Гевгелија
                   
156 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MASI I STOLICI ZA GRADINA NA GOLEMO

Masi i stolici za gradina na golemo, edinstven zastapnik za MK, najni...


1 €
или предлог цена
Денес 00:04GARNITURI ZA GRADINA NA GOLEMO I MALO- BESPLATNA DOSTAVA

GARNITURI ZA GRADINA PO NAJNISKI CENI VO MK, RABOTIME NA GOLEMO I MAL...


1 €
или предлог цена
Денес 00:04Husqvarna 340

Se prodava Husqvarna 340 vo odlicna sostojba. Nov mac i lanec. KONT...


250 €
или предлог цена
Вчера 12:56STIHL MS 230

Se prodava motorna pila STIHL MS230. Kompletno funkcionalna bez mana,...


250 €
или предлог цена
Вчера 12:55zardineri,lulaski,masi,klupi i se od drvo

profesionalna izrabotka na mebel za dvor zardineri,lulaski,masi,klupi...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:45ramki

Професионална изработка на рамки за слики,блинд рамки за затегнување ...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 10:45Vrata i prozorci

Se prodavaat vrata i prozorci Varat kasa 80x220sm Prozori kasa 120x14...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:44palmi

palmi od najmali 70den. do 4-5metri -250evra


100 МКД
или предлог цена
Вчера 10:44Detsko Krevetce Ikea Sundvik

Dimenzii 70x140 so dusek komplet koristen mnogu malku.Extra sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Детска соба / Кревети

05 јун 11:43Ќерамиди половни

Ќерамиди половни Околу 1000 парчиња


7 МКД
или предлог цена
04 јун 15:51Kamin i mermerna masa

Продавам користени камин Алфа плам (7 сезони) и мермерна маса во добр...


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

04 јун 11:54Palmi

palmi


По Договор
или предлог цена
03 јун 11:15Pecka na struja 6

Se prodava polovna ispravna pecka na struja 6(sestica) pecka e isprav...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
03 јун 10:55Prodavam TAC postelnini komplet so jorgan edinecni

Dimenzii: Navlaka za pernica 50×70 2kom. Dolen carsaf 160x200 ...


4.000 МКД
или предлог цена
03 јун 08:19Palmi

Se prodavaat 2 palmi golemi visina od 2.80m i 2.20m Mereno od kore...


1 €
или предлог цена
03 јун 08:19Bojler

Bojler 80L.Magnohrom Kraljevo. Jugoslovenski kvalitet. So nadvorešn...


7.900 МКД
или предлог цена
02 јун 18:29Frizider

Kombiniran frizider, Indezit 400 Lit. Skoro nov. Dimenzii: 190×70×...


14.900 МКД
или предлог цена
02 јун 18:28Камин на дрва

Се продава камин Блист Падова користен само една сезона.


По Договор
или предлог цена
31 мај 22:12Se prodavaat masi od kafic / kafebar

Ima drveni ( pravo tesko drvo kupeni od Dwni mebel ) I teski metalni...


4.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Останато

31 мај 09:44Sank stolici

4 stolici kozni so drvo -2500 12 stolici metal koza so niveliranje-20...


По Договор
или предлог цена
29 мај 23:43Wi FI - IP kameri za nadvoresna montaza 5MP

Najnovi modeli wi fi ip kameri so kristalno cista slika 5mp, 2K, full...


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 11:57Далечински за гаражни порти

Порти, рампи и други Сите модели со различни фрекфренции. Тагови и...


7 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

29 мај 11:55Invertor klimi GREE

Invertor klimi GREE 2 komada


По Договор
или предлог цена
29 мај 10:37Aspiratori za kujna

Aspiratorite se novi ,ne upotrebuvani !!


По Договор
или предлог цена
29 мај 09:22Бојлер високомонтажен за над садопер во исправна состојба.

Се продава функционален зачуван високомонтажен ел.бојлер Кончар 1500W...


1.490 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Кујна / Останато

29 мај 06:42Ел.бојлер 80л. за во бања

Се продава ел.бојлер со снага од 2KW во производство на Раде кончар-З...


1.690 МКД
или предлог цена
29 мај 06:42Поцинкувани цевки за полиетиленска фолија(најлон)

Се продаваат поцинкувани цевки за монтажа на стубови за најлон за фол...


10 МКД
или предлог цена
29 мај 06:42Се продава кровен панел

Се продава кровен панел со следниве димензии: 3х5м 4x4m Панелот е со ...


По Договор
или предлог цена
27 мај 22:42Azbestno betonski prsteni

Prodavam dva azbestno betonski lieni prsteni, vo odlicna sostojba, so...


2.000 МКД
или предлог цена
22 мај 15:51Многу поволно прозорци со врати од дрво( балконски)

Прозорски крила и врати од дрво, многу сочувани извадени од балконска...


999 МКД
или предлог цена
15 мај 08:29kafemat krups

se prodava kafemat krups so racka vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
14 мај 21:11Mikrobranova SEVERIN 700W

Prodavam nekoristena mikrobranova SEVERIN MW 7895 700W 20L. Za kon...


4.800 МКД
или предлог цена
14 мај 17:43Ventilator so navlaznuvac

se prodava poloven ventilator na voda


По Договор
или предлог цена
10 мај 14:13Даски за сервирање и сецкање

Даски за сервирање и сецкање од парена бука 29х21х2см 4 за 1000ден. 2...


250 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Кујна / Останато

08 мај 13:39Inverter ST 24

Celosno ispraven koristen 3 meseci


По Договор
или предлог цена
05 мај 09:22Polovna LG split sistem 12btu

Procistena ispravna so freon vo kompresor Dalecinsko Cena 6000 dena...


5.500 МКД
или предлог цена
23 апр 16:55Cveke Bendzamin - Бенчамин

Се продава добро сочуван и убав Бенчамин висок 2,7 м . и два помали Б...


10 МКД
или предлог цена
21 апр 18:34Столна лампа Xiaomi Mi Bedside Lamp 2

Се продава лампа Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 Во добра состоjба Хара...


1.400 МКД
или предлог цена
21 апр 18:03Соковница Beko BKK2144Y

Се продава соковница Beko BKK2144Y во добра состоjба. https://www...


1.900 МКД
или предлог цена
21 апр 17:41Se prodava masina za perenje alista Gorenje

Se prodava masina za perenje alista Gorenje. Masinata e ispravna, se ...


3.500 МКД
или предлог цена
20 апр 19:36Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам