Битола
                           
3006 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 мај 13:23Промовирано

СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА СТРАНЦИ ЦЕНТАР БИТОЛА

Сe издава стан на 2 кат nasproti centralniot pazar do apteka zegin р...


450 €
или предлог цена
Битола

Станови

30 мај 09:55Промовирано

Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

12 мар 21:34Промовирано

Дуќан, центар, позади Дом на култура

Се издава дуќан, со вц, заштитни решетки.... Ул. Кирил и Методиј 25, ...


7.500 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:52SE PRODAVA KUKJA

Se prodava kukja renovirana namestena Extra sostojba BROJ ZA KON...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:50Се издава Нов Опремен стан

Станот поседува целосно опремена кујна со трпезарија,дневна со SmartT...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:39Se izdava

Deloven objekt vo klanica zgrada 11 Pogoden za sekakva namena, so sa...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:24PLAC za FOTOVOLTAICI

Izdavam - prodavam plac za FOTOVOlTAICI,povrsina 2.500 m....


1.111 МКД
или предлог цена
Денес 08:53Se prodavaat dve kuki vo eden dvor

Kukata se naoga kaj parkot stiv naumov CENTRALNO GRADSKO PODRACJE ed...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:47Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Денес 08:43Plac vo Trnovo

Se prodava gradezn plac, legaliziran, sloboden za gradba, Pristap od ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:43Plac vo Trnovo

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:42SE PRODAVA KUJKA SO DELOVEN PROSTOR

Se prodava kujka so deloven prostor na ul.stiv naumov 145 cena po d...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:19SE PRODAVA ILI IZDAVA DELOVEN OBJEKT

Se prodava ili izdava dloven objekt komplet so inventar 2000m2 parki...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:19Se iznajmuva

Opremena Posebno : Kupatilo Peracka Strujomer Internet


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 08:09Prodavam kuka

Prodavam kuka na ul. Stiv Naumov 74 tel 070207448


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 06:15Se prodava zemjodelsko zemjishte

Se prodava zemjodelsko zemjishte vo atarot na s.Karamani vo povrshina...


2 €
или предлог цена
Денес 04:26Stanben prostor

Se prodava stanben(Eden stan na 2 sprata) prostor vo novo izgradena s...


879 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 04:18Se prodava 4 hektari

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
Денес 04:18Нива градежно земјиште парцела-Niva gradezno zemjiste parcel

Се продава градежно земјиште ,место викано Шерлоти,во близина на фран...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:39Iznajmuvam apartman

Se iznajmuva apartman za stranci nov i kompletno namesten. Apartmano...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:20  НОВ ОГЛАС

Се продава плац/нива Г Оризари веднаш до патот.

Се продава плац/нива 2020 м2 (20x100) на локација поволна за градба. ...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 23:57se prodava kuka vo s Zvan

se prodava kuka 65 m2. so dvorno mesto 500 m2. dolniot del e zidan so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:27SE IZNAJMUVA MODERNO UREDEN STAN CENTAR NA BITOLA

Stanot e moderno ureden Stanot se naoga na samo 5 minuti od centarot...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:38SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:15Prodavam parcela kaj kluckata za Krklino

ITNO prodavam parcela pokraj pat kaj kluckata za Krklino na vlezot na...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:04SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN

Se izdava kompletno novo namesten stan!! Vednas vseliv! Stanot ra...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:54Se prodava trosoben stan

Se prodava trosoben stan 80 m2 vo centarot


68.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:51Se izdava dukan

Se izdava dukan za poveke nameni


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Битола

Дуќани

Вчера 20:35STAN VO KOMPLEKS SIMPO

Stanot se naoga na ul.Sever Jug br.1/16 vo kompleks Simpo vo Bitola, ...


59.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:24SE IZDAVA PLAC DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:24SE IZDAVA MAGACIN DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA MAGACIN - Magacinot se naoga na glavniot magistralen pat ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 19:24POVOLNA NIVA SO TRI BUNARI

Niva povolna so 25000 m2 obrabotliva zemja ,tri bunari busena voda za...


2 €
или предлог цена
Вчера 19:23Dve kuki lepenki

Се продава куќа, строг центар во Битола на ул. Никола Тесла. Куќата е...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:20IZDAVAM STAN ZA STRANCI

IZDAVAM STAN ZA STRANCI LUKSUZNO OPREMEN STANOT IMA UBAVA DETSKA SOBA...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:45se prodavaat ili zamenuvaat dve parceli pod farmata Dihovo

zamena za vozila ili nedviznost .Ednata e 4629 kvadrati parcela 226/...


7 €
или предлог цена
Вчера 18:34n.pole se prodava ili zamenuva

parcela broj 854 na 75 metra od pat so chist imoten list cena 25 evr...


25 €
или предлог цена
Вчера 18:34Се продава или издава плац

Се продава или издава плац за стовариште или сл. на Новачки пат ведна...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:25ниви во с Карамани

Се продаваат ниви во село Карамани КП 1174 2133м2, место викано По...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120 МКД
Вчера 18:17Куќа дуќан. Битола, центар

Се продава куќа со деловен простор во центарот на Битола, отспротива,...


475.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:15Se prodava

vo odlicna sostojba za poveke iznformacii na tel 078599899


84.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:13Se prodava kukja vo selo Strbovo - prespa

Продавам одржана куќа во село Штрбово - преспа. Има два спрата, 6 соб...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:52Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Vo placot ima pri...


40.000 €
или предлог цена
Вчера 17:48Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам