Брвеница
                   
64 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Extra AUDI A2

Ekonomicno vozilo ... parking video/sensors .... led RGB EnterieR_**...


3.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 20:42Bmw f10

Bmw f10 3.0d 204 ps Uvoz 🇨🇭 so servisna kniga Smeneti lanci na mo...


13.600 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
16.999 €
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 18:04GOLF 6 1.6 75KW-BIFUEL

Samo za meraklii! Se prodava golf 6 proizveden 2010godina 1.6 BIFUE...


6.999 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 17:49VW AVTOMOBIL ZA LICA SO POSEBNI POTREBI

Kolata e nameneta za lica so posebni potrebi ,ima racni komandi i cel...


500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 09:44  НОВ ОГЛАС

FORD MONDEO 2.0 DIZEL REG. CELA GOD. MOZE ZAMENA

Hundai coupe 1.6 plin atest ispravno MOZE ZAMENA 2000 evra


2.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 10:46Lada 2103 SL 1500 1979g pali vozi reg. cela g. 071315639

Lada 1500 2103 SL 1979g pali vozi registrirana cela godina 1000e...


1.000 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 €
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 00:28VW Tiguan 2.0 tdi DSG

071251625 071251625 071251625 Tiguan 2.0 tdi 2010 /2011 registri...


12.600 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

01 јун 10:13VW Touran 1.6 diesel dsg-automatik 7 Sedishta

Volkswagen touran 7ulse 1.6 tdi Dsg automatik 7 brzini 7 ulse Godin...


12.700 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

16 мај 10:14GOLF 6 1.6 TDI 2012 god MATCH Extra Sostojba

Shitet se Prodava VW Golf 1.6 TDI Match BlueMotion Tech Full Oprema...


9 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

16 мај 10:13Mecedes Benz A Class

071 272 657 Moze zamena za pogolema kola.


6.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

13 мај 21:38Toyota Land Cruiser Prado J90 facelift 3.0 D-4D (163 Hp) 4WD

Toyota Land Cruiser Prado (J90, facelift 2000) 5-door 3.0 D-4D (163 H...


17.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

12 мај 13:36VW Passat 2.0Tdi

Se Prodava Passat 2.0 tdi 140hp Oprema : Parking senzori Avtomatsko...


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

09 мај 17:33Mitsubishi Pajero 3.2DiD

Se prodava Pajero 3.2 DiD 165hp Full oprema Kozha,Klima,Greaci Napra...


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

08 мај 13:13Jeep Libery CRD

Se Prodava Jeep Libety 2.8 CRD 150hp Avtomatik,tempomat,ispravna redu...


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

08 мај 13:01golf 7 1.6 tdi full kasko super stanje

Објавени: јан. 07 2023 05:12 Моментално гледате: 3 Golf-VII-1-6-TDI-...


11.700 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

07 мај 13:25Touran 2005 Diesel Klimatronik

Voziloto e vo odlicna sostojba, ima greaci na sedisti, uvozen od Aust...


4.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

23 апр 23:08SEAT LEON 1.9 105Ps 2006

070703399


4.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

10 апр 15:24TOURAN 2.0 140Ps TDI DSG 2006

☎️ 070703399


4.900 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

07 апр 17:43Golf 6 1.6

Kolata e odlicna sostojba, napraven e generalen servis Fevruari 2022 ...


7.350 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

07 апр 13:00GOLF 7 2.0 150Ps DSG 2014 BLUEMOTION

NOV UVOZ OD GERMANIA 🇩🇪 SE PRODAVA VW GOLF 7/VII 2.0 TDI 150PS D...


15.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

05 апр 14:28Opel Vectra

Se prodava opel vectra gt 2.0 benzin 1991 Ne registrirana dobra sos...


1.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

30 мар 02:54Fiat Grande Punto - гранде пунто

Се продава фиат гранде пунто 2008, втор сопственик неувезена, два пар...


3.100 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

28 мар 15:43Mercedes c220 W203 Elegance

Kolata e vo dobra i ispravna sostojba raboti se na nea,smeneto e skor...


3.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

15 мар 14:04Citroen C5 2.7HDI 2008 Limuzina

Registriran cela godina. Novi zimski gumi. Servis napraven vo ofici...


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

06 мар 22:00Golf 7 1.6 Tdî bluemotion 2013 77kw

se prodava Golf 7 1.6 tdì CLH ( kod na motor) dpf 2013 77kw 105ks man...


11.900 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 мар 13:55Prodavam ili menuvam za avtomobil na Mk.tablici.

Napraveni se site servisi.


2.650 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

02 мар 15:13Golf 5 1.9 90kw

Golf 5 1.9 90kw Registriran vo dobra sostojba Kontakt tel: 070347669


4.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

12 фев 11:34Skoda Octavia 2012 - 1.6tdi 4x4

Prodavame Skoda Octavia 2012 - 1.6tdi 4x4 Voziloto e uvezeno od Svaj...


6.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

06 фев 17:31Bmw 530d. E60

PRODAVAM BMW 530D 2004 *KOLATA E MNOGU DOBRO ODRZAVANA I E REDOVNO ...


6.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 фев 14:07Mitsubishi Pajero 4х4 3.2 diesel

Во одлична состојба, има летни и зимски гуми со алофелни!!


10.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

15 дек 18:47Mercedes Benz

E 270 CDI. Motor menuvac prednica odlicni servisiran redovno zimski g...


5.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

30 ное 16:41Opel Astra

Se prodava opel astra mozhe i zamena


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

19 окт 14:04Hyundai terrakan

Hyundai terrakan 2002 servisis ful redukcija ispravno 247 iljadi.pomi...


6.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

03 окт 16:12Vektra

Kolata e vo solidna sostojba


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

26 сеп 16:39Opel Astra 1.9 - 2005g.

Цена по договор!!


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јул 16:46Audi Q7 S-Line

Napomena Kolata ne e za “Devojki” Se Prodava Moze Zamena ...


12.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јул 15:55Bmw X3 TOP sostojba

proba kade sakate sakate voziloto go imam 5 god i non stop se vozi NE...


6.550 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

22 мар 10:01Opel astra h 1.8benzin Mozna zamena

Opel astra h 1.8 Kolata poseduva od oprema Tempomat Parking senzo...


4.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

22 дек 14:56Bmw 530

Se prodava bmw.530d so full oprema Komplet servis uvoz sfajcaria so...


6.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

03 ное 09:40KUPUVAM CORSA PUNTO

PONUDETE CORSA PUNTO DO 800 EVRA


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

06 мар 19:58Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам