4206 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Audi A4 2008 2.0TDI EXTRA

✅Se prodava Audi A4 2008 godina vo soobrakjajna 100kw 136🐎🐎 💥Kolat...


8.899 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.000 €
04 јун 12:54Промовирано

AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


49.900 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Motokultivator Imt 506 Kultivator kako nov

Motokultivator imt 506 vo odlicna sostojba,mnogu zacuvan nekoristen n...


37.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
40.000 МКД
Денес 08:07Gumi PIRELLI

Се продаваат комплет четири зимски гуми Pirelli 245/45 M+S


990 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 08:05DAF FT XF 105 460

Se prodava DAF FT 460 MEGA Godina na proizvodstvo 2011 Vo odlicna s...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 08:04Scania R 420

Se prodava Scania R420 Godina na proizvodstvo 2006 Odlicno socuvan ...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 08:04Scania R420 Tandem

Se prodava Scania R420 tandem Godina na proizvodstvo 2008 Voziloto ...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 08:04Smart ForTwo #Klima /078.408.486 ##

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


3.000 €
или предлог цена
Денес 07:48Vw Volkswagen Polo 1.2 tdi blowmotion ful oprema

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


4.950 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
6.000 €
Денес 07:47Citroen C3 1.6 benzin plin ATS DIZNA_FUL

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


3.700 €
или предлог цена
Денес 07:46Bmw 530 D # ful /Avtomatik ### zelen karton ///

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


6.000 €
или предлог цена
Денес 07:45VW VOLKSWAGEN GOLF 6_2.0# .TDI_ KLIMATA AKTIVNA #

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


6.500 €
или предлог цена
Денес 07:42  НОВ ОГЛАС

Fiat punto 1.9 jtd# reg cela godina Klima aktivna

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.350 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
1.600 €
Денес 07:33Bmw 740 d ful oprema** ///

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


6.000 €
или предлог цена
Денес 07:33Seat Leon 1.2 TSI, 77kw, 2011god, Fabrika, MK tabli

Kolata e bukvalno kako nova bez niedna maana, registrirana i kompletn...


6.800 €
или предлог цена
Денес 07:32Vw Volkswagen Polo 1.2# tdi blowmotion ful oprema** Vebasto

Za podetalni inf javete se na 078.408.486 ##


4.950 €
или предлог цена
Денес 07:31Aluminiumski bandazi 15-5 x 108

Prodavam aluminiumski Bandazi 15 - 5 x 108 .napomena Bandazite se bez...


Денес 07:30OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 74 KW 101 KS

Se prodava Opel Zafira 2.0 DTI 2001 god. 74 KW 101 KS vo perfektna so...


2.300 €
или предлог цена
Денес 07:29  НОВ ОГЛАС

Fiat punto 1.9 jtd# reg.Do 02/2024g. Klimata raboti ###

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.350 €
или предлог цена
Денес 07:29Bmw 318 tds ##

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.500 €
или предлог цена
Денес 07:29Bmw X5 3.0 dizel ful #2003g ##

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


5.300 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
6.000 €
Денес 07:29Mercedes C 180 Kompressor - 120 000 km

Многу добро сочувано возило со ОРИГИНАЛНИ 123 000 км, гаражирано и до...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Денес 07:24Delovi za jugo novi i polovni

Se prodavat delovi za jugo samo toa sto e na slikite


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 05:47Seat Leon 1.9TDİ 77kw

Kolata ima napraven golem i mal servis ulje filtri rebrest kais vodna...


4.699 €
или предлог цена
Денес 00:55Nissan Qashqai +2 DCI 2.0 (Moze Zamena)

Odlicen motor и transmisija ,kapka maslo nema po motorot , zdarv...


8.150 €
или предлог цена
Денес 00:515x100 17ki

Mozna e zamena za 17ki 5x112


Денес 00:50  НОВ ОГЛАС

Bandazi so gumi

Bandazi so gumi 225/45/17-Metcedes Bandazi so gumi 225/50/17-Audi B...


350 €
или предлог цена
Вчера 23:06Bmw 520d-184 ks M-Paket,Avtomatik

-Bmw 520d-184 ks M-Paket,Avtomatik -Napraven e servis promena na ujl...


15.900 €
или предлог цена
Вчера 23:06Mitshubisi Outlander 2.0 TDI 4x4

-Mitshubisi Outlander 2.0 TDI-140 ks. -Vo odlicna sostojba 4×4,klima...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 23:05Alfa 166 2.4 Jtd

Dvete registrirani, ednata e pali vozi so site servisi napraveni, dru...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:30  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS 4x4 2008 GODINA

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS ■ OPREMA■ 2008 GODINA. UNIKAT...


5.790 €
или предлог цена
Вчера 22:28  НОВ ОГЛАС

TOYOTA AYGO 1.0 12/2006 /89000 km benzin

TOYOTA AYGO 1.0 benzin🚗 potrosuvacka 4/100🚗realni 89000 km / servis...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 21:57VW TOUAREG

VW TOUAREG Godina na proizvodstvo 2005ta Registiran do Maj 2024ta ...


7.200 €
или предлог цена
Вчера 21:25  НОВ ОГЛАС

Renault Megane 1.9dci

Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanje pali vozi , regis...


2.590 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.690 €
Вчера 20:59SEAT LEON 1.6 TDI 2016god

Se prodava Seat Leon 2016god, so 81kw, redovno odrzuvano promeneto ul...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:40Се продава Форд Фокус

Се продава Форд Фокус 2002 г произведен


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.300 €
Вчера 20:32Mercedes-Benz C 200

Desen Volan Angliski (se prodava cel za delovi ) Mercedes C 200 CD...


5.400 €
или предлог цена
Вчера 20:18  НОВ ОГЛАС

Volkswagen Passat 2.0

Kolata e vo odlucna sostojba,registrirana,garazirana,novi gumi.


1 €
или предлог цена
Вчера 20:14Opel Vectra 1.6 benzin-plin atest

Opel Vectra 1.6 benzin plin atestiran 74kw Registrirana do 03.01.202...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:51Mercedes w211 E270

Se prodava mercedes W211/ E 270 avangard so dodatna oprema i panora...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:28Kaisi

Se prodavaat spaneri so mala racka novi i upotrebeni. 350 so 450den


350 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 17:57SEAT LEON 1.9TDI - 105ks

Prodavam Seat Leon 1.9TDI 77kw-105ks idealen za vozaci pocetnici so o...


4.350 €
или предлог цена
Вчера 17:25Страна 1 од 106

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам