Дојран
                           
39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka so bazen vo Star Dojran

Se prodava kuka so bazen vo Star Dojran na mirna lokacija so dva posb...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 16:52  НОВ ОГЛАС

Sobi i Apartmani vila V&N

Se iznajmuvaat apartmani i sobi vo Star Dojran vednas nad glavnata ul...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 16:47ПРОДАВАМ ВИКЕНД КУЌА ВО СТАР ДОЈРАН

Куќата е ексклузивна и се наоѓа на широка улица во таканаречениот дел...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se izdavaat sobi vo star Dojran

Sobite se vo centarot na Star Dojran sproti pazarot vednas nad hotelo...


500 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

26 мај 14:00Luksuzna vila vo Star Dojran

Се продава Фемили Хаус, луксузна, целосно опремена вила во Стар Дојра...


200.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

23 мај 13:35Купувам куќа/вила во Дојран

Купувам куќа/вила во Дојран до 50.000 евра. Роберт: 075.228.347


50.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 мај 13:07Kuka vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran odlicna lokacija cena 25.000 evra za po...


24.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

26 апр 12:32Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


80.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 апр 17:46Kuka vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran buildin invesment prodava kuka vo Ce...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 апр 17:46KUKA VO STAR DOJRAN, NAD PLAZATA FUK TAK

PRODAVAM KUKA VO STAR DOJRAN, NA 80m NAD PLAZATA FUK TAK, IZLEZ OD DO...


52.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 апр 09:14Vila so bazen vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran naselba Kaldrma. Plac-500 m2 ✅ Kuka-1...


190.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

23 апр 14:42Iznajmuvanje vila vo Dojran

Se iznajmuva vikendica vo Dojran.Za poveke informacii javete se na:07...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 апр 14:58Kuka vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na e...


135.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 17:55Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

15 мар 20:04Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

30 ное 16:02Apartmani dojran Vila OAZA

TEL: 078239888 Вила ОАЗА е оддалечена само 300 метри од центарот на г...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

08 ное 11:52Kuka so deloven prostor vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka so ...


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

11 окт 22:45Se izdavat apartmani

Apartmani vo sekoj period od godinata lokacija centar do hotel Makedo...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

30 сеп 18:45Kuka so deloven prostor

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava Kuka vo...


245.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

08 сеп 16:15Vila vo s.Furka - Dojran

Agencija za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na gla...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

22 јул 08:07Se prodava Hotel vo Star Dojran

Agencijata za nedvoznosti Dojran building invesments prodava Hotel-no...


900.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

21 јан 17:45Vila vo Star Dojran

Vila vo Star Dojran odlicna lokacija pogled na ezero.Povrsina na plac...


55.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

16 дек 19:13Vila vo s.Furka - Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila na ...


20.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

11 ное 01:28Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


65.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 окт 20:10Kuka vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran so pogled na ezero Cena 53.000 evra m...


53.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

01 сеп 01:54Apartmani V&N Star Dojran

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran 3 min nad centarot - pazarceto k...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

30 јул 15:39Vila vo Star Dojran na atraktivna lokacija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


110.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

07 јул 13:05Se izdavat apartmani vo Star Dojran - Stupar

.


900 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

19 јун 17:37Kuka vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran Building invesments prodava kuka vo ...


80.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

17 јун 00:51Kuka vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran Building invesments prodava dvo seme...


53.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

17 јун 00:51Se izdavat apartmani vo star Dojran

Vila Stupar


900 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

15 јун 14:26Vo Nov Dojran se prodava kuka

Kukata e so pogled na ezeroto


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

11 мај 10:21Se izdavaat apartmani vo Star Dojran

Се издаваат апартмани во Стар Дојран, комплетно наместени со сопствен...


1.200 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

27 авг 08:19Vila vo Star Dojran

Вилата е во Стар Дојран. 120 м2 цврста градба. Нов кров со изолација ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

17 мај 12:21PRODAVAM KUKA VO NOV DOJRAN

PRODAVAM KUKA VO NOV DOJRAN OD 70M2 I DVORNA POVRSHINA OD 300M2 VO BL...


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 сеп 10:14SE IZBAJMUVAAT LUKSUZNO OPREMENI APARTMANI I SOBI

Se izdavaat luksuzno opremeni apartmani I sobi pokraj Dojransko Ezero...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

16 авг 09:38Вила карабина во Нов Дојран со поглед на езеро

Локацијата е во Нов Дојран (KP 1514), практично во центарот, до која ...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

18 јул 13:00Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat ednosobni i dvosobni apartmani vo Star Dojran . Site apart...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

16 јул 12:45Kujka Vila nov dojran

Prodavam Kujka Vila nov dojran Kujkata e so namestaj so pogled na ese...


39.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 јул 15:41Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам