876 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

samsung a40,SAMSUNG A40

se prodava samsung a40 tel 075 560 048


4.499 МКД
или предлог цена
21 мај 20:44Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ЈУНИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 73990 ден ...


По Договор
или предлог цена
31 мар 11:53Промовирано

NOV VIVO Y33s

SE PRODAVA VIVO Y33S DUAL MIRIOR BLACK NE KORISTEN NOV! OTVOREN SAMO ...


175 €
или предлог цена
Денес 10:11Samsung s10+

Se prodava Samsung s10+ donesen od Avstralija prilicno ne osteten ( m...


250 €
или предлог цена
Денес 08:10Samsung A51 I Xiaomi Note 10pro

Se prodava Samsung A51 celo vreme cuvan so futrola I zastitno staklo...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:54Iphone Xs Max

➤Телефонот е мах сочуван ➤Прима сите картички FaceID ❌ Battery hea...


12.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.500 МКД
Денес 07:37Huawei P40 lite E

Prodavam Huawai P40 lite E dual SIM so dve kartici komplet so kutija ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.499 МКД
Денес 02:04SAMSUNG A 23 5G

Zemen pred 3 meseci ,pod garancija full paket,gratis original maska


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 23:50Samsung S22 Ultra EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 Ultra 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija...


48.990 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
54.990 МКД
Вчера 22:35Samsung S21/5G

Се продава Samsung S21./5G со 256 гига внатрешна меморија.


300 €
или предлог цена
Вчера 17:49  НОВ ОГЛАС

I Phone 11pro EXTRA SOCUVAN(prv gazda) !!!

Se prodava i phone 11 pro zaedno so kutija,prv sopstvenik bez grepka ...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:53Apple iPhone 7

Ekstra socuvan


1 €
или предлог цена
Вчера 13:06  НОВ ОГЛАС

Se prodava iPhone 11 donesen od USA vo odlicna sostojba

Se prodava iphone 11, donesen od USA. Telefonot e vo odlicna sostojba...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:12Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max kako nov

Se prodava Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max kako nov vo odlicna sostojba ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 10:57iPhone 11 Red Product KAKO NOV

Telefonot e bukvalno kako od salon True tone... Face unlock... Sve r...


290 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
17.990 €
Вчера 10:44Samsung S23+ NOVI - MOBICOM

Samsung S23+ 5g 512gb NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EVRO...


48.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:11Iphone 14 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina. ...


45.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:11Iphone 14 Pro NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


61.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:11Samsung A54 NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A54 8/128 gb Black, green White. Telefonite se novi ne...


19.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.990 МКД
Вчера 08:11Samsung A34 NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A34 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


15.990 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
17.990 МКД
Вчера 08:10Iphone 14 Pro Max NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


67.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:10Samsung A14 NOVI - MOBICOM

Samsung A14 NOVI neotpakovani so 2 godini garancija. Prakame po Karg...


8.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:10Samsung S21+ kako nov - mobicom

Samsung S21 plus 5g 8/128gb crna boja. Komplet so site akcesories. Ka...


24.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:10Samsung Note 10+ kako nov - mobicom

Samsung Note 10+ 12/256gb srebrena boja. Komplet so site akcesories. ...


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:10Samsung A72 kako nov - mobicom

Samsung A72kako nov bela i plava boja 6/128gb. Telefonot e nov bez to...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 08:10Huawei P30 Pro kako nov - mobicom

Huawei P30 pro 6/128gb bela perla boja. Komplet so site akcesories. K...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:10Samsung S22+ 256gb kako nov - mobicom

Samsung S22 plus 8/256gb crna boja. Komplet so site akcesories. Kako ...


34.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:09Xiaomi 10T Pro 5G kako nov - mobicom

Xiaomi 10t pro 5g 8/256 kako nov. Komplet kutija so site akcesoari. ...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:09Iphone 13 pro max 256 kako nov - mobicom

Iphone 13 pro max 256gb crna boja. Komplet kutija so site akcesories...


52.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:09Iphone 8 64gb kako nov - mobicom

Iohone 8 64gbcrna boja. Komplet so site akcesories. Kako nov bez tock...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:09IPhone XS max

Se prodava Iphone XS max maksimalno zacuvan True tone ✅ Face ID ✅ Kon...


300 €
или предлог цена
Вчера 07:15Samsung j3 kako nov

Telefonot e vo odlicna sostojba. Raboti na site sim karticki. Komplet...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 06:38Xiaomi mi a2 lite 4/64gb

Telefonot e dobro zacuvan iispraven. Raboti na site aim karticki. 4gb...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 06:37Xiaomi Redmi 6

Telefonot e vo super sostojba bez nikakvo ostetuvanje


3.200 €
или предлог цена
29 мај 22:19HITNO PRODAVAM DVA STATICNI TELEFONI

prodavam dva staticni telefoni panasonic Kontakt lice- Biljana tele...


1.000 МКД
или предлог цена
29 мај 22:16Се продава iPhone 7

Се продава iPhone (Ајфон) 7, половен. Батеријата е променета пред ед...


По Договор
или предлог цена
29 мај 21:33Vivo y16 ganc nov

Se prodava Vivo y16 ganc nov ne otpakovan so polnac i dodatoci tel 07...


10.000 МКД
или предлог цена
29 мај 20:36Se prodava itno Alcatel 3080 NOV NEOTPAKOVAN

Se prodava Alcatel 3080 NOV NEOTPAKOVAN Tanja 075512405


2.000 МКД
или предлог цена
29 мај 20:07Iphone 12 Pro Max GONI

100% battery health


44.500 МКД
или предлог цена
29 мај 12:59Iphone 12 GONI

93% battery health


25.800 МКД
или предлог цена
29 мај 12:59Iphone 11 GONI

86% battery health


18.500 МКД
или предлог цена
29 мај 12:59Odlicen Xiaomi Redmi Note 10s - zamena

Xiaomi Redmi Note 10s, zacuvan kako nov, bez tragi na koristenje. Do...


170 €
или предлог цена
29 мај 10:21Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам