Pumpa za vadenje tecnosti

Prodavam pumpa za vadenje tecnosti od bure. Info na tel : 070 - 214 ...


8.000 МКД
или предлог цена
30 мај 22:43Metal Halogeni svetla

Metal halogeno osvetluvanje komplet telo i trafo, kupeni 70 eura parc...


10 €
или предлог цена
28 мај 18:26Motor za ventilacija

Trofazen motor za ventilacija so aluminijumska turbina precnik 40cm,0...


4.500 МКД
или предлог цена
27 мај 08:05Omron Moduli Pro CJ2M-CPU31, CJ1W-PA202, CJ1W-OC211

Omron Moduli Pro CJ2M-CPU31, CJ1W-PA202, CJ1W-OC211 x2, CJ2M-CPU11


1 МКД
или предлог цена
25 мај 23:10Transformator Trafo 400kva kw Dachsenwerk

Se prodava trafo transformator Marka: Dachsenwerk Tip: KDN 400/20 ...


3.000 €
или предлог цена
25 мај 13:50ЕЛЕКТРОЛИЗЕР ЗА ВОДА ELEKTROLIZER ZA VODA

Електролизаторот за квалитет на вода ни обезбедува едноставен и ефтин...


1.200 МКД
или предлог цена
24 мај 08:05vibrator

se prodava vibrator


1 €
или предлог цена
16 мај 21:21KABLI KABEL KABAL STRUJA ELEKTRO PRIKLUCOK KONEKTOR proveri

NOVO IMAM SAMO TOA STO E VO OPISOT: >>>INDUSTRISKI KONEKTOR " MEN...


500 МКД
или предлог цена
14 мај 18:29VLAGOMETRI VLAGOMER ВЛАГОМЕРИ ВЛАГА

НОВИ ВЛАГОМЕРИ ЗА МЕРЕНЈЕ НА ВЛАГА ЗА ИНКУБАТОРИ ПЕЦУРКАРИ И ДРУГИ ПР...


300 МКД
или предлог цена
12 мај 11:32Co2 aparat

Se prodava aparat JÄCKLE 320A vo odlicna sostojba povekje info 076259...


1 €
или предлог цена
11 мај 19:40Trafo / Transformator

Transformator 5VA 220V/12V Izrabotka na monofazni i trifazni transfo...


250 МКД
или предлог цена
10 мај 07:27METALNI MERACI ZA TEMPERATURA ZA FURNI RERNI SKARI KAMIN..

Универзален прегледен аналоген термометар погоден за вградување на к...


600 МКД
или предлог цена
09 мај 20:56TDS METAR TDS METRI ZA KVALITET NA VODA TESTERI

Карактеристики: oпсег на мерење на TDS (цврсти материи): 0-9999 ppm;...


600 МКД
или предлог цена
07 мај 07:38hidrofori

se prodavaat hidrofori elektro kovina ,sever


1 €
или предлог цена
06 мај 22:28el motor od meshalica

se prodava elektro motor od meshalica 0.5kw 1400 o\min


1 €
или предлог цена
06 мај 22:25brusalici

se prodavaat brusalici vo ispravno stanje


1 €
или предлог цена
06 мај 22:13POTENCIOMETAR ZA RABOTA NA DC MOTOR VO DVA SMERA

Тип на жици: терминал за завртки Големина: прибл. 100 * 76 * 28мм В...


1.500 МКД
или предлог цена
03 мај 10:04Prodavam novi Cat fazomeri

Novi fazomeri kazuvaat struja na steker na zid ,na kabel..moze da otk...


350 МКД
или предлог цена
03 мај 10:04Se prodavaat masina za perenje alista I radijatori

Se prodavaat odlicno socuvana masina za perenje alista marka gorenje,...


По Договор
или предлог цена
26 апр 13:00El.motor so reduktor 0.37kw

Se prodava elektro motor so reduktor 037kw ...


1 €
или предлог цена
24 апр 20:56Aparat za varenje

Se prodava aparat za varenje Gorenje Varstroj 140A izdrzhliv Aparat


1 €
или предлог цена
24 апр 20:54HIDROFORI

Se prodavaat hidrofori pollovni El.kovina petostepena pumpa. Sllovens...


1 €
или предлог цена
24 апр 20:53Se prodavaat dobro socuvana masina I radijatori

Se prodavaat odlicno socuvana masina za perenje alista marka gorenje ...


По Договор
или предлог цена
11 апр 17:26Se prodavaat dobro socuvana masina I radijatori

Se prodavaat odlicno socuvana masina za perenje alista marka gorenje ...


По Договор
или предлог цена
11 апр 17:24Se prodavaat dobro socuvana masina I radijatori

Se prodavaat odlicno socuvana masina za perenje alista marka gorenje,...


По Договор
или предлог цена
11 апр 17:20TAHOMETAR OBRTOMER RPM OBRTOMER MOTORI MOTOR ELEKTROMOTOR

NOVI TAHOMETRI ILI OBRTOMETRI ZA MERENJE NA OBRTAI KAJ ELEKTROMOTOR...


1.300 МКД
или предлог цена
08 апр 08:01ПОТЕНЦИОМЕТАР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 10000 ВАТИ POTENCIOMETAR

ПОТЕНЦИОМЕТРИ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА НАПОН ЗА МОТОРИ ДО 10000ВАТИ И 220 ВОЛ...


1.200 МКД
или предлог цена
08 апр 08:01POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA NAPON OD 6V-60V 20A

POTENCIOMETRI ZA REGULACIJA NA EDNONASOCEN NAPON 6V DO 60V I 20A ZA ...


700 МКД
или предлог цена
05 апр 18:28Kosaćki na struja

Kosaćki na struja za treva1000w baram motor za niv ili prodavam 40€ k...


40 €
или предлог цена
04 апр 15:45elektromotori

Se prodavaat: -4kW- 900vr/min > 130(euru) -0.5kW-1450vr/min > 40(e...


1 €
или предлог цена
02 апр 13:44Ventilaror

Poloven odlicen ventilator


3.800 МКД
или предлог цена
01 апр 17:53BATERIJA BATERII LITIUM LITIUMSKA LITHIUM proveri

>>> PROCITAJ UBAVO <<< OVIE BATERII NE SE ZAMENA ZA NICD ILI NIMH ...


200 МКД
или предлог цена
26 мар 22:09.se prodava fiskalna kasa

Kasite ne se mnogu koristeni


1.111.111 €
или предлог цена
23 мар 16:31vakum pumpa membranska 220 V AC -325 mbarar

Vakum pumpa membranska ispravna skoro nova 220V AC -325 mbar marka...


1 €
или предлог цена
22 мар 17:51elektroventili24v DC polovni

eleketroventil 24 V DC polovni ispravni 3 komada 2 ilzezi 24V DC 5W...


1 €
или предлог цена
22 мар 17:26Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам