689 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO NAD 300 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBL...


5 €
или предлог цена
Денес 18:19Se prodava 4 hektari

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
Денес 13:38Se prodava zemjodelsko zemjishte

Se prodava zemjodelsko zemjishte vo atarot na s.Karamani vo povrshina...


2 €
или предлог цена
Денес 13:38Prodavam parcela

Se prodava parcela na Rastanski pat Bitola .Cena 20e/m2 . Vladimir t...


20 €
или предлог цена
Денес 11:41SE PRODAVAT ATRAKTIVNI PLACEVI VO DIHOVO

SE PRODAVAT ATRAKTIVNI PLACEVI NA POVEKE LOKACI VO DIHOVO K.P 32...


1 €
или предлог цена
Денес 08:13Се продава нива со черешни

Се продава нива на Бруснички пат насадена со черешни. Парцелата е во ...


5 €
или предлог цена
Вчера 21:37Се подаваат атрактивни градежни парцели

Се продаваат атрактивни градежни парцели, една до друга, со две марки...


95 €
или предлог цена
Вчера 21:36Plac na vlezot na Dihovo

Hitno!!!!Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:06Niva vo selo Gneotino

. Kvadratura 3799,85.Broj na parcela - 454. 075 744 251 Aleksandar


4 €
или предлог цена
Вчера 20:06Plac pozadi Imperial

Se prodava plac pozadi Imperial na patot za Pelister ima voda,struja....


1 €
или предлог цена
Вчера 20:05Prodavam suma

Prodavam suma vo selo Osoj Kicevsko,5500m2.Tel.078367974


1 €
или предлог цена
Вчера 20:01Plac vo Nizepole Nizopole ( Нижеполе Нижополе)

Se prodava plac vo Nizepole, nad seloto, so prekrasen pogled na Ba...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:16Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
Вчера 14:37СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА КАЈ ЛУКОИЛ

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 700 М2, ЛОЦИРАНА НА ПАТОТ ЗА БРАТИНДОЛ, НА 500 ...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 13:27Nivi/livadi vo s. Bratindol

Se prodavaat nivi/livadi vo s. Bratindol i pred s.Bratindol po stario...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:15Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:51SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
Вчера 10:35Se prodavaat nivi vo kukurecani

Nivite se pogodni za lesnik,orev,lozje i dr. Ima i strezevska voda


65 МКД
или предлог цена
Вчера 08:50PLAC za FOTOVOLTAICI

Izdavam - prodavam plac za FOTOVOlTAICI,povrsina 2.500 m....


1.111 МКД
или предлог цена
Вчера 06:13se prodava ili menuva parcela

se bara Investor za gradba parcela od 2000 m/2 so cist imoten list ...


1 €
или предлог цена
Вчера 00:27Zemjodelsko zemjiste

Se prodava zemjodelsko zemjiste pod vinarijata ciflik 2 imotni lista ...


По Договор
или предлог цена
31 мај 22:29Лозје

Продавам место ( старо лозје ), КП 15726, КО Битола 1-2,во близина ...


20.000 €
или предлог цена
31 мај 21:49Парцела за спортски терени

Продавам градежна парцела од 1716 м2, КП15726, КО Битола 1/2, во ...


По Договор
или предлог цена
31 мај 21:49Ниви во ПОРОДИН и ЕГРИ

Продавам 3 ниви: - ЕГРИ (КП995, И.Л број 239) со површина 17812 м2,...


2 €
или предлог цена
31 мај 21:49Се продава градежна парцела 276 m2

Продажба на градежна парцела со површина од 276 m2 на улица Пецо Божи...


45.000 €
или предлог цена
31 мај 18:05Parcela vo NIZEPOLE ( NIZE POLE , НИЖЕПОЛЕ)

Se prodava pacela, nad seloto, na samiot pat, pogodna za vikendici. ...


16 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
17 €
31 мај 14:28Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


10 €
или предлог цена
31 мај 13:31Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


6 €
или предлог цена
31 мај 09:35Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


3 €
или предлог цена
31 мај 09:35LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


3 €
или предлог цена
31 мај 09:35PARCELA ZEMJISTE GJAVATO VO GRADEZEN REON ZA VIKENDICA PLAC

Prodavam parcela vo gradezen reon na selo Gjavato, ramna so pravoagol...


13 €
или предлог цена
31 мај 09:13Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
31 мај 08:21Se prodava zemjodelsko zemjiste vo opstina Novaci

Se prodava zemjodelsko zemjiste vo opstina Novaci pod selo Meglenci m...


40 МКД
или предлог цена
31 мај 08:10Mesto NIZEPOLE

Mozna zamena za kukja,stan,kola. Kontakt telefon: 071 350 173


15 €
или предлог цена
31 мај 05:36Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


1 МКД
или предлог цена
- 97 % Попуст
35 МКД
31 мај 03:07Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik

Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik 2000m2 na samiot pat za Bratind...


1 €
или предлог цена
30 мај 21:54Se prodava Mesto/Plac atar Krklino

Se prodava Mesto/Plac atar Krklino Mestototo e na samo 100metri od p...


1 €
или предлог цена
30 мај 21:54Prodavam niva blizu trafostanicata Krklino

Nivata e na sam pat so sirina 19.5 na 92 dolzina.


23 €
или предлог цена
30 мај 21:19SE IZDAVA PLAC DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
30 мај 20:16Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Vo placot ima pri...


40.000 €
или предлог цена
30 мај 17:40Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам