4203 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


49.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

SE PRODAVAT BANDAZI 205-55-16

Se prodavat bandazi 205-55-16 so letni gumi vozeni 1 sezona vo super ...


Денес 13:00Промовирано

AUDI Q7

Prodavam Q7 2007 desen volan so 7 sedista 20 bandaz so top gumi 078...


5.500 €
или предлог цена
Денес 20:06ALFA ROMEO GIULIETTA

169000 km Dvozonski klimatronik Tempomat E.stakla Senzor za avtom...


5.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
6.000 €
Денес 19:54AUDI A3 SPORTBACK 2.0 140KS 2009 DSG F1

Audi a3 sportback 2.0 103kw dizel 2009 godina avtomatik registrirano...


8.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.800 €
Денес 19:35MINI AVTOMATIC

Mini clubman Motor 2.0 bmw dizel Menuvac Avtomatic Kilometri 180 ...


7.777 €
или предлог цена
Денес 19:02BMW 120d URBAN

Motor 2.0 dizel N47 Mokjnost 133kw Menuvac Racen 6 stepen Fabric...


12.000 €
или предлог цена
Денес 19:02Renault Megane GT original 4Control

1.voziloto e vo perfektna sostojba Full oprema max nivo !!! 4 cont...


17.600 €
или предлог цена
Денес 19:02Mercedes Benz C220 CDI

Kolata e vo perfektna sostojba registriran do 03.11.2023 godina napra...


11 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.700 €
Денес 19:00Renault Megane 1.9dci

Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanje pali vozi , regis...


2.590 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.690 €
Денес 18:28Renault Megane Coupe

Se prodava Renault Megane 1.5 78kw + remap. 🟢Vtor sopstvenik!! 🟢Red...


6.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.000 €
Денес 17:56Ford Ka

Se prodava Ford Ka Cena po dogovor odgovaram samo na telefon:070 7...


1.000 €
или предлог цена
Денес 17:51  НОВ ОГЛАС

Opel Meriva

Se prodava Opel Meriva 1.7 cdti Smenet set lamela pred 1godina 4nov...


2.500 €
или предлог цена
Денес 17:41  НОВ ОГЛАС

Aluminiumski krovni nosaci za Opel Zafira B (2005-2012)

Prodavam aluminiumski krovni nosaci za Opel Zafira B (2005-2012) N...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:23MERCEDES ATEGO 816 FURGON 2008 EURO 5

Mercedes Atego 816 furgon, 2008 god na proizvodstvo,euro 5,vo odlicna...


9.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 17:13VOLVO XC40 - 2020

Oprema: -ABS -Airbag -ESP -Multimedia system -Priprema za telefo...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:54Опел инсигниа 2011

𝐎𝐩𝐞𝐥 Insignia 2.0 𝐂𝐃𝐓𝐈 𝐄𝐜𝐨𝐅𝐥𝐞𝐱 2011 година ✅ 7.300 € ...


7.300 €
или предлог цена
Денес 16:48FIAT DOBLO MAXI 1.3 MULTIJET

SE PRODAVA FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET GODINA NA PROZIVODSTVO :2010 SI...


5.450 €
или предлог цена
Денес 16:35  НОВ ОГЛАС

Motokultivator Kultivator Freza Mio Standard Novo

Motokultivator Mio Standard Osiek,Honda proizvodstvo model F260 recis...


550 €
или предлог цена
Денес 16:2814ki celicni bandazi so ratkapni 5x100 Seat Vw Skoda Audi

Se prodavaat originalni celicni bandazi od Seat Ibiza 2004 5x100 6J 1...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:05BURGMAN 650CC servisiran kompletno 2014 godina 30.000km

Se prodava odlicen Burgman 650cc 2014 godina so 30.000km pominato M...


7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 €
Денес 16:02BMW X5 E70 2009 3.0 7 SEDISTA

TOP SOSTOJBA SERISIRAN FUNKCIONALNO SE


10.000 €
или предлог цена
Денес 15:56  НОВ ОГЛАС

Kuka od Mercedes

Kuka


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 15:49AUDI Q7

SE PRODAVA AUDI Q7 2016 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA SO NAJVISOKO NIVO ...


52.000 €
или предлог цена
Денес 15:43  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 1.9 TDI 105ks SPORTBACK 5 VRATI -FULL

AUDI A3 1.9 TDI 105ks SPORTBACK - 2KLUCA SERVISNA KNIGA NOVI GUMI M...


5.800 €
или предлог цена
Денес 15:41AUDI A3 1.6 TDI FACE LIFT SPORTBACK 90Ks FULL-11

AUDI A3 1.6 TDI FACE LIFT SPORTBACK 5 VRATI -- 1.6 TDI 90KS - NAJD...


7.700 €
или предлог цена
Денес 15:41Retrovizor

Retrovizor za vw vozila desen so racen mechanization vo dobra sostojba


1 €
или предлог цена
Денес 14:50Bandazi za BMW

Prodavam aluminski bandazi so zinski gumi za bmw I drugi vozila so do...


Денес 14:50Koralki

Koralki vo dobra sostojba


Денес 14:50Се продава бандаж со гума

Се продава челичен бандаж со солидна гума 185/65/15 или замена за 16 ...


Денес 14:29Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


9.999 €
или предлог цена
Денес 14:08SEAT LEON 1.6tdi 81kw-110ks 2014 god

⭕️SE PRODAVA⭕️ SEAT LEON 1.6 TDI 81kw-110ks 2014 Godina -197.000km -M...


11.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.200 €
Денес 14:07AUDI A6

DELOVI ZA AUDI A6 S line Quatro 99god ful oprema klima koza ksenon f...


999 €
или предлог цена
Денес 14:07RENAULT PREMIUM 6X2 RENO РЕНО

Prodavam RENAULT PREMIUM 6X2 2009 god Volvo motor 450ks ekstra sosto...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 14:07KRAN Palfinger КРАН ПАЛФИНГЕР

Prodavam kran Palfinger PK14 000 LH4 SO MAKARA 2T _________...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:07MAN 8-180 na ferederi

Prodavam MAN180ks napred i nazad na federi 2008 god motorna kocnica 3...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 14:06OPEL COMBO 1.3 JTD 4 cilindri

Prodavam Opel Combo 1.3 jtd 4 cilindri motor tovarno 680 kg nosivos ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:06ALFA ROMEO MiTo 1.9 mjet 120KS FULL

ALFA ROMEO MiTo 1.9 120KS JtdM 6 BRZINI KOLATA E MNOGU ZACUVANA ...


4.600 €
или предлог цена
Денес 13:56VW POLO 1.2 TDI FULL NAVI ANDROID -12

VW POLO 1.2 TDI 5 VRATI EURO 5 MNOGU EKONOMICNO OKOLU 4L NA 100...


6.290 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.390 €
Денес 13:56RENAULT MEGANE 1.5dci FULL OPREMA -10

MEGANE 1.5dci 6 BRZINI FULL OPREMA 5 VRATI KOLATA E MNOGU ZACUVANA...


5.150 €
или предлог цена
Денес 13:56VW POLO 1.4 TDI FULL OPREMA- FABRIKA -08

VW POLO 1.4 TDI 5 VRATI - SPORT LINE - - PROIZVEDENO DEKEMVRI 2008g...


3.990 €
или предлог цена
Денес 13:55VW Golf 6 1.6 tdi avtomatik

Golf 6 1.6 tdi vo super sostojba -registriran do 04.2024 so zelen k...


1 €
или предлог цена
Денес 13:43Страна 1 од 106

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам