Скопје Центар
                   
96 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peko velur sportski cevli,

Prodavam proletno,letni,esenski posportski cevli,velur koza,noseni sa...


1.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

Вчера 15:09Se prodavaat minimalno noseni Moncler patiki

Se prodavaat minimalno noseni Moncler original patiki.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

02 јун 19:46Оригинал Adidas патики

Број 42


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

02 јун 14:48Asics patiki br. 47

Asics patiki br 47.


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

01 јун 19:20Prodavam Adidas x Kawasaki ZX22 novi patiki

Prodavam novi Adidas x Kawasaki ZX22 patiki, za poveke informacii bar...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

01 јун 03:34Adidas Porsche Typ 64

Се продаваат, само пробани, како нови патики Adidas Porsche Typ 64.


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

31 мај 23:24Се прoдаваат кафени чизми

Engineer boots, Biker boots, Motorcycle boots, одлична состојба http...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

31 мај 23:12Продавам Converse All Star црни патики

Оригинал Converse All Star црни патики, број 45, во добра состојба


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

31 мај 23:12Novi maski cizmi kozni poluvisoki br.45

Novi maski cizmi kozni poluvisoki br.45 So specijalna krpa (kutijat...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

30 мај 17:42Timnerland Patiki novi br. 41

Timnerland Patiki novi br. 41 Kuoeni 2000 den. po pogresna naracka, g...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

28 мај 21:17Konduri patiki Pacioti 44,5

ITALJANSKI....PACIOTI 5 pati obleceni Orginal kozni 44 i pol Kak...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

27 мај 16:10CAMPER sportski konduri-patiki USA mod;18751-062

Prodavam novi KOZNI sportski cevli CAMPER model 18751-062 broj 45 , p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

19 мај 12:27Original Jordan bebeski patiki

Prodavam original Jordan bebeski patiki br. 22. Cena 30eur.


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

12 мај 08:51PRODAVAM BRODARICI I KONDURI br43/44

Prodavam letni brodarici mokasinki i konduri 43/44 br vo odlicna ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

02 мај 16:41Продавам BATA кожни машки чевли бр.42(43)

Продавам нови БАТА кафеави кожни чевли бр.42, одговара на 43. Чевлите...


4.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

30 апр 23:44НОВИ ОРИГИНАЛ La Coste ПАТИКИ

Се продаваат нови оригинал La coste патики бр.42 .


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

18 апр 17:56Novi Asiks br 40/Vodootporni

Novi Patiki Asiks br 40,5 Doneseni od stranstvo Vodootporni Kupe...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

12 апр 15:42New Balance 327

Се продаваат поради мал број. Купени во официјална продавница на New ...


2.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

09 апр 21:08PRODAVAM LACOSTE PATIKI br44

Prodavam lacoste patiki br44 kupeni lani od siti mall vo odlicna sost...


75 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

06 апр 18:32PREMIATA orginal patiki kako novi(koj razbira znae)

Patiki so site zigovi 44 broj no pogolem kalap se kako za 45 Kupen...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

05 апр 11:01Dr.Martens cizmi so dupki orginal br7/38

Extra socuvani, model 1460 so chelik


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

01 апр 23:47Patiki za fudbal broj 40

075 651 668


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

31 мар 18:33Adidas патики

Се продаваат чисто нови бели оргинал Adidas патики бр. 39.5, поради з...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

26 мар 18:04Patiki Adidas

Patikite se extra sostojba broj 50.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

26 мар 10:37PREMIATA orginal patiki kako novi(koj razbira znae)

Patiki so site zigovi 44 broj no pogolem kalap se kako za 45 Kupen...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

24 мар 20:09Novi patiki za trekking quechua mh100

Патиките се нови купени од декатлон, ги продавам поради згрешен број....


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

22 мар 09:25safety shoes valencia ducati racing line

Patiki Ducati novi ne obleceni vo kutija... so zastita na prstite... ...


3.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

20 мар 10:08Prodavam Original Timberland Cizmi NOVI (noseni ednas)

Prodavam maski cizmi Timberland broj 43. Cizmite se samo ednas noseni...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

08 мар 16:07Karl lagerfield patiki moze zamena

Novi karl patiki noseni dva pati Broj 43 komplet so kutija i futrola...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

06 мар 19:25Puma ferari fudbal koza kopacki

Skoro novi dvapati noseni ekstra fudbal patiki puma Ferari


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

26 фев 10:49NIKE BRS

Патиките се оригинал, скоро нови, купени се во Швајцарија 230€. Бр...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

23 фев 22:00Patiki maski 43 br Guess orginal koza made in Italia

Odlicno socuvani malku noseni Guess patiki maski 43 br extra kvalitet...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

16 фев 08:49Adidas Nemeziz Tango

Se prodavaat Adidas Nemeziz patiki za fudbal. Kupeni od Sport Vision ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

08 фев 13:22Timberland cizmi

Cizmite se original kupeni od timberland.


160 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

18 ное 17:58Original Rebock, Adidas kopacki i patiki extra cena

Novi orginal, kopacki Marka: Reebock i adidas Poedinecni ceni Reebo...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

14 ное 21:11Prodavam.zimski kozni vodootporni cizmi

Prodavam.zimski kozni vodootporni cizmi model planika extra kvalitet ...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

12 ное 13:48Nike AirMax 90

Novi US12


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

07 ное 06:54Patiki NEW BALANCE; PUMA

Cetiri para patiki : NEW BALANCE; PUMA, NIKE(ORGINAL) - doneseni od A...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

01 ное 13:12New balance

Mалку носени Тел 071 27 11 25


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

28 окт 07:29New balance

Mалку носени


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

26 окт 19:18Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам