8812 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TOYOTA AURIS 1.4 D4D--MODEL 2010--SERVISNA KNIGA!!!NOVA!!!

TOYOTA AURIS 1.4 D4D--DIZEL--66KW--90KS --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


5.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мај 13:24Промовирано

FIAT PANDA 1.2 BENZIN--KLIMA--AVTOMATIK--REGISTRIRANA!!NOVA!

FIAT PANDA 1.2 BENZIN--AVTOMATIK--MODEL 2005 --KLIMA LADI ODLICNO ...


4.390 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мај 13:25Промовирано

CITROEN C4 GRAND PICASSO 7 SEDISTA 1.6 HDI--REGISTRIRANA!!!!

CITROEN C4 1.6 HDI--80KW--109KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


3.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мај 13:25Промовирано

Seat ibiza 1.9 TDI 77kw

Seat ibiza 1.9 77kw 105ks Super sostojba Uvoz od Holandija 🇳🇱 Mo...


5.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:09Yamaha Virago*servis full*registriran*fabrika

Yamaha Virago xv 125. Ispraven pali vozi,napraven servis kompleten -M...


1.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.900 €
Денес 12:08FIAT DOBLO 1.3MJTD DPF 90KS 2015GOD - TOVARNO - NOVO

SE PRODAVA FiAT DOBLO 1.3CDTI DPF 90KS 2015 GODINA , EURO 5 , 192.000...


7.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:03FiAT DOBLO 1.3MULTIJET 90KS 2015GOD - KAKO NOVO

SE PRODAVA FiAT DOBLO 1.3CDTI DPF 90KS 2015 GODINA , EURO 5 , 192.000...


7.200 €
или предлог цена
Битола

Комбиња

Денес 12:02BENELLi 50CC 2T QUATTRONOVE - PRV GAZDA - 2500KM!

Benelli Quatro-nove 50cc 2T 2015g 2500 km Prv gazda Mnogu brzo se...


1.400 €
или предлог цена
Денес 12:02MERCEDES E220 CDI DPF 170KS 2010G AVANTGARDE BLUEEFIENCY

MERCEDES E220 CDI DPF 170 KS 2010 GODINA , EURO 5 , AVANTGARDE MODEL ...


13.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:02MERCEDES C200 CDI DPF 136KS 2012G FACELIFT BLUEEFFIENCY

POSLEDNA CENA 10.000EUR ! PRODAVAM MERCEDES C200 CDI 2.2 MOTOR 136...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:02Bandasi 15ki 5x112 vw audi

Sе prodavaat 3 bandasi aluminiumski zacuvani neosteteni


100 €
или предлог цена
Денес 11:53Се продаваат 4 бандажи

Се продаваат 4 бандажи 🚘 Алуминиумски Оригинал Ауди 5х112 Скоро но...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:39Audi A3 Quattro

Audi A3 Quattro servisirano registrirano so zeken karton novi gumi po...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:31Opel Astra

Голем сервис (ребрести затегнувачи) пред 17.000 km Мал сервис (масла ...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:31Kupuvam Toyota Avensis 2008/11 ili Rav 4 2007/8 D4D

Ponudete so sliki na Viber D4D 2.2 Motori


По Договор
или предлог цена
Денес 11:27EVRO KUKA / EURO KUKA AUDI A6 C6 2004/2011

Kukata e izvadena od AUDI A6 2004 Godina. Ja imam samo kukata i kluch...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:27PEUGEOT 308cc 2.0HDI

Se prodava peugeot 308cc 2.0hdi redovno servisirano i napraven mu e g...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:27CITROEN. C4 BENZIN. 16 PLIN

Kolata e odlicna E odlicna za godinite.servisirana Registrirana do...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:18SPIRALI ZA POLO CLASIC

SPIRALI ZA POLO KLADIC POLOVNI


1.250 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:17Prodavam Renault Megane 2012 god.

Prodavam Reno Megan 2012 godina. Kolata e vo odlicna sostojba, redovn...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:15OPEL CORSA 1.3 CDTI- 95 KS - 2011 -EUR 5

OPEL CORSA - SO NOVIOT MOTOR EUR 5 MOTOR 1.3 CDTI - 95 KS - MALA POTR...


4.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:01VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI-105 KS- 2008 GOD

VW PASSAT - MOTOR 1.9 TDI - 105 KS - MALA POTROSUVACKA NA GORIVO- MOT...


6.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:01AUDI A3-1.6 TDI-105 KS-KOZA-KLIMATRONIC-BORD

AUDI A3 - MOTOR 1.6 TDI - 105 KS - MALA POTROSUVACKA NA GORIVO- MOTOR...


8.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:01HYUNDAI i30- 1.6 crdi- 66 kw

HYUNDAI i30 - MOTOR 1.6 CRDI SO LANEC - 66 KW (90 KS) - MALA POTROSUV...


5.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:01Opel Insignia 1.6 cdti EcoFlex 2017

Ope Insignia 1.6cdti EcoFlex SPORT TOURER 2017 Vo Odlicna sostojba. ...


12.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:01FORD FIESTA 1.4 TDCI -ALU.BANDASI+ZIMSKI GUMI

FORD FIESTA - MOTOR 1.4 TDCI - 68 KS - MALA POTROSUVACKA NA GORIVO- M...


4.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:00SEAT IBICA FR-1.6 TDI-105 KS-BI XENON-KOZA

SEAT IBICA FR - MOTOR 1.6 TDI - 105 KS - MALA POTROSUVACKA NA GORIVO-...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:00Ford Mondeo 1.6 TDCi TITANIUM 2012 Redizajn

CENA DO KRAJOT NA NEDELATA. Top sostojba! Registriran cela godina d...


9.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.800 €
Битола

Автомобили

Денес 10:48Renault Twingo II Panorama pokriv 2011 God 1.2LEV 16V 75 KS

EURO 5 noviot motor 1.2 LEV Benzin 75ks 16V. 2011 godina. Kupena e ...


3.690 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:48Drzac za zaden branik Mercedes w203

Drzacot e ispraven neosteten komplet so site strafovi


Денес 10:31Mercedes c220

Se Prodava Mercedes C220 CDI Avtomatik. Napraven servis na menuvac...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:31VW GOLF 5 2006 G GOAL MODEL TOP!!!!!

Se prodava: VW GOLF 5 GOAL MODEL Reg. 09.11.2023 god Servisiran 2...


2 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:28Alfa GT

Se prodava Alfa GT registrirana do mart 2024 napraven servis promenet...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:28OPEL VIVARO 2.5 CDTI 2009 GOD

SE PRODAVA KOMBE OPEL VIVARO DOBRA SOSTOJBA REG. DO 31-5-2024 NOSI...


5.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Битола

Комбиња

Денес 10:27FORD FOCUS 2.0 TDCI 136 KS 2005

FORD FOCUS 2.0 TDCI 136 KS VO DOBRA SOSTOJBA REG. DO 8 - 2023


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:27FORD FIESTA 1.4 TDCI 2008 GOD KLIMA TOVARNA VAN

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.4 TDCI 50 KW 68 KS VO ODLICNA SOSTOJBA REGI...


2.600 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.800 €
Битола

Автомобили

Денес 10:27SKODA FABIA 1.0 MPI 2015 GOD

SKODA FABIA 1.0 44 KW 60 KS 2015 REG DO 20 - 12 - 2023 NOVI ZIMSKI ...


7.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:27Се продава Fiat Punto 1.2 8v 60кс

Се продава солидно сочувано Fiat Punto 2000год. 1.2 8v 60кс Бензин/Пл...


1.550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:26Citroen jumper

Jumper 2008 2009 go vozam za sopstveni potrebi.Vo mene e od 2012 god ...


7.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.000 €
Битола

Комбиња

Денес 10:10Honda crf450 2012

Se prodava honda crf450r 2012 motorot e vo perfeknta sostojba so 64sa...


2.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.450 €
Денес 10:08BMW e46 320D

Dobro zacuvana.


700 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
900 МКД
Денес 10:06Matador Adhessa - All season (m+s)

Gumite se vo dobra sostojba, ne se krivi i ne se lepeni. Cenata e 12...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 10:06Се продава COLOVE/KOVE 500X

Се продава Colove/Kove 500X Туринг мотор. Моторот е купен 2021 годин...


5.200 €
или предлог цена
Денес 10:05Страна 1 од 221

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам