Гевгелија
Подкатегорија:
                   
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Бојлер високомонтажен за над садопер во исправна состојба.

Се продава функционален зачуван високомонтажен ел.бојлер Кончар 1500W...


1.490 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Кујна / Останато

29 мај 06:42Даски за сервирање и сецкање

Даски за сервирање и сецкање од парена бука 29х21х2см 4 за 1000ден. 2...


250 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Кујна / Останато

08 мај 13:39TEFAL OptiGrill Elite

Се продава Tefal OptiGrill ELITE Чист и во добра состојба. Бој...


9.700 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Кујна / Останато

06 мар 15:45Mijalnik

Mijalnik


1.000 МКД
или предлог цена
14 јан 16:45Pleh-mijalnik

Mijalnik za kujna


2.000 МКД
или предлог цена
14 јан 16:44Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам