Карпош
                           
8697 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

Se prodava kompletno namesten stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum so proz...


119.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


79.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
81.000 €
Карпош / Скопје

Станови

04 апр 10:37Промовирано

Izdavam stan vo Taftalidze 1

Izdavam kompletno namesten stan vo Taftalidze1. Stanot e vo nova zgra...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Plac vo Nerezi / Gorno Nerezi

Prodavam plac vo G.Nerezi 1664m2 prv plac do asfaltiran pat, so cist...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:24ХИТ-ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 2

шифра ....... 30224 СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 47М2 ВО КАРПОШ 2 КАЈ ДРАМСКИ...


65.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:21NOV MODEREN STAN 107 m2 -KOMPLET OPREMEN

SE PRODAVA NOV MODERNO OPREMEN STAN VO KOZLE 107 m2 , SO 3 SPALNI, 2 ...


1.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:16Plac vo Gorno Nerezi so 2 markici

Plac 627m2 vo Gorno Nerezi so markica 10x11,P+1+P, sproti polska rez...


63.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:02Se izdava stan na odlichna lokacija

Se izdava opremen stan za studenti na odlichna lokacija vo Karposh 1


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:56Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:49Kupuvam garaza vo karpos 3 blisku do prokredit

Kupuvam garaza blisku do prokredit banka vo karpos 3


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Вчера 19:43Stan karpos 3 85

Se prodava trosoben stan na 4 kat ,so idealna lokacija ,mestopolozba ...


22 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:30Apartmani za dneven prestoj

short stay / za kratok prestoj se izdava luksuzno opremen ednosoben ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:24Се продава стан во Влае со двор на приземје

Се продава стан во Влае. Станот е на приземје во зграда на ГП Маврово...


100.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:24  НОВ ОГЛАС

Stan vo Karposh3...kompletno namesten

Se izdava potpolno namesten stan...karposh3 Tv...internet...wifi...kl...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:32se prodava niva veles kaj babuna odma kaj vikendicite

se prodava plac za vikendica odlicna lokacija za odmor daleku od guz...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:32Plac za vikendica Veles do Babuna

Vednas do Babuna 200 metri pred movceto na Vojnica kaj vikendicite o...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:31Plac vo gorno nerezi Karposh

Se prodava plac vo gorno nerezi.. do placot ima asfaltiran pat ,voda...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:08Prodavam plac vo Trnodol

Prodavam plac vo Trnodol so markica za gradba. Maksimalna izgradena p...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:25Izdavam stan vo vlae sproti karpos 4

stanot se naoga na kejot na vardar vo vlae na mirna lokacija vo mala...


9.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:43Се издава куќа во Козле

Се издава доградба од куќа (50м2) со посебен влез и дворно место. Ку...


210 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:40Namesten stan od 70m2 vo Taftalidze

Se prodava stan od 70m2 kompletno namesten vo nova zgrada so dve spal...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:42Se prodava trosoben stan vo Karpos 1

Stanot ima dnevna so kujna i trpezarija spoeni, dve komotni spalni s...


80.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
85.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:32Prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae lepenka na odlicna lokacija (pozadi porta vlae ...


105.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:17Se Prodava /izdava dukan /deloven 61m2 Prizemje vo Karpos 4

Prodavam /Izdavam dukjan /deloven prostor 61m2 vo karpos 4 kaj trite ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 13:41Stan vo novogradba vo Taftalidze

PRODAZBA na stan od 73m2 so dve spalni sobi i gostinsko wc vo novogra...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Стан на топ локација Мида / Stan na top lokacija Mida

Издаваме стан кај Мида од 55м2. Располага со 1 спална соба, 1 купатил...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Продавам куќа во Бардовци

Продавам куќа во Бардовци со површина од 260м2 (приземје + 1 спрат), ...


400.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Izdavam namesten stan so plateni davacki

Izdavam namesten stan vo Kozle so plateni komunalii. Stanot e dvos...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

Se prodava kompletno namesten stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum so proz...


119.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Комплетно наместен стан во Карпопш 2, ДРАМСКИ

Се издава комплетно наместен стан на одлична локација во Карпош 2 кај...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се продава стан во Тафталиџе

Се продава стан во Тафталиџе на улица Виенска (во близина на училиште...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Izdavam stan vo Taftalidze 1

Izdavam kompletno namesten stan vo Taftalidze1. Stanot e vo nova zgra...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава реновиран стан 53m2 во Карпош 1

Се издава веднаш вселив, целосно реновиран и комплетно опремен стан о...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава нов наместен стан во Карпош 4

Се издава нов наместен стан во Карпош 4. Станот е комплетно опремен с...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 БЛИЗУ ГРАДСКИ ПАРК

Станот е во новоградба со добра изолација на втор кат, зградата има л...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се изнајмува комплетно опремен стан во Настел

Се изнајмува комплетно луксузен опремен стан во комлексот - Настел во...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00SE IZDAVA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle Kat 1 Greenje Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:23Се издава стан во Карпош 1

Се издава стан во Карпош 1 од 83 м2 четворособен, со две wc со балко...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:16Lux Apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

se izdava luksuzen apartman Dolce Casa vo Karpos 4 , vo blizina na Ci...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:47Se iznajmuva stan vo Karpos 3

Се изнајмува реновиран наместен стан во Карпош 3, во Високите кули ка...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:34Stan vo Gradski Park Skopje

Слободен од 05.06.2023 година. Stan Стан во бараките во Градски Парк ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:31Се издава дуќан во Карпош

Се издава објект 14м2 во Карпош на ул Алжирска бр4, одлична локација ...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 11:11Страна 1 од 218

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам