Кисела Вода
                   
76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Препечена Сливова ракија 48ца

Продавам Бела и Жолта препечена Беровска сливова ракија од сортата на...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

Вчера 12:18domasna rakija cipura

ima cel paket od shishinja od 1,5 litri, edinecna cena 900 den


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пијалаци

26 мај 13:32Viski 20 Godisno TULLaMore Dew

20godisno viski


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

21 мај 20:46Prodavam Anason extra

prodavam anason extra kvalitet i mnogu drugi proizvodi povelete pose...


220 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

21 мај 18:14Livadski med i propolis

Sopstveno proizvodstvo ,prilepski region Livaski med - 500 den Prop...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

15 мај 23:13bure za vino

prodavam bure za vino 120l... 070360914 070360914 070360914


40 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Вина / Champagner

07 мај 15:23Мед од чиста околина

Се продава мед од чиста и незагадена околина на големо и на мало


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

06 мај 08:22PLASTICNI KALAPI ZA KASKAVAL I SIRENJE

SE PRODAVAAT 14 PARCINJA PLASTICNI KALAPI SO DIMENZII 220×200×9,5 mm ...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Сирење /Млечни производи

23 апр 10:25prodavam led

Prodavam i vrsam dostava na led so visok kvalitet. tel.071/341-405


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Замрзнати производи

16 апр 15:02Jatki orevi

Prodavam jatki orevi so vrven kvalitet od ekoloska cista sredina.


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

16 апр 11:51MASINA ZA MELENJE KAFE / MLIN ZA KAFE

Se prodava masina za melenje kafe vo odlicna sostojba,trofazna,so opc...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кафе и какао

10 апр 18:39Majstor za burek

Pekara vo pintija ima potreba od majstor za burek plata po dogovor.


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

04 апр 17:24КЕТЕРИНГ И ДЕКОРАЦИЈА

Вкусна и извонредно декорирана храна, изнајмување на инвентар и декод...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подготвена храна

27 мар 16:41Продавам прва класа овчо и козјо сирење

Најдоброто сирење!! Беровско,Дебарско,Солунска глава... кантите се ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Сирење /Млечни производи

14 мар 13:00Pecka na Plin na dve nivoa

Kompjuterska pecka na plin na dve nivoa so prostor za 4 posluzavnici ...


160.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

09 мар 12:59Компјутерска Печка на Плин на 2 Нивоа

Компјутерска Печка на Плин на 2 Нивоа со простор за 4 послужовници (8...


165.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

22 фев 10:32Orevi

Чистени ореви 400 ден Ореви во јатка 150 ден Оревите се паланечки о...


450 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

21 фев 20:08Pekara bara majstor za burek

Pekara ima ptrba od majstor za burek


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

15 фев 21:56Чај

Pravam caj za izfrlanje na kamenja od bubrezi 100 💯 071-821-262 bar...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Чај

27 јан 10:06Професионална машина за миење и лупење компир

Машина за Миење и Лупење Компир 165кг/час Димензија: 476 * 646 * 1...


95.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

04 јан 21:32ДОМАШНО КИВИ

Непрскано kiwi киви одгледувано со години 55ден./кг


55 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

21 дек 16:42Priroden planinski med

100% природен планински мед, одгледуван во подножјето на с.Јаболце. М...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

20 дек 13:12KAFEMATI

Najdobrite Kafemati sega se dostapni i kaj nas od markata MUHLER od 3...


3.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кафе и какао

15 дек 08:15STAKLENA BOCVA made in Italy

STAKLENA BOCVA made in Italy 50litri. 070 48 58 60 1200mkd.


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

09 дек 11:08RAKIJA ANASON I VINO CRVENO

RAKIJA ANASON 2010 LITRO 200DEN 40LITRI VINO CRVENO 1996 - 2006G. ...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

08 дек 11:05RAKIJA ANASON I VINO CRVENO

RAKIJA ANASON 2010 G. OKOLU 40I, VINO CRVENO 1996-2006G. 50L. RAKIJA ...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

08 дек 11:00Polen visoko kvaliteten, monofloren

Prodavame cist ,visoko kvaliteten monofloren polen ,cena 1200 den/kg...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

01 дек 15:25Pecenje prase 076 886 565

Peceme prase vo furna po ekstra cena 600 den voedno vrsime i gotivi j...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подготвена храна

30 ное 19:39Komplot od Visni i Ribizli

Prodavam Domasen Izraboten Kompot od Visni Domasno prizvotstvo 2022 1...


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

22 ное 06:00PRODAVAM KOLEKCIJA NA STARI ZESTOKI PIJALOCI

BARAJTE NA OVOJ BROJ 071317 579 BARAJTE NA OVOJ BROJ 071317 579 P...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пијалаци

14 ное 13:45Продавам чистени бадеми

Продавам чистени бадеми, реколта 2022


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

11 ное 11:27Прополис капки 20% раствор

Продавам и алкохолна тинктура прополис 20% за возрасни, произведен по...


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

10 ное 14:42Tava za otvoren prostor

Tava za gotvenje na Tronozes na drva i na Plin


58 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

05 ное 11:02Prodavam nelupeni bademi

Prodavam nelupeni bademi. Tel.077/969-865


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

01 ное 12:54Ореви

продаваме некршени ореви, тел.070 555 509


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

31 окт 16:07Rakija prepecenica

Prodavam domasna rakija prepecenica Zolta i bela 200den-litar Za...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

28 окт 21:58Bezglutensko brasno Mix B

Prodavam bezglutensko brasno Mix B


210 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

19 окт 16:29Plodoberac za jabolki I krusi

Plodoberac za jabolki I krusi ...


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

16 окт 12:19Prodavam GROZJE EXTRAAA

Prodavam grozje prva klasa Od sorta imam nisavka kako za svoja dusa ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

08 окт 08:29Bazglutensko brasno

Prodavam Bezglutensko brasno Mix B


210 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

03 авг 10:23Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам