Подкатегорија:
                   
72 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina za perenje midea za delovi

Se prodava masina za perenje midea za delovi puknat e kazanot masinat...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

Gorenje furna i plotna

Se prodava furna i plotna od gorenje so 4 ringli.


2.400 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 10:35VERTIKALEN ZAMRZNUVAČ SO FIOKI

Ispraven vo odlična sostoba.Telefon 078 224 053.


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:56Masina za perenje

Se prodava masina za perenje alista Gorenje WA 482. Poveke info na te...


3.000 МКД
или предлог цена
31 мај 21:26FRIZIDER za SLADOLED EXTRA ФРИЖИДЕР за СЛАДОЛЕД

Prodavam frizider za sladoled staklo ALGID 325 litri 130sm x 65 sm...


2 €
или предлог цена
31 мај 15:33ПРОДАВАМ ШПОРЕТ НА СТРУЈА „SLOBODA“

ШПОРЕТОТ Е МАЛКУ КОРИСТЕН, ОДРЖАН ВО СУПЕР СОСТОЈБА. РАБОТАТ СИТЕ ...


5.500 МКД
или предлог цена
30 мај 21:29ALGIDA FRIZIDER za SLADOLED EXTRA ФРИЖИДЕР за СЛАДОЛЕД

Prodavam frizider za sladoled staklo ALGIDA 325 litri So kolca EX...


9 €
или предлог цена
30 мај 12:30Dva frizideri za prodazba , frizider / фрижидер / фрижидери

Се продава 150€ 075651354


150 €
или предлог цена
29 мај 20:51MASINA ZA PERENJE FAVORIT 6 KG

PRODAVAM MASINA ZA PERENJE FAVORIT 6 KG. MASINATA E ISPRAVNA, OSVEN ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
28 мај 12:07Sienje bagat klasika

Ispravna Stara masina za siejne rabotit ko sat za domasni upotrebi i ...


3.000 МКД
или предлог цена
25 мај 23:17Se prodava susara candy smart so mal defekt kako nova

Zacuvana kako nova e Masinata raboti i posle nekolku vreme isklucuva...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
25 мај 22:30Frizider vitrina

Vo odlicna sostojba i dobro zacuvan, malku koristen, nema moznost za ...


250 €
или предлог цена
25 мај 09:03Се продава фрижидер Угур

60x55x200 Се продава скоро нов фрижидер за продавници, со сите полиц...


10.000 МКД
или предлог цена
22 мај 12:28Kafemat na kapsuli "Bosch" nov

Prodavam nov kafemat na kapsuli donesen od germanija od dresden, kup...


100 €
или предлог цена
08 мај 15:55Masina za perenje BEKO 8kg 1200 vrtezi vo minuta

Masinata e vo ispravna sostojba so ubav lik. Pere fenomenalno, 8kg, 1...


149 €
или предлог цена
07 мај 10:57Vgraden Sporet Rerna Furna Whirlpool AKZ9 6270 73L

Se prodava Vgradna Rerna kako na slikite, kupena pred ne cela 1 godin...


16.000 МКД
или предлог цена
03 мај 15:15MIDEA mikrobranova

Vo odlicna sostojba mnogu brza i efikasna za luge so brzo tempo na zi...


2.900 МКД
или предлог цена
02 мај 11:20Cokoladni Fontani

Prodavam 2 originalni cokoladni fontani na 7 sprata, kupeni po 1700 e...


2.200 €
или предлог цена
02 мај 08:30Kupuvam kesa za pravosmukalka

Baram kupuvam kesa za pravosmukalka kako na slikata


1 €
или предлог цена
29 апр 12:03Шпорет Горење

Продавам шпорет Gorenje Apollo Lux во исправна состојба Виктор 07...


1.500 МКД
или предлог цена
21 апр 09:10Рачна hoover правосмукалка

Рачна hoover правосмукалка. Погодна за чистење тапациран мебел. Особе...


2.000 МКД
или предлог цена
21 апр 09:07PROFESIONALNA

PRAVOSMUKALKATA JA IMAM MN MALKU KORISTENO I E OD GOLEMITE NAMENETA Z...


1 €
или предлог цена
20 апр 00:11Se prodava elektricno spore -trofazno

Podignuvanje od Ohrid strog centar. Kontakt tel. 075 759 481


3.000 МКД
или предлог цена
15 апр 00:07МИКРОБРАНОВА

во одлична состојба може испорака по карго


3.000 МКД
или предлог цена
02 апр 12:00Се продава Кафемат lacimbali jumior

Кафемат lacimbali jumior 076 489 437 078 382 076


30.000 МКД
или предлог цена
25 мар 11:34Ledomat za krsen mraz / Ледомат i Aparat za krem kafe

070 261 512 Ruzvelt / 070 261 512 / 070 261 512 Prodavam Dva Ledoma...


1.200 €
или предлог цена
24 мар 12:02Bojler za kujna 10 litri

Bojler za kujna 10 litri, 2 kw.


1.000 МКД
или предлог цена
20 мар 15:13Продавам машина за перење BEKO

Продавам машина за перење BEKO WUE 6511 XWW, 6kg, 1000 врт./min, 15п....


10.800 €
или предлог цена
09 фев 09:10Gorenje Frizider

Prodavam frizider Gorenje (fresh & cool) vo odlicna sostojba


8.500 МКД
или предлог цена
31 јан 14:29MALO TOSTERČE.

ISPRAVNO E I UBAVO PEČI.POTREBNA E SAMO HARTIJA ZA PEČENJE OTI TEFLON...


300 МКД
или предлог цена
28 јан 19:12Frizider za odrzuvanje Liebherr 490 l

Se prodava poloven frizider za odrzuvanje Liebherr 490 litri.


10.000 МКД
или предлог цена
28 јан 18:05Kemei Fen za kosa

Kemei Фен за коса ✔️ Моќност: 1800W ✔️ Рачка на преклопување ✔️ ...


600 МКД
или предлог цена
07 ное 11:55Rele

Se prodavaat Relea danfos


250 МКД
или предлог цена
30 окт 22:07Se prodava masina za perenje

Se prodava masina za perenje LG electeonik so pregorena electronika d...


3.000 МКД
или предлог цена
14 окт 18:55Masina za secenje suvomesnato GORENJE

Se prodava masina za secenje suvomesnato marka GORENJE - slovenska vo...


11 окт 19:07Simens masina za perenje

Prodavam Simens masina za perenje vo odlicna rabotna sostojbakoristen...


300 €
или предлог цена
02 окт 17:29Sokovnik Scareltt

Scareltt SC-013 Соковник * Моќност: 300 вати * Модерен ергономичен...


30 сеп 15:34Gorenje длабок фрижидер

Фрижидер за длабоко Gorenje, 310 литри, исправен и работи перфектно. ...


100 €
или предлог цена
29 сеп 22:10Витрина за ладење Vitrina Razladna

Се продава витрина за ладење (разладна витрина). Година на производс...


1.700 €
или предлог цена
13 сеп 11:08Nov sokovnik

Prodavam nov sokovnik, ne koristen


1.200 МКД
или предлог цена
12 сеп 11:43Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам