9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOKIA 3310 DUAL SIM

Odlicni socivana nokia 3310 dual sim kupena od T-MOBILE NE E KINESKA ...


1.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

Вчера 18:53  НОВ ОГЛАС

Lg v50 thinQ

Lg v50 thinQ solidno socuvan zamena samo za motor vespa ili vo kes 42...


420 €
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

25 мај 17:48SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

Se prodava nov neodpakuvan mobilen tel Samsung Galaxy s23 Ultra. Bez ...


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
Демир Хисар

Мобилни телефони

18 мај 12:13Se prodava HUAWEI P30 lite

Huawei P30 lite ekstra zacuvan, FULL BOX- so originalna kutija I poln...


333 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

04 фев 10:53Iphone 8

Se prodava Iphone 8 bez nikakov problem -Zastitna Folija -Nova Bate...


6.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

17 дек 14:30Alcatel X3

Се продава Alcatel x3 ☑️4gb ram 128 Меморија Телефонот е како нов ...


3.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

28 окт 14:48Huawei P smart Z

telefonot e vo odlicna sostojba, raboti bez nikakov problem i ima mal...


4.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

14 авг 11:01HP Pavilion DV3 4050ez na delovi

Hp Pavilion DV3-4050ez na delovi. Rasipana maticna ploca(pregreana gr...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

22 јан 20:48Samsung VR BOX Oculus SM-R322

Originalen VR box Samsung mn malku koristen. Raboti so Samsung S6, S6...


1.000 МКД
или предлог цена
12 јан 18:48Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам