3164 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 10 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:41Промовирано

Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 јун 19:05Промовирано

Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Промовирано

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
Денес 21:41PLAC SO MARKICA BLIZU AERODROM OHRID

Placot ima markica za gradba...se naojga blizu aerodrom ohrid na 100...


1 €
или предлог цена
Денес 21:08ИМПЕРИЈА – Плац 825м²

Шифра Е 74/26 Се продава плац со вкупна површина 825м², до плацот м...


100 €
или предлог цена
Денес 20:52ИМПЕРИЈА – Станови во градба

Шифра Б 111/8 Се продаваат станови (двособни и трособни)во градба...


990 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:52ИМПЕРИЈА – Стан 50м²

Шифра Б 111/15 Се продава стан во изградба (фаза карабина) со пов...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:52Apartmani za studenti

Се издаваат комплет наместени Апартмани во Охрид за: ученици, студент...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 20:46СОБИ -ОХРИД УДОБНО ЕВТИНО РЕЗЕРВИРАЈ !!!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 20:34За подолг период

Се изнајмува стан од 1 јули на подолг период од минимум 1 година. Ста...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:09Smestuvanje, apartmani, sobi, studio, apartman

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:08Apartmani SAS

Se izdavaat 3 apartmani izgradeni 2021 god. na 1 km od centar: - ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 20:03Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame nov i luksuzno opremen dvosoben stan. Tel 075665426 i 07...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:02Апартмани Кате 1 - двокреветни - строг центар

Локација : строг центар ( позади основен суд Охрид )  WI-FI  LCD ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 20:00Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Apartman

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 19:59Moderno opremen stan centralno podracje

Se prodava stan od 47 kvadrati potpolno opremen so namestaj, kujna, p...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:57Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 19:51Плац со широк поглед кон Охридското езеро

Телефон за контакт Живко 078340733 Се продава плац - земјиште 1000...


1 €
или предлог цена
Денес 19:41Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина

За Нова година се издава 400 еур за три дена , за повеќе дена има др...


10 €
или предлог цена
Денес 19:41Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 30 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:41Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 10 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:41Се издава деловен простор 50 м2 на раскрсницата Булевар Тури

Се издава деловен простор 50 м2 на раскрсницата Булевар Туристичка со...


350 €
или предлог цена
Денес 19:41Se izdava stan vo strog centar Ohrid

Se izdava stan vo strog centar na Ohrid, vednas pozadi Ohridska Banka...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:36Апартмани и соби во центарот на Охрид

Почитувани, Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартма...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 19:36Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Денес 19:27Blue lagoon -Апартмани во Лагадин/Apartmani vo Lagadin

Се издаваат комплетно опремени апартмани на прва линија до Охридското...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:26EKSKLUZIVNO!! Zemjiste AQUARIUS - OHRID

EKSKLUZIVNO!! Se prodava zemjisteto pod kafe bar AQUARIUS - Ohrid koj...


1 €
или предлог цена
Денес 19:23Se prodava kuca

Se prodava kuca vo centar na Lesloec Ohrid. Kuca ima 240m2 dvorno mes...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 19:11soba sobi

İzdavam soba renovirana komplet so novo kupatilo sobata e kako p...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 19:07Plac so prekrasen pogled gorno Konjsko

Se prodava plac vo gorno Konjsko so prekrasen pogled na gradot Ohrid ...


35 €
или предлог цена
Денес 18:57Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:41Plac vo Ohrid

Se prodava plac vo Ohrid 8000 kvadrati Na samiot vlez vo Ohrid ul Ze...


65 €
или предлог цена
Денес 18:32Mesto Ohrid

Se prodava mesto na ulica Zeleznicka Ohrid So povrsina 8000 kvadrati ...


65 €
или предлог цена
Денес 18:32Niva (gradezno mesto) vo Ohrid

Mesto se prodava Nasproti pekara Gabres - Ohrid 500 m2 Kontakt tel 0...


40.000 €
или предлог цена
Денес 18:31ОХРИД СОБИ УДОБНО ЕВТИНО РЕЗЕРВИРАЈ !!!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 18:30Se izdava apartman za dvajca vo centar,Ohrud

Se iznajmuva studio apartman za dve lica vo centarot na Ohrid na 7mi ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:25  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva stan vo Ohrid

Se iznajmuva stan vo Ohrid vo blizina na Biljanini izvori, posleden k...


2.100 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.500 МКД
Охрид

Станови

Денес 18:13Se izdava

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan vo strog centar vo Ohrid. K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:07Se izdava

Se izdava stan za turisti vo centar Tel. 078 258 684


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:46Ohrid naselba crno gorci

Se prodava 1100 kvadrati so moznost za delenje vo naselba crnogorci ...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
123.456 МКД
Денес 17:36  НОВ ОГЛАС

Се издаваат Апартмани

Се издаваат апартмани на различни локации во Охрид и Пештани. Доколк...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:35Вила Ивица Ќоше - на самиот кеј

Промотивно за месец мај, се издаваат апартмани во нова вила која се н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 17:34Страна 1 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам