Битола
                           
3007 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мај 12:20Промовирано

Издавам реновиран стан во Битола

Станот е на 4ти спрат (75 m2) во зградата “кифла” блиску до Ат Пазар....


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 мај 11:24Промовирано

СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА СТРАНЦИ ЦЕНТАР БИТОЛА

Сe издава стан на 2 кат nasproti centralniot pazar do apteka zegin р...


450 €
или предлог цена
Битола

Станови

30 мај 09:55Промовирано

NIVA/PARCELA

Се продава нива со површина oд 5900м2 Земјиштето се наоѓа веднаш до ...


1 €
или предлог цена
Денес 20:25Магацин/Деловен објект

Објект со површина (8м*16м) 128м2 изграден на парцела од 1700 м2 на и...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 20:25Се продава куќа во близина на Ат Пазар

Куќата се наоѓа на одлична локација.Има 2 спрата, на првиот има голем...


300 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:51СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава нов трособен стан во зграда Грозд, комплетно опремен, 68м2,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 19:29Се издава дуќан во Новиот пазар

Дуќанот е нов и целосно уреден. Слободен е од 01.06.2023 Цена по до...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 18:48Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:24СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
Денес 18:24СЕ ИЗДАВА-ПРОДАВА ОБЈЕКТ ПОГОДЕН ЗА КАЗИНА -ОБЛОЖУВАЛНИЦИ

Се издава или продава деловен објект на два ката со вкупна површина о...


1 €
или предлог цена
Денес 18:23Izdavam stan za stranci

Se izdava dvosoben stan vo mnogu dobra sostojba,opremen so site apara...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:22PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO NAD 300 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBL...


5 €
или предлог цена
Денес 18:19DUKAN 25 m2 SE PRODAVA

PELAGONKA 1 na Prilepska


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 17:44Stan vo Sopotnica - Demir Hisar

Prodavam stan vo Sopotnica od 58m2. Korisna povrsina -53m2 i dve tera...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Битола

Станови

Денес 17:36Dukan na shirok sokak

Se izdava kuka na shirok sokak so dukan na samiot sokak.Objektot moze...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 17:31KUKA

Vo odlicna sostojba .kukata e na dva dela na sve ulici izleguva Kujn...


72.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:08SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitola,...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:21Se prodava 4 hektari

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
Денес 13:38Stanben prostor

Se prodava stanben(Eden stan na 2 sprata) prostor vo novo izgradena s...


879 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:38Se prodava zemjodelsko zemjishte

Se prodava zemjodelsko zemjishte vo atarot na s.Karamani vo povrshina...


2 €
или предлог цена
Денес 13:38IZDAVAM STAN ZA STRANCI

IZDAVAM STAN ZA STRANCI LUKSUZNO OPREMEN STANOT IMA UBAVA DETSKA SOBA...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:27Se prodava kuka - mal pariz

Se prodava kuka - mal pariz na ul.dame gruev 159 ........ informacii ...


25.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Куќа во Центар!

Куката се наоѓа во централно гратско подрачје и комплетно реновирана ...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava renoviran stan

Se iznajmuva stan za stranci Slobodan od 9juni do 9juli I od 13avg...


300 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
38.000 €
Битола

Станови

Денес 13:00Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:31Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


53.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:30Se prodava razraboten biznis

Se prodava razraboten biznis so invertar zaedno ZA KAFICOT SE PLAK...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:30SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJST...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:30LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:30Dvosoben komplet namesten

Se izdava kompletno moderno opremen dvosoben stan nasproti bolnica so...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:29Се издава Нов Опремен стан

Станот поседува целосно опремена кујна со трпезарија,дневна со SmartT...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:12Prodavam parcela

Se prodava parcela na Rastanski pat Bitola .Cena 20e/m2 . Vladimir t...


20 €
или предлог цена
Денес 11:41Se iznajmuva

Opremena Posebno : Kupatilo Peracka Strujomer Internet


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 11:28Опремена куќа со две плочи 1.5км до центар

Moznost da se kupi na kredit so ucestvo Kukjata e vselena pred 6 g...


54.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:54STAN NA PARTIZANSKA BITOLA

54 kvadrati, 2 balkuni,sever jug,vizba 7 kvadrati partizanska bitola ...


34.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:34Se prodava kukja vseliva

Cena po dogovor Kontakt Telefon 070 623 268 od 10 do 14 casot


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:02  НОВ ОГЛАС

Se prodavat novi stanovi vo Bitola po ekstra cena

Se prodavat novi stanovi pod KEOPS vo Bitola direktno od investitor...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:54Kupuvam stan do 45 - 50 kvadrati

kupuvam stan okolu 45 kvadrati ponudete so realna cena da ne e na p...


30 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:38  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KUJKA SO DELOVEN PROSTOR

Se prodava kujka so deloven prostor na ul.stiv naumov 145 cena po d...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:33SE PRODAVA ILI IZDAVA DELOVEN OBJEKT

Se prodava ili izdava dloven objekt komplet so inventar 2000m2 parki...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:33Се издава комплетно реновиран стан

Станот е комплетно реновиран со нов мебел, тоалет, плочки и санитариј...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:15Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам