Кавадарци
                   
2960 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SCHMITZ 2016

Se prodava poluprikolka SCHMITZ - 2016


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

10 мај 18:43Промовирано

VW Eos 2.0TDi 140hp

Se prodava VW Eos 2.0TDi 140hp 6+R Od dodatna oprema poseduva: -Na...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 јун 17:26Промовирано

Ford Focus 1.6 Diesel Uvoz

Se prodava Ford focus 1.6, proizvedena 07.2012 so prva registracija 0...


7.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.250 €
Кавадарци

Автомобили

27 мај 12:22Промовирано

Suzuki intruder vo delovi ram i soobracajna dozvola

Pprodavam Suzuki Maruder so zariban motor donesen od Germanija carine...


Денес 10:37CITROEN C4 CACTUS 1.6HDI 73KW

citroen c4 cactus 1.6 blue hdi vo odlicna sostojba full oprema,dva k...


9.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.300 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:37VW CADDY 1.6 TDI 2012

VW CADDY 1.6 TDI 2012 perfektna sostojba eu kuka novi gumi dva kl...


6.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:37FORD C MAX 06 GOD 66 KW FULL

SE PRODAVA FORD C MAX PROIZVEDEN 2006 GOD 66 KW SO FULL OPREMA KL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32PEUGEOT 308 1.6 HDI 66KW FULL

SE PRODAVA PEUGEOT 308 1.6 HDI 66 KW PROIZVEDENO 2008 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32HYUNDAI I 20 2009 GOD FULL PERFEKTNA

SE PRODAVA HYUNDAI I 20 1.3 BENZIN PROIZVEDENO 2009 GOD SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32PEUGEOT 308 1.6 HDI 2010 GOD NAVI LED SERVISIRANO FULL

SE PRODAVA PEUGEOT 308 1.6 HDI PROIZVEDENO 2010 god SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32MERCEDES ML 280 CDI FULL REGISTRIRAN SERVISIRAN

SE PRODAVA MERCEDES BENZ ML 280 PROIZVEDENO 2007 GOD SO FULL OPREMA ...


9.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32OPEL CORSA D 1.2 2007 GOD SERVISIRANA FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32OPEL CORSA D 1.3 multijet 07 god. SERVISIRANA FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 DIZEL PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:32Renault Laguna 2.2

Se prodava Renault Laguna 2.2. Godina na proizvodstvo 2003 Elektrik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:29Original bandazi za BMW

Se prodavaat original bandazi za BMW, 17". Zvonete na Biljana - 07...


150 €
или предлог цена
Денес 10:29FIAT BRAVO 1.9 Multijet 2008 god.FULL

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET PROIZVEDENO 2008 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20KIA CEED 1.6 CRDI 66 KW 2010 GOD FULL

SE PRODAVA KIA CEED PROIZVEDENA 2010 GOD 66 KW SO FULL OPREMA KLIM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20FIAT SEICENTO 0.9 2007 GOD FULL

SE PRODAVA FIAT SEICENTO 900 KUBIKA 40 KW SO FULL OPREMA KLIMA ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20CITROEN C4 1.6 HDI 80 KW FULL

SE PRODAVA CITROEN C4 1.6 HDI 80 KW PROIZVEDEN 2007 GOD SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20OPEL CORSA D 1.3 multijet COSMO 6 SPEED FULL

PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 MULTIJET 66KW PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL O...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20HYUNDAI I 30 1.6 CRDI 85KW FULL PERFEKTNA

SE PRODAVA HYUNADAI I 30 1.6 CRDI 85 KW PROIZVEDENA 2008 GOD.SO FULL ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:20OPEL CORSA D 1.3 multijet 2010 god FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 MULTIJET PROIZVEDENA 2010 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:19VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS HIGHLINE EURO5

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS HIGHLINE EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:06MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC)

MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC) -GODINA NA PROIZVODSTVO:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:06FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)-

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -FULL OPREMA: -KLIMATONIC; -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI

AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI -GODINA NA PROIZVOD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05MERCEDES E280 CDI 194KS

MERCEDES E280 CDI 194KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2005)GOD; -FULL OP...


5.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05Opel Astra 1.7CDTI 125KS

OPEL ASTRA H FaceLift 1.7CDTI 92KW/125KS(noviot motor) 6stepen menu...


4.250 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.600 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:30Se prodava cilindar (klip) za kiper

Se prodava cilindar za solo kamion Trosovinec ili cetiriosovinec


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

Денес 08:57Podizaci za osovina

Prodavam podizaci za PRIKOLKI Za site vidovo osovini SAF BPW MER...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 08:57Feder platna

Site vidovi na feder platna,GLAVNO I DOGLAVNO PLATNO ZA 1,2 OSOVINA N...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 08:56Bmw motor 2.5 tds so proba

Bmw motor 2.5 tds na vozilo odlicna sostojba moze da se proba


По Договор
или предлог цена
Денес 08:54BMW bandazi 16" so gumi felni bandasi

Bmw bandazi 16ki so solidni letni gumi pireli pravi, zdravi Od E60 o...


Денес 08:54Konusen i tanjiresti zapcanik za uaz

Konusen i tanjiresti zapcanik za uaz 38 zabi


По Договор
или предлог цена
Денес 08:53Toyota Corolla 1984 oldtimer

Toyota Corolla 1984 godina zacuvana maksimalno, se e funkcionalno na ...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:53Bmw motor 2.5 tds td na delovi e34 e36 e39 Opel Omega

Motor bmw 2.5 tds td Za e36 e34 e39 opel omega Bosh pumpa,dizni, ka...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:53Gumi Riken 225/45/17

Se prodavat Gumi Riken 225/45/17 Gumite se kako novi Za poveke inf...


150 €
или предлог цена
Денес 08:07Polovni delovi za Audi A4 131ks

Polovni delovi za Audi A4 131ks 2003 godina , imame se za neo ☎️☎️07...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:57Delovi za Mercedess C270 Avtomatik. 2003

Se prodavat polovni delovi za Mercedes c270 2003 avtomatik . Kolata e...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:57Golf 5 2.0 TDI 2004

Se prodava Golf 5 2.0 TDI 2004 god Kolata ima nov rebrasti so zatega...


3.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:57Fiat Panda 1.2

Fiat Panda 1.2 8v Klima ASR ABS Серво сити Централно со далечинс...


8.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:11Yamaha XJ 6 ABS

Yamaha XJ 6 ABS Год.на производство 2012 Сервисирана на 7200 км Но...


6.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Денес 07:11Страна 1 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам