Битола
                   
2320 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

*** MERCEDES A180 CDI *** FACELIFT MODEL 2010 ***

Se prodava Mercedes A180 CDI, 6 brzini. Proizvedena kraj na 2009 g...


4.990 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.300 €
Битола

Автомобили

17 мај 00:47Промовирано

Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 (Grand Tour)

Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 godina. (Grand Tour) Reg...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Битола

Автомобили

31 мај 12:46Промовирано

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 HIGHLINE BLUEMOTION !!

⭕️SE PRODAVA⭕️ VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 B8 HIGHLINE BLUEMOTION FULL OP...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

ПРЕДЕН БРАНИК Polo Classic (Sedan) delovi, делови ЕВТИНО!!!!

Се ПРОДАВААТ од СЕРВИСЕН САЛОН ПОВОЛНО и без интернет глупости:...


2.300 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 03:39Daihatsu terios

Poveke info 076-880-115 aleksandar 075-239-270 aleksandar


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:52Mercedes c220

Se Prodava Mercedes C220 CDI Avtomatik. Napraven servis na menuvac...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:21Peugeot 307 1.4 HDI 2002

Super kola za pocetnik mala potrosuvacka za povejke info 075 352 254


2.399 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:38Range rover 4.4i tng

Range rover 4.4i plin benzin vo odlicna sostojba motor menjac podvozj...


8.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:29OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131KS ZACUVANA EKSTRA!

SE RODAVA OPEL INSIGNIA EDITION 2.0 CDTI 131ks 2009 GOD.REGISTRIRANA ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 22:26Seat Toledo 1.9 TDI 2006

Se prodava seat Toledo 2006 1.9 tdi 105hp odlicno zacuvano redovno se...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:17ФИАТ ТИПО ЕКСТРА ЦЕНА

Се продава Фиат Типо, мотор во одлична состојба пали вози.Можи да се...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:10Volvo s80

Se prodava 2.5d, napraven golem servis pred 20 000km, istecena regist...


1.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.050 €
Битола

Автомобили

Вчера 21:57Opel kadet

Se prodavat 2 opeli mnogu sacuvani se e na niv orginal vidi na sliki...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:49fiat panda 2010 1.1

fiat panda 2010 1.1 233000 kilometri


4.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:38VOLVO S60 2.0t 2001 - (benzin / plin)

Se prodava VOLVO S60 2.0t (5 cilindri - turbo), 2001god so atestiran ...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:33LANCIA ZETA 2.0 HDI

Kolata e vo super sostojba


2.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:25Продавам Mercedes 200CDI 120hp 90kw (W203) Караван

Продавам Mercedes 200CDI 120hp 90kw (W203) Караван (2006 година) мо...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:20Mazda 6 2.2 dizel 2010 god.

Kolata e so full oprema, mnogu zacuvana, so pominati 217000km, za pov...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:20RENAULT MEGANE 1.5dci NAVI AVTOMATIK

Renault megane 1.5dci 81kw 2010god full oprema AVTOMATIK EDC MENJAC...


5.450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.550 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:36HONDA CRV EXCLUSIVE 2.2 4x4

Familijarno, ekonomicno, komfortno vozilo, vo odlicna sostojba... - ...


8.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:28AUDI A4 2.5TDI Avtomatic Quatro 2005 Registrirana

AUDI A4 2.5 TDI QUATRO 2005 god Avtomatic Registrirana do 10. 2023 ...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:19MERCEDS-BENZ 2001 GOD ODLICEN

MERCEDS C220 MOTOR MENJAC TOP SOSTOJBA ISPRAVN...


2.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:18BMW 118d 2007 GerUvoz

BMW 118d Facelift верзија 2000 кубици 143 коњи 6 брзини 2008 година...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:56BMW 118d 2008 GerUvoz

БМВ 118d Facelift верзија 2000 кубици 143 коњи 6 брзини 2008 година...


5.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:56Volkswagen VW Polo 1.4TDI

Prodavam Polo 1.4tdi odlicen, ekonomicen mal gradski avtomobil ideale...


3.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:38Tuareg 3.0

Odlicna sostojba


22.222 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:21TUKSON

0dlicna sostojba


77.777 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:20Q 7 3.0 TDI

Odlicna sostojba


10.500 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
14.999 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:20Kalos / aveo 1.2 so atestiran plin

Info na telefon. Proba po dogovor Ispravna vo vozna sostojba. Odgov...


1.700 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:18Bmw e90 320 163

Poseduva Nov set zamaec potisna valeo komandi na volan xalogeni vo b...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:04SE PRODAVA AUDI A6 2.5!!!!!

Se prodava Audi A6 vo odlcna sostojba!!!!!! KONTAKT 075 509 932 Da...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:52OPEL SIGNUM

Kolata e vo dobra sostojba pali vozi moze i zamena


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:31PRODAVAM OPEL ASTRA KABRIO 1.8 140 konja

voziloto e proizvedeno 2008 so 182000 km napraven e kompleten servis ...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:26Zastava 750 fico

Zastava 750 Ispravno so karoseriski zabeleshki 078444288


700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:19  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god;kolata poseduva tempomat,klimatronik,...


5.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:03MAZDA 6 2.2D 163KS 2010G

-Mazda 6 2.2d -Proizvedena 2010g -Pominati 235 000km -Kolata e ap...


6.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:29BMW 523I 2010G PERFEKTNA SOSTOJBA

Bmw 523i 2010g 150kw 204ks pominati 223 000km kolata e uvezena od ch�...


13.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:29MAZDA 6 2.2D 185KS 2009G CH

-Mazda 6 2.2d -Proizvedena 2009 -Kolata e apsolutno bez nikakva za...


6.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:29AUDI A7 3.0TDI 204KS 2011g

Audi A7 3.0tdi Proizvedena 8.2011 Pominati 209 000km Kolata e seus...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:29Опел Антара

Може и замена 4x4-Рег.+ зелен картон 09/23, два клуча,сервисирана пре...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:12SEAT ALTEA XL

Seat altea xl 2.0 140ks 8v ponoviot motor dsg menuvac proizvedena kra...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:06GOLF 5 1.9TDI (UNITED) 2008god.

Se prodava golf 5 1.9tdi uvezen od germanija sredeni dokumenti do reg...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:58Opel Vectra b 1.8-16v karavan

076408471 samo ovaj broj 076408471 Opel Vectra 1.8 ben.(najdobriot od...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:57Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам