1079 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

GOLF VI 1.6 TDI 105

VW GOLF VI 1.6 TDI 105 266.000 KM EURO 5 SERVISNA KNISKA REGISTRA...


7.800 €
или предлог цена
05 јун 14:54Промовирано

AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


49.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

VW PASSAT 2.0 TDI COMMONRAIL 110KS BLUEMOUTION 2009

------ REGISTRIRANO I SERVISIRANO ------- VW PASSAT 2.0 TDI COMMON...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Денес 21:32NISSAN QASKAI 1.5dci FACE LIFT EURO 5 FULL -11

NISSAN QASKAI 1.5dci 6 BRZINI FACE LIFT 110Ks n-tech PONOVIOT MOTOR ...


8.500 €
или предлог цена
Денес 21:32RENAULT CLIO 1.5 DCI FACE LIFT 6 BRZINI NAVI -11

RENAULT CLIO 1.5 DCI FACE LIFT 6 BRZINI FULL OPREMA 5 VRATI MNOGU ...


4.650 €
или предлог цена
Денес 21:32MERCEDES BENZ CLA 2.2 CDI NAVI LED EURO 6 - 15

MERCEDES BENZ CLA 200 CDI -- REGISTRIRANA SO GODISEN ZELEN KARTON ...


1 €
или предлог цена
Денес 21:29FORD FOCUS 1.6 tdci 90ks FULL -08

FORD FOCUS 1.6 tdci 90ks 5 VRATI KARAVAN MNOGU EKONOMICNO - KOL...


3.500 €
или предлог цена
Денес 21:29VW GOLF 6 2.0 TDI COMMON RAIL 110Ks FULL-10

VW GOLF 6 2.0 TDI COMMON RAIL MOTOR EURO 5 KOLATA E MAKSIMALNO...


7.290 €
или предлог цена
Денес 21:29SEAT LEON 1.9 TDI 105Ks FACE LIFT ECOMOTIVE-10

SEAT LEON 1.9 TDI 105Ks FACE LIFT ECOMOTIVE 5 VRATI KOLATA E ZACUV...


6.100 €
или предлог цена
Денес 21:29Citroen Berlingo Panorama 1.6 hdi 2015

Citroen berlingo 1.6 73kw dizel+kuka za prikolka Ful oprema, regestr...


11.000 €
или предлог цена
Денес 20:50Golf 6 2010 1.6tdi 105ks Highline

Registrirana cela godina so Zelen karton Ñovi 2023g. Letni 4 gumi, p...


7.500 €
или предлог цена
Денес 20:34AUDI Q7

Prodavam Q7 2007 desen volan so 7 sedista 20 bandaz so top gumi 078...


5.500 €
или предлог цена
Денес 20:06ALFA ROMEO GIULIETTA

169000 km Dvozonski klimatronik Tempomat E.stakla Senzor za avtom...


5.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
6.000 €
Денес 19:54AUDI A3 SPORTBACK 2.0 140KS 2009 DSG F1

Audi a3 sportback 2.0 103kw dizel 2009 godina avtomatik registrirano...


8.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.800 €
Денес 19:35MINI AVTOMATIC

Mini clubman Motor 2.0 bmw dizel Menuvac Avtomatic Kilometri 180 ...


7.777 €
или предлог цена
Денес 19:02BMW 120d URBAN

Motor 2.0 dizel N47 Mokjnost 133kw Menuvac Racen 6 stepen Fabric...


12.000 €
или предлог цена
Денес 19:02Renault Megane GT original 4Control

1.voziloto e vo perfektna sostojba Full oprema max nivo !!! 4 cont...


17.600 €
или предлог цена
Денес 19:02Mercedes Benz C220 CDI

Kolata e vo perfektna sostojba registriran do 03.11.2023 godina napra...


11 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.700 €
Денес 19:00Renault Megane 1.9dci

Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanje pali vozi , regis...


2.590 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.690 €
Денес 18:28Renault Megane Coupe

Se prodava Renault Megane 1.5 78kw + remap. 🟢Vtor sopstvenik!! 🟢Red...


6.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.000 €
Денес 17:56Ford Ka

Se prodava Ford Ka Cena po dogovor odgovaram samo na telefon:070 7...


1.000 €
или предлог цена
Денес 17:51  НОВ ОГЛАС

Opel Meriva

Se prodava Opel Meriva 1.7 cdti Smenet set lamela pred 1godina 4nov...


2.500 €
или предлог цена
Денес 17:41  НОВ ОГЛАС

VOLVO XC40 - 2020

Oprema: -ABS -Airbag -ESP -Multimedia system -Priprema za telefo...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:54Опел инсигниа 2011

𝐎𝐩𝐞𝐥 Insignia 2.0 𝐂𝐃𝐓𝐈 𝐄𝐜𝐨𝐅𝐥𝐞𝐱 2011 година ✅ 7.300 € ...


7.300 €
или предлог цена
Денес 16:48FIAT DOBLO MAXI 1.3 MULTIJET

SE PRODAVA FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET GODINA NA PROZIVODSTVO :2010 SI...


5.450 €
или предлог цена
Денес 16:35  НОВ ОГЛАС

BMW X5 E70 2009 3.0 7 SEDISTA

TOP SOSTOJBA SERISIRAN FUNKCIONALNO SE


10.000 €
или предлог цена
Денес 15:56  НОВ ОГЛАС

AUDI Q7

SE PRODAVA AUDI Q7 2016 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA SO NAJVISOKO NIVO ...


52.000 €
или предлог цена
Денес 15:43  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 1.9 TDI 105ks SPORTBACK 5 VRATI -FULL

AUDI A3 1.9 TDI 105ks SPORTBACK - 2KLUCA SERVISNA KNIGA NOVI GUMI M...


5.800 €
или предлог цена
Денес 15:41AUDI A3 1.6 TDI FACE LIFT SPORTBACK 90Ks FULL-11

AUDI A3 1.6 TDI FACE LIFT SPORTBACK 5 VRATI -- 1.6 TDI 90KS - NAJD...


7.700 €
или предлог цена
Денес 15:41Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


9.999 €
или предлог цена
Денес 14:08SEAT LEON 1.6tdi 81kw-110ks 2014 god

⭕️SE PRODAVA⭕️ SEAT LEON 1.6 TDI 81kw-110ks 2014 Godina -197.000km -M...


11.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.200 €
Денес 14:07AUDI A6

DELOVI ZA AUDI A6 S line Quatro 99god ful oprema klima koza ksenon f...


999 €
или предлог цена
Денес 14:07OPEL COMBO 1.3 JTD 4 cilindri

Prodavam Opel Combo 1.3 jtd 4 cilindri motor tovarno 680 kg nosivos ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:06ALFA ROMEO MiTo 1.9 mjet 120KS FULL

ALFA ROMEO MiTo 1.9 120KS JtdM 6 BRZINI KOLATA E MNOGU ZACUVANA ...


4.600 €
или предлог цена
Денес 13:56VW POLO 1.2 TDI FULL NAVI ANDROID -12

VW POLO 1.2 TDI 5 VRATI EURO 5 MNOGU EKONOMICNO OKOLU 4L NA 100...


6.290 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.390 €
Денес 13:56RENAULT MEGANE 1.5dci FULL OPREMA -10

MEGANE 1.5dci 6 BRZINI FULL OPREMA 5 VRATI KOLATA E MNOGU ZACUVANA...


5.150 €
или предлог цена
Денес 13:56VW POLO 1.4 TDI FULL OPREMA- FABRIKA -08

VW POLO 1.4 TDI 5 VRATI - SPORT LINE - - PROIZVEDENO DEKEMVRI 2008g...


3.990 €
или предлог цена
Денес 13:55VW Golf 6 1.6 tdi avtomatik

Golf 6 1.6 tdi vo super sostojba -registriran do 04.2024 so zelen k...


1 €
или предлог цена
Денес 13:43SEAT ALTEA XL 1.9TDI DPF

Seat Altea Xl 1.9tdi DPF 2007g 77kw Klimatronik ispraven ABS,Ser...


5.500 €
или предлог цена
Денес 13:02  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


49.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Денес 13:00Pasat Passat CC 2.0 2011god Mozna zamena

Pasatot e vo odlicna sostojba kako nov mnogu zacuvan kako nadvoresno ...


12.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 €
Денес 12:49  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам