Охрид
                           
1661 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 10 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:03Промовирано

Se prodava stan vo Ohrid 45m2

Se prodava stan vo Ohrid 45m2 kompletno namesten na mnogu mirna lokac...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava stan vo strog centar

Se prodava stan vo strog centar nasproti hotel riviera istocno orient...


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:52Stan vo strog centar na Ohrid

Se prodava atrakriven stan vo strog centar na Ohrid vednas do pazarot...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:42Stan kaj Bozo vo Ohrid

Se prodava stan so mnogu dobar raspored vo Ohrid kaj Bozo so parking....


65 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:42Nevselen stan so dvorce kaj Bozo Ohrid

Se prodava nevselen renoviran stan so dvorce od 18 m2 na koristenje v...


79 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:42Stan zad skalesta vo Ohrix

Se prodava renoviran stan so parking vo ponova zgrada vo centralno po...


11 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:42Stan vo strog centar na Ohrid

Se prodava stan strog centar na Ohrid so neprecen pogled na planinata...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:42Stan vo Ohrid zad Kam na ul. Nikola Karev

Se prodava stan zad Kam na Turisticka vo kulite so lift I parking. ...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:42# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

SE PRODAVA trosoben proshiren stan od 97 m2 + 8m2 podrum vo centar na...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:40Top apartmani vo centarot na Ohrid

Se izdavaat 2 top namesteni apartmani vo centarot na Ohrid, sekoj apa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:10Се продава стан во Охрид

Се продава стан во Охрид на ул.Ванчо Питошески. Зградата е во завршн...


900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:41Нови Апартмани во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 нови апартмани во строгиот центар на Охрид, на само ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:37Стан за туристи

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:32Се продава ЗГРАДА со двор

Се продава зграда со 8 стана во населба Христо Узинов позади истоимен...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:06Prodavam nov stan vo Ohrid centralno podracje

Se prodava nov stan vo Ohrid centralno gradsko podracje (naselba Hris...


69.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:06Nov stan vo Ohrid

Se prodava nov stan vo Ohrid vo naselbata Hristo Uzunov vo blizina na...


59.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:06Moderno opremen stan centralno podracje

Se prodava stan od 47 kvadrati potpolno opremen so namestaj, kujna, p...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:01Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:46Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Локација : строг центар ( Кате 1 - позади основен суд Охрид ; Кате 2 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:36ЧОЈС-Novogradba vo centar pozadi skalestata

Se prodava idna gradba na ul.7-mi Noemvri so pocetok juni 2023 i zav...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:29ЧОЈС-Novogradba na ulica Egejska

Se prodavaat stanovi vo faza na gradba na ul .Egejska (vo blizina na ...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:29Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:25ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:17ЧОЈС-Stan 32m2 so zasebna spalna

Se prodava stan vo gradba so zasebna spalna soba na bul .Turisticka (...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:17ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka.

Se prodava trosoben stan na bul.Turisticka (vo oficerskite zgradi)na ...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:17ЧОЈС-Stan vo Strog centar na ul .Dimitar Vlahov

Se prodava stan na ul.Dimitar Vlahov ,so vk povrsina od 65 m2 i podru...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:16Apartman vo Ohrid, 2-6 lica

Можност за спиење до 6 лица! Целосно опремен апартман: една спална с...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:11Se izdava

Se izdava stan za turisti vo centar Tel. 078 258 684


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:08Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 10 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:03Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 30 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:03STAN VO STROG CENTAR-OHRID 100 m2

Se prodava Stan vo strog centar vo Ohrid 100 mkv. Stanot ima dneven s...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:59PRODAZBA NA STAN VO CENTAR ZGRADA PECIJARE

Kompletno opremen(dnevna so nova kujna po merka, spalna soba i detska...


142.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:38  НОВ ОГЛАС

Se prodava renoviran stan 46m2 vo Ohrid

Stanot se naogja na 10 min pes od ezero. Skoro renoviran, vo super so...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:32  НОВ ОГЛАС

Kupuvam trosoben stan vo Ohrid

Kupuvam trosoben stan vo Ohrid Kontakt na telefon 078 762 343


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:57Blue lagoon -Апартмани во Лагадин/Apartmani vo Lagadin

Се издаваат комплетно опремени апартмани на прва линија до Охридското...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:19SE IZDAVA STAN SO 2 SPALNI SOBI

Se izdava stan za kratok i podolg period, 70m2 vo naselba Biljanini I...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:20Se izdava stan vo Ohrid

Se izdava stan,kompletno opremen TEL....ZA KONTAKT ..078 62 62 92


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:53  НОВ ОГЛАС

Stan vo centar

Se izdava prekrasen stan za turisti ,vednas do hotel Flamengo vo Ohr...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:44Prodavam stan vo Ohrid 45m2 na prizemje so dvor

Prodavam stan vo Ohrid 45 m2(36+9m2 dvor) Dvorot e vo imotniot list ...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:03Охрид сместување - стан во строг центар

Издавам стан од 40м2 за 4+1 особи во строг центар, локација – стара а...


10 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:18IZNAJMUVAM STAN STROG CENTAR VO OHRID

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:11Страна 1 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам