105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


16 €
или предлог цена
Вчера 12:24Eftino niva 2e*6000m2

Niva vo naselba babi pozadi benzinskata pumpa kaj gradskite bunari po...


2 €
или предлог цена
Вчера 00:32Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivite se naogat preku rekata ednata e 21 dekara,drugata 4 dekari za...


1 €
или предлог цена
02 јун 11:01Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste koe se granici so ...


25 €
или предлог цена
01 јун 08:08Prodavam sopstveno zemjiste

Se prodava zemjiste vo gradezen reon ( se granici so placot na novata...


20 €
или предлог цена
01 јун 08:08Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Prebeg karsi na...


13 €
или предлог цена
01 јун 08:08Нива за викендица

Нива за викендица со вода за пиење од водовод Помеѓу аргулица и црев...


1 €
или предлог цена
01 јун 07:36PRODAVAM NIVI

Prodavam nivi vo atarot na selo Cardaklija so vkupna povrsina od 4973...


5 €
или предлог цена
01 јун 00:20Се продаваат лозја и ниви

Се продаваат лозја и ниви во Врсаково. Нивите и лозјата се под систем...


1 €
или предлог цена
30 мај 23:54Niva za plac na Balkanska

Prodavam niva na Balkanska, pogodna za gradba na kukja i slicno,mozna...


5 €
или предлог цена
30 мај 17:05Нива - на влез во с. Чардаклија

Веднаш до фармата на влезот во селото. 075270395


6 €
или предлог цена
30 мај 09:16Насад со лешник Nasad so lesnici

Се продава овоштарник со вкупна површина од 9300м2 со сопствена бушот...


12.000 €
или предлог цена
28 мај 19:41Niva 8 dekari

Se prodava niva vo stipsko-novoselska oblast Agin dol vo blizina na N...


10 €
или предлог цена
27 мај 15:19Lozje vo Suitlak

Se prodava lozje so povrsina od 4000m2 vo naselba Suitlak, na patot z...


1 €
или предлог цена
26 мај 20:44Се продава нива во Поводеници - Прилепско (Клештен мост)

Се продава нива во ПОВОДЕНИЦИ - Прилепско (Клештен мост) - Има вод...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:20SE PRODAVA PLAC VO S.LESOK

se prodava plac vo s.lesok-dolno maalo,tetovskso, so povrsina od 450m...


По Договор
или предлог цена
26 мај 14:20Земјиште во Штип за бензиска пумпа

Се продава градежно земјиште во Штип, со можност за изградба на бензи...


100 €
или предлог цена
26 мај 14:16Градежно земјиште со можност за изградба на бензинска пумпа

Се продава градежно земјиште (со можност за изградба на бензинска пум...


100 €
или предлог цена
25 мај 13:19Ниви С.Чардаклија - Бунарче

Се продава нива со површина од 13.400 м2 Катастарска општина: Чарда...


2 МКД
или предлог цена
21 мај 21:00Se prodava Gradezno Zemjsite 16.500kv (Prebeg)

Prodavam Urbanizirano Gradezno zemjiste od 16.500kvadrati na samata o...


1 €
или предлог цена
20 мај 23:14Продажба на ниви, Балканска

Се продава градежно неизградено земјиште во населба Балканска. За пов...


1 МКД
или предлог цена
18 мај 07:04Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во М.В. рибник, КО Штип 6, со површина 1...


5 €
или предлог цена
13 мај 17:18ITNO Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
09 мај 23:13Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
09 мај 23:13Se prodava parcela na odlicna lokacija

Se prodava parcela na odlicna lokacija vednas do asvalten pat vo KO S...


1 €
или предлог цена
09 мај 13:16Se prodavaat dve nivi

Se prodavaat dve nivi so povrsina od 21 dekar i 4 dekari...prema Stip...


1 €
или предлог цена
08 мај 08:15Се продава градежна парцела Штип

Хитно се продава градежна парцела со одобрение за градба и платени ко...


По Договор
или предлог цена
05 мај 11:39Se prodava gradezen plac Stip

Se prodava gradezen plac vo Stip na atraktivna lokacija vo naselba Pr...


1 €
или предлог цена
28 апр 09:50Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


28.000 €
или предлог цена
23 апр 12:44Nivi od 26.133m2 vo Puzderci Probistipsko

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci, so imoten ...


По Договор
или предлог цена
21 апр 07:47Plac za deloven objekt

Placot se naogja na samiot vlez na nas. Babi I cca 3000 m2. I Ima ma...


1 €
или предлог цена
19 апр 23:48Se prodava plac co Stip

Se prodava plac so dozvola za gradene za dva sprata. Placot e so gole...


15.000 €
или предлог цена
17 апр 16:00Градежно земјиште и објект

Објект 166 м2 so 12.000 м2 градежно земјиште, влезено во генерален ур...


25 €
или предлог цена
17 апр 14:34Niva do brana otinja

Се продава нива до брана отиња, површина 2700 квадрати,цена 40 евра з...


40 €
или предлог цена
13 апр 16:09Lozje i ovostarnik

Lozje i ovostarnik so povrsina od 2400 kvadratni metri, cena 10 evra ...


10 €
или предлог цена
13 апр 16:09za fotovoltaici ili ranc

se prodavaat nekolku nivi koi pravat celina od 6ha ,nivite se 5 klasa...


1 €
или предлог цена
09 апр 15:40ИТНО ИТНО Се продава плац во Штип

Се продава плац во Штип, Катастарска општина: Чардаклија, КП 2220/2, ...


20 €
или предлог цена
09 апр 13:39Плац во центар, без маркица

Се продава плац без маркица, со стара куќа, во фаза на распаѓање, на ...


14.000 €
или предлог цена
29 мар 18:12Plac vo Naselba Makedonka -naselje

Baram legalizirano gradezno zemjiste vo naselba Makedonka nekade okol...


1 €
или предлог цена
19 мар 13:45Нива со лозје во с.Црвулево, 2191м2

Продавам нива со лозје во с.Црвулево. Лозјето е старо 7 години. Лока...


4.000 €
или предлог цена
19 мар 05:54Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам