Битола
                           
3010 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

12 мар 21:34Промовирано

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 мај 13:23Промовирано

СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА СТРАНЦИ ЦЕНТАР БИТОЛА

Сe издава стан на 2 кат nasproti centralniot pazar do apteka zegin р...


450 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:38Промовирано

Se izdava DELOVEN PROSTOR

Delovniot prostor se naogja vo bliznina makpetrol na patot za lavc...


1 €
или предлог цена
Денес 22:51ДУЌАН

Се издава дуќан за повеке намени цена поволна информаци на тел 07030...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 22:30Se iznajmuva

Se iznajmuva stan vo centarot na Bitola (Pelagonka 2 ---- Stara bo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 22:18Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 21:31Се издава дуќан во Новиот пазар

Дуќанот е нов и целосно уреден. Слободен е од 01.06.2023 Цена по до...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 20:53SE PRODAVA KUKA NA MUKOS

Tri sobi so salon wc letna kujna vizba i golema terasa


19.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 20:21Се издава продава

За сите информации за купопродажба на куќата ве молам да се јавите на...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:26Prodavam nivi vo atarot na selo Crnobuki

Prodavam nivi vo atarot na selo Crnobuki poradi zaminuvanje vo strans...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:32  НОВ ОГЛАС

Prodavam kukja vo Brusnicka- Epinal 4 - Cena po dogovor

Prodavam kukja, vo Mnogu dobra sostojba, poradi toa sto ziveam vo str...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:05  НОВ ОГЛАС

Се продава куќа во Битола

Продавам куќа на ул. МАРА ЈОСИФОВА бр. 14 приземје 57 м2 спрат 67 м2 ...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:58SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 16:33Se izdava стан

Se izdava na period podolg od 6 meseci . Klima.Sloboden od 1 juli.071...


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:57Куќа дуќан. Битола, центар

Се продава куќа со деловен простор во центарот на Битола, отспротива,...


475.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:43Dukan kaj Oficerski

Se iznajmuva 60m2 deloven prostor, 59m2 vizba/magacin, 197m2 dvor. In...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 15:43SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:38Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 15:21SE PRODAVA ILI SE IZDAVA ATRAKTIVEN DUJKAN VO BITOLSKA CARSI

SE IZDAVA ZA 25000 denari SE PRODAVA ZA 250000 evra DUKjANOT E 50m...


250.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:56SE PRODAVA ILI IZDAVA UBAV DUKAN VO CARSIJA

INFO NA VIBER 075 752550 PRODAZNA CENA 85000 EVRA CENA ZA KIRIJA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:56SE PRODAVAAT GARAZI VO NOVA ZGRADA VO KASARNA BITOLA

SE PRODAVAAT GARAZI(PARKINZI) PO 13(m2) VO NOVA ZGRADA VO KASARNA BIT...


5 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 14:56Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:56PRODAZBA NA STANOVI VO KASARNA BITOLA 27,33,45,50,63,66,74m2

PRODAZBA NA STANOVI VO ,,KUZMA RESIDENCE" LUKSUZNI STANOVI POVOLNA ...


100 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:56Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


53.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:56Dvosoben komplet namesten

Se izdava kompletno moderno opremen dvosoben stan nasproti bolnica so...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:46нов спрат во куќа 90 м2 со посебен влез кај саат кулата

Се издава целосно нов спрат од куќа (празен) 90 м2 блиску до саат кул...


600 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:01Se prodava hitno poradi preselba cena povolna

Se prodava kujkata poradi preselba vo stranstvo cena povolna kujkata ...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:00Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
Денес 13:53СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА СТРАНЦИ ЦЕНТАР БИТОЛА

Сe издава стан на 2 кат nasproti centralniot pazar do apteka zegin р...


450 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:38izdavam luksuzno namesten stan pod kirija

Izdavam luksuzno namesten stan pod kirija za stranci tel 075451625


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:16IZDAVAM nov dukan 50m2 prizemje Strog Centar 200m od Plostad

Dukanot e na prizemje na ul.SOLUNSKA br.212 na raskrsnicata vednas do...


18.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:13SE PRODAVA KUKA na 2 sprata CENTAR 2 - Bitola

LOKACIJA: Objektot se naoga vo zona - Centar 2, Opstina Bitola. ul....


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:13SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJST...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:10LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:10Се продава плац/нива Г Оризари веднаш до патот.

Се продава плац/нива 2020 м2 (20x100) на локација поволна за градба. ...


38.000 €
или предлог цена
Денес 13:00SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се издава деловен простор погоден за канцеларија

Се издава деловен простор погоден за канцеларија, во Нова Битола, ул....


60 €
или предлог цена
Денес 13:00Куќа во Центар!

Куката се наоѓа во централно гратско подрачје и комплетно реновирана ...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava kuka

Kuka,novogradba vo centarot na Bitola,mozna e zamena za stan so dopla...


220.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:43Deloven objekt na plostad Magnolija

Se izdava deloven objekt na Plostad Magnolija,sopstveno parno,gradba ...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:43Dukan Dekorpod

Se prodava dukan 800m2 novogradba kaj Dekorpod,objekt Vizura.Postoi m...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:42PRODAVAM DUKAN VO KLANICA NOV!!!

PRODAVAM RENOVIRAN DUKAN VO NASELBA KLANICA br.12 SO RESETKI NA IZLOG...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:37Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам