1005 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TV komoda

TV komoda e vo odlicna sostojba


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 20:25Profesionalna montaza na tus kabini paravani coklina sanitar

-Cokle ili parapet aluminiumski 1500den so montaza -Montaza na kabina...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:36Кровни дрвени прозорци

Se prodavaat 2 drveni krovni prozorci so dimenzii 140x94. Cena po dog...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:26Prodavam termo 3,5w

Prodavam termo 3,5w za 1500 den kon na mob 075238081.Kabel 3,5 mm nov.


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:36Komoda od Medijapan / Komodi

Komada komplet od medijapan Kupeno od Eurosalon Bez zabeleski


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:29  НОВ ОГЛАС

PLASTICNI GAJBI ПЛАСТИЧНИ ГАЈБИ

Prodavam plasticni gajbi Malce koristeni kako za leb, peciva, no moz...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:44ALGIDA FRIZIDER za SLADOLED EXTRA ФРИЖИДЕР за СЛАДОЛЕД

Prodavam frizider za sladoled staklo ALGIDA 325 litri So kolca EX...


9 €
или предлог цена
Вчера 13:22CENTROMETAL 29kw

Se prodava sporet na parno centrometal 29kw koristen dve sezoni kako ...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 13:09Eco Spar pecka na peleti

Prodavam kotel na peleti Eco Spar 21kw,dobro socuvan- koristen nekol...


533 €
или предлог цена
Вчера 13:00RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Isporaka može i po kargo.Tel.078 224 053


Вчера 12:43PRODAZBA NA MASI I STOLICI NOVI

SE PRODAVAT NOVI PREKRASNI MASI I STOLICI 80 CM SIRINA NA MASA STO SE...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 11:52VRSIME MONTAZA I DEMONTAZA NA MEBEL

ВРШИМЕ СЕКАКВА МОНТАЖА И ДЕМОНТАЖА НА МЕБЕЛ И ОТСТРАНУВАЊЕ НА ИСТИОТ ...


100 €
или предлог цена
Вчера 11:33  НОВ ОГЛАС

GARNITURA KOZA

Se prodava KOZNA garnitura trosed dvosed fotelja extra zacuvani.


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11Gorenje furna i plotna

Se prodava furna i plotna od gorenje so 4 ringli.


2.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 МКД
Вчера 11:11Povolna i zacuvana bela tehnikA

Se prodavaat dosta zacuvani masina za perenje gorenje, i 2 drizideri ...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:03  НОВ ОГЛАС

Se prodavat stolici

Se prodavaat okolu 8 stolici upotrebuvani vo klub, zacuvani, mnogu ud...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:47Кревет160 * 195 sm

Продавам два кревети со димензии 160 * 195 см. Има можност и за ком...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:42Бојлер, голем 1000 денари и мал 500ден

Бојлер 80 литри користен за 1000 денари, и бојлер за во кујна мал кор...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:14  НОВ ОГЛАС

kovano zelezo-prozori

zastitni resetki za prozori od kovano zelezo 70x120-----5 parcinja 70...


Вчера 09:05Prodavam komoda za TV - 180x43sm - vo OHRID

Prodavam TV komoda so dimenzii: dolzina - 180sm visina - 43sm ...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:48Се продаваат половни ќерамиди

Половни ќерамиди, добро сочувани, видете слики


10 МКД
или предлог цена
Вчера 08:36Se prodava

Se prodava mesto na pocetokot vo naselba Raca so povrsina od 1200m2 s...


70 €
или предлог цена
- 72 % Попуст
250 €
Вчера 07:04Trosed na rasklopuvanje vo Ohrid

Se prodava mnogu malku koristen trosed. Trosedot e na rasklopuvanj...


По Договор
или предлог цена
04 јун 21:02Sistem kotel na piroliza drva

kotel na drva piroliza 25 kw i bafer 800 litri


По Договор
или предлог цена
04 јун 19:03Kozna Garnitura

Se prodava tri godini koristena garnitura kupena 2500€, sega kupovnat...


950 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
1.200 €
04 јун 16:24Се продава нова софа на пуштањесо вклучен душек

Се продава нова софа на пуштање со вклучен ортопетски душек. Димензи...


550 €
или предлог цена
04 јун 16:09Slavini,cesmi,tush,Unitas,Grohe,Teorema,Rosan.

Vgradeni baterii za tus i za umivalnik od Italijanskiot brend Teorema...


По Договор
или предлог цена
04 јун 13:52MASICKA ZA TV I DRUGI NAMENI

Se prodava masa za TV od medijapan , kako na fotografija. Dimenziji...


1.200 МКД
или предлог цена
04 јун 11:42Del za kujna so fioki Masa za TV

Se prodava del za kujna so fioki kako na fotografija. Dimenzii 44X8...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 11:42VENECIJANER, ZEBRA ZAVESI I KOMARNICI OHRID

РОЛО-М ОХРИД Изведува монтажа на ✅ВЕНЕЦИЈАНЕР РОЛЕТНИ ✅5% ПРОМО...


17 €
или предлог цена
04 јун 11:04Podaruvam plakar i komoda vo Ohrid

Podaruvam komoda za Ohrid


По Договор
или предлог цена
04 јун 10:47Kamin na peleti 10kw DIECOTE

Prodavam kamin na peleti 10kw DIECOTEC za 90m2 zagrevannje, koristen ...


450 €
или предлог цена
04 јун 00:10Паркет

Се продава : - Паркет со димензии 330x640x 0.8 количина 53м2 ( цена:...


11 €
или предлог цена
03 јун 19:06Плочки

Се продава: -Ѕидни плочки со димензии 330x550 количина 16м2(цена: ...


10 €
или предлог цена
03 јун 19:06Плочки

Се продава: -Ѕидни плочки со димензии 330x550 количина 16м2(цена: ...


10 €
или предлог цена
03 јун 19:05Krevet dupli

Se prodava dupli krevet 160x190 komplet so dusek Kontakt tel 07834906...


3.500 МКД
или предлог цена
03 јун 17:12Tepih

Se prodava tepih so dimenzii 2.50 x 3.50 Kontakt tel 078349060 Jane


3.000 МКД
или предлог цена
03 јун 17:12DVOKRILNA MASIVNA DRVENA VRATA

DVOKRILNA MASIVNA DRVENA VLEZNA VRATA OD NADVORESNA STRANA OBLOZENA S...


03 јун 12:15Nov sedmosed i klub masa

Se prodava mnogu malku koristen sedmosed praven po naracka vo vakva b...


700 €
или предлог цена
03 јун 08:22Nova masa i stolici

Se prodava novi ne koristeni masa i stolici komplet 1000e.fiksno. Ist...


850 €
или предлог цена
03 јун 08:22Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам