1093 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC (258 Hp) 4MATIC

Mercedes-Benz M-class (W166) ML 350 BlueTEC (258 Hp) 4MATIC G-TRONIC ...


21.300 €
или предлог цена
25 мај 12:53Промовирано

AUDI A5 2.7 TDI 300 KS ABT S-LINE LED AVTOMATIK - 09.MT Auto

AUDI A5 2.7 TDI 300 KS S-LINE AVTOMATIK KAKO NOVA UVOZ GERMANY MOTOR...


10.800 €
или предлог цена
04 јун 16:27Промовирано

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI PDC -13.MT Auto

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI PDC FULL - NAJDOBRIOT 1.6 TDI...


10.300 €
или предлог цена
04 јун 16:31Промовирано

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 KS HIGHLINE-2010

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE OPREMA-2010 GODINA -KLIMATR...


8.700 €
или предлог цена
Вчера 21:16SE PRODAVA MITSUBISHI COLT

Se prodava odlicen mitsubishi colt. Kolata e odlicno zacuvana i posed...


3.150 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.250 €
Вчера 21:04VW PASSAT CC 2.0 TDI

VW PASSAT CC 2.0 TDI - 201000 KM SO SERVISNA KNISKA -KOMPLETNO SER...


10.300 €
или предлог цена
Вчера 20:08BMW 320 D 163 KS NAVI PDC 8G AUTOMATIC 2013

*** BMW 320D 163 KS NAVI PDC 8G AUTOMATIC 2013 *** *** MOTOR 2.0D 19...


14.700 €
или предлог цена
Вчера 20:08BMW 5 F10 NAVI PDC 8G AUTOMATIC XENON

*** MOTOR 3.0 D 2993 cm3 150 KW/ 204 KS *** *** 100% GARANCIJA ZA KI...


16.800 €
или предлог цена
Вчера 20:08OPEL CORSA D 1.2 BENZIN

Продавам Opel Corsa D 1.2 бензин, 2007 година увезена од Швајцарија с...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 19:43Se prodava Peugeot 308 2.0 HDI

🚘Peugeot 308 2.0 HDI MOTOR 2008 🚘 🚘KOLATA IMA SMENETO ULJE SO...


5.100 €
или предлог цена
Вчера 18:42  НОВ ОГЛАС

FIAT TIPO

Se prodava FIAT TIPO 1.4 S kupeno vo Makedonija ispravno ne e regist...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:36OPEL ASTRA K 1.6 CDTI

Se prodava - Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks Innovation 2016 godina so 5 ...


12.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.300 €
Вчера 17:08FORD FUSION + limited edition 1.6 TDCi

registrirana cela godina novi gumi novo turbo i mnogu mala potrosuv...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 16:25  НОВ ОГЛАС

KIA PICANTO GT 1.0 Benzin69KS EURO5

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2013 g...


5.600 €
или предлог цена
Вчера 16:11Nissan Qashgai 1.5 Diesel 5+2 Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Nissan Qashgai 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 1.5 Diesel 7 Sedista 20...


8.300 €
или предлог цена
Вчера 16:10Suzuki Swift 1.3 benzin 4x4 Ch Swiss Svajcarija

Doneseno od Svajcarija 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Модел:Suzuki Swift Произвед...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 16:10MAZDA 2 1.3 SPORT NOV UVOZ OD SVAJCARIJA

🇨🇭Mazda2 1.3 benzin🇨🇭 Motor na Lance 2011 god 205.000km ...


5.400 €
или предлог цена
Вчера 16:10KIA CEED 1.6 Diesel Uvozn CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭KIA CEED 1.6. DIZEL🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Kolata e vo Odlicna so...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 16:10MAZDA 2 1.3 Benzin Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Mazda 2 1.3 Benzin 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 -2009 God -209.000km...


5.100 €
или предлог цена
Вчера 16:09Fiat Punto EVO 1.4 2011Uvoz Ch Swiss

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Fiat Punto EVO 1.4⛽️ 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2011god...


5.100 €
или предлог цена
Вчера 16:09OPEL ZAFIRA 2.0CDTH 7 SEDISTA 2014 B05 UVOZ CH SWAJCARIJA

🇨🇭🇨🇭UVOZ CH SWISS SWAJCARIJA🇨🇭🇨🇭 🇨🇭🇨🇭🇨🇭OPEL ZAFIRA 2.0...


10.200 €
или предлог цена
Вчера 16:09MERCEDES GLK 220 CDI 4x4 Euro 5

GLK Mercedes 220 CDI 4x4 full oprema Koza,Navigacija ,Pragovi,Euro Ku...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 16:08BMW 323 koupe

Se prodava BMW 323 E46 170 KS 2000GOD Zatemnati stakla so atest vo...


3.200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 €
Вчера 15:59Opel Vectra

Se prodava: Opel Vectra, 3.0 CDTI - 16v (dizel), 2004 godina. Mozna...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 15:44Vectra c

1.9cdt 88kw 2005 god Registrirana do 20ti juli so zelen karton Kola...


2.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.050 €
Вчера 15:40Se prodava Opel Astra GTC 1.7 isuzu motor

Astrata e vo odlicna sostojba. Ful oprema. Kupena e vo Auto Cem vo 20...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 15:28Opel Astra 1.7 cdti

Opel Astra 1.7 Dizel 2004 God Klima Centralno Servo volan Kozen...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:28Se prodava peugeot 308 1.6 hdi

Se prodava 308 1.6 hdi 2008god reg cela godina ful oprema vo top sost...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:22Se prodava peglice

Se prodava peglice vo top sostojba teh ispravna novi gumi


1 €
или предлог цена
Вчера 14:21  НОВ ОГЛАС

Volvo s40 1.6 D

290 000 km kupena licno vo italia …koristena za familijarni potrebi ....


3.500 €
или предлог цена
Вчера 14:15Golf 5 1.9 TDI

1.9TDI Motor,Menjac,Zamaec vo besprekorna sostojba Rebrast i vodna ...


4.050 €
или предлог цена
Вчера 14:12  НОВ ОГЛАС

TOYOTA AYGO 1.0VVT-I SO SAMO 15000KM(NEUVEZUVANA)

SE PRODAVA SKORO NOVA VO FABRICKA SOSTOJBA TOYOTA AYGO 1.0 VVT-I, TRI...


10.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.600 €
Вчера 13:43Honda CR-V 2.2 i-ctdi 4x4

Registrirana do 05.2024 Zelen karton Redoven servis Letni gumi so ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.200 €
Вчера 13:13VW GOLF VI 2.0 TDI 140 KS HIGHLINE-2010

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE OPREMA-2010 GODINA -KLIMATR...


8.700 €
или предлог цена
Вчера 13:03Polo 1.2 benzin plin

Se prodava polo 1.2 benzin plin registrirano napraven kompleten servi...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00PEUGEOT 307 cc

Peugeot 307cc 2.0 🔸регистрирано до 2024г. 🔸2004 година 🔸100кW ...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00MERCEDES C 220 CDI ZAMENA

Se prodava mercedes c 220 cdi MOZE ZAMENA


1.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 €
Вчера 13:00Ford Escort 1.8TD 66KW

Ford Escort 1.8TD 66kw (90hp) poseduva: - funkcionalna klima - ABS...


800 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava Volvo s40.2001.odlicno.

se prodava volvo s40.sochuvana ,dobro odrzuvana i redovno servisirana...


2.100 €
или предлог цена
Вчера 12:37RENO G Laguna

Vo odlicna. Sostoja So Mali popravki normalno Ne raboti. Centralnot...


950 €
или предлог цена
Вчера 12:20  НОВ ОГЛАС

ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

СЕ ПРОДАВА Феноменален форд фокус-модел Salloon-најдобриот модел на ф...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 11:45KIA SPORTAGE 4X4

Se poradava Kia Sportage 4X4 2000g 68kw ( 92hp ) 2.0td Golem i mal ...


3.150 €
или предлог цена
Вчера 11:06Bmw f10 530d

Bmw 530d avtomatik ZF8 menuvac kolata e vo odlicna sostojba Regist...


16.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
16.900 €
Вчера 10:16Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам