Карпош
                           
6947 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Комфорен стан во Карпош

ID9408А Се изнајмува комплетно опремен стан во близина на комплекс М...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:32НОВ ОГЛАС
Промовирано

СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 БЛИЗУ ГРАДСКИ ПАРК

Станот е во новоградба со добра изолација на втор кат, зградата има л...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

Se prodava kompletno namesten stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum so proz...


119.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

05 јун 13:00Промовирано

СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ - ГЕРМАНСКА АМБАСАДА

ШИФРА: 2098S ЦЕНА: 180.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава лук...


180.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 03:37  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром-МИЧУРИ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 03:09  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Капиштец !

Дарма Дома издава стан во Капиштец кај Завод за Вработување, поседува...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:27  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњера стан на Водн...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:16  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром во Џев...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:07  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов ПРАЗЕН стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa стан во Аеродром кај Тобако...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:33  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Карпош !

Дарма Дома издав луксузен стан во Карпош 3 позади City Mall , поседув...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:14  НОВ ОГЛАС

NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava celosno opremen stan vo Taftalidze od 70 m2 na 5 ti kat so...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:23NOV NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava nov nevseluvan stan vo Taftalidze od 200 m2 od koj 155 m2 ...


270.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01PREUBAV STAN VO LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo gradba vo Leptokarija na 11/11 sprat vo objekt so ...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:00STAN VO TAFTALIDZE 2

Se prodava celosno opremen stan vo odlicna sostojba vo neposredna bli...


75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:00Se prodava nov 55m2, kat 2, jug,Karpos 4

Se prodava stan vo nova zgrada vo izgradba, gotova mart 2024 vo Karpo...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:59STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava poluopremen stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na Si...


98.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:59STAN SO 3 SPALNI SOBI VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo odlicna sostojba celosno opremen vo Taftalidze 2 o...


186.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:59STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze nasproti Replek od 62 m2 na p...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:58STAN VO KARPOS 2

Se prodava stan vo Karpos 2 vo sostojba za renoviranje od 52 m2 na 3/...


71.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:57STAN NA PRIZEMJE VO KOZLE

Se prodava stan na prizemje vo Kozle vo gradba od 115 m2 vo mal objek...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:57NOVOGRADBA VO KOZLE

Se prodavaat stanovi novogradba vo Kozle vo mal objekt na 1,2 i potkr...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:56STAN VO ZAVRSHNA FAZA NA GRADBA VO KARPOS 4

Се продава стан со 2 спални од 60 м2 - без тераса, зграда во Карпош...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:46ODLICEN NAMESTEN STAN VO VLAE SO PARKING

Сити Партнер Агенција продава комплетно наместен стан на одлична лока...


71.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:462 Stana 53m2 i 74m2 vo Edna stanbena edinica vo Karpos

Сити Партнер Агенција продава 2 Стана по лист за предбележување во 1 ...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:45NOV PREKRASEN STAN VO NASTEL TAFTALIDZE

Сити Партнер Агенција издава нов до сега не издаван стан во Тафталиџ...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:45СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - КАЈ МЛЕЧЕН

ШИФРА: 1545R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:53СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ВЛАЕ

ШИФРА: 1556R ЦЕНА: 270€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


270 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:53ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издав луксузен стан во Карпош 3 во City Garden , поседува ...


320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА - БЛИЗУ CITY MALL

ШИФРА: 1133R ЦЕНА: 500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52СЕ ИЗДАВА НОВ ТРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - ВО НАСТЕЛ

ШИФРА: 1002R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

ШИФРА: 1031R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ВЛАЕ - КОМПЛЕКС АЛЕКСАНДРИЈА

ШИФРА: 1261R ЦЕНА: 350€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:51СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - КАЈ БАЗАРО

ШИФРА: 1341R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


300 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
340 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:51СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 - КАЈ МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ

ШИФРА: 1250R ЦЕНА: 270€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:50Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром - Мичу...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:04Vlae 3-soben stan od 76m2

Vlae vo blizina na Tinex 3-soben stan od 76m2 na 1kat vo niska zgrad...


95.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:56  НОВ ОГЛАС

D.Malo stan od 66m2

Se prodava stan od 66m2 vo D.Malo vo blizina na PUIK .stanot gleda j...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:51  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan od 45m2vo D.Malo

D.Malo kaj SJO se izdava stan od 45m2 na 1kat so parno,prazen,stanot ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:47  НОВ ОГЛАС

Се издава стан во Карпош 1

Се издава стан во Карпош 1 од 83 м2 четворособен, со две wc со балко...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:01Dupleks vo Karpos 1 od 115m2 na imoten list so 4 spalni

Се продава функционален дуплекс во Карпош 1 од 115м2( на имотен лист)...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:01Se prodava stan 59m2 vo Hrom

📍Се продава стан 58м2 во Хром до гимназијата Кочо Рацин. Станот рас...


68.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:26  НОВ ОГЛАС

Zdanec

iznajmuva cela kukja na tivka lokacija vo Zdanec ( ili poedinecno po ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:18Se izdavaat stanovi vo Vlae

Se iznajmuvaat poedinecno 3 stana od po 140m2 vo kukja vo Vlae vo tiv...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:17Страна 1 од 174

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам