778 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava

Stan od 64m2+7m2podrum+33m2 potkrovje ( ne legalizirano ) Stanot se ...


62.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јун 20:58Промовирано

SE IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava celosno opremen stan od 70m2 vo naselba 8mi Noemvri. Stan...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 мај 14:20Промовирано

Се издава дуќан во строг центар на Штип

Се издава деловен простор на ексклузивна локација во строг Центар на ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:00Stara kuka vo stog centar na Shtip

Se prodavaat 2 kuki- lepenki vo Gorno maalo,na ul. 29 Noemvri, centra...


50.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
55.000 €
Вчера 16:57Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivite se naogat preku rekata ednata e 21 dekara,drugata 4 dekari za...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:54Се продaвa куќa во нaселбa Дујле

074603442 - Viber 078730074 - Viber


45.000 €
или предлог цена
Вчера 13:51Се издава дуќан во строг центар на Штип

Се издава деловен простор на ексклузивна локација во строг Центар на ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 13:00SE IZDAVA PROSTOR ZA PROSLAVI -ZABAVI

Se izdava prostor za proslavi ,kapacitet 40-50 luge . Se naoga na 20...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:51Izdavam garazi/garaza/magacin vo zgrada KUBUS

Izdavam dve garazi spoeni


1 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Вчера 09:40SE PRODAVA KUKJA SO DVOR NAD 4000 M2, NA PREKRASNA LOKACIJA

Се продава куќа на убава и мирна локација во село Кучичино заедно со ...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 09:21VNVP Apartment. BOOK NOW.

Daily or monthly rent. Please call for more information. https://my....


111.111 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 09:12Нива - на влез во с. Чардаклија

Веднаш до фармата на влезот во селото. 075270395


6 €
или предлог цена
Вчера 09:12Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и по...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 09:12Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje 630e m2, dukanot e iznajme...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 08:25Se izdava dukan trgovski centar 80m2

Se izdava dukan 80m2. Tel.Gane. 078 473986


400 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 08:24Nivi od 26.133m2 vo Puzderci Probistipsko

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci, so imoten ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 06:55Se prodava

Se prodava deloven prostor kaj Angels kafe 20 m2 karabina istiot se n...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 04:15Eftino niva 2e*6000m2

Niva vo naselba babi pozadi benzinskata pumpa kaj gradskite bunari po...


2 €
или предлог цена
Вчера 02:50Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo centarot na naselba babi vednas do osnov...


7.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

06 јун 22:23Деловен простор/Deloven prostor

Се изнајмува деловен простор во индустриска зона север,комплетно уред...


1 МКД
или предлог цена
06 јун 19:44Se prodava stan vo 8-mi Noemvri

Se prodava stan 64 m2 vo kulata sproti Makpetrol benzinskata vo 8-mi ...


60.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 јун 18:17Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


65.000 €
или предлог цена
06 јун 17:48Se prodava stan

Se prodava stan vo 8mi noemvri do skoloto na 4 sprat posleden nee e...


42 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 јун 17:22Izdavam namesten stan za 250 evra

Nov namesten stan vo naselba Babi se izdava so moznost za vseluvanje ...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 јун 14:24SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Vkupna povrsina na kukata= 466m2. Na 3 sprata po 160m2 Tarasi 2×...


1 €
или предлог цена
06 јун 13:37Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava ili Iznajmuva Deloven Prostor, Dukan vo centarot na grado...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.550 €
Штип

Дуќани

06 јун 13:00Се издава стан во населба 8 Ноември

Се издава стан во населба 8ми Ноември, Штип. Станот е 60м2 на 8 спрат...


300 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 јун 12:14Se izdava stan na atraktivna lokacija

Se izdava stan na astraktivna lokacija vo senjak 3, pozadi Edje. Sta...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

06 јун 10:27Dukjan - ednosmerna Shtip

Se prodava deloven prostor na pocetokot na ednosmernata - ulica Vanch...


220.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

06 јун 09:53Se prodava dukan trgovski centar 103m2

Se prodava…..dukanot e iznajmen,kirija 16000den kompletno renoviran


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

05 јун 23:44iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

05 јун 21:41СЕ ИЗНАЈМУВА ДУЌАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ШТИП

Се изнајмува дуќан од 40м2 цена поволна. Инфо на телефон 070303160


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

05 јун 21:41Се изнајмива деловен - магацински простор.

На влезот во Штип, на одлична локација покрај магистралниот пат Штип-...


По Договор
или предлог цена
05 јун 21:41Garaza

Se prodava garaza vednas do Angels 077641884


6.300 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

05 јун 20:59Se prodava

Stan od 64m2+7m2podrum+33m2 potkrovje ( ne legalizirano ) Stanot se ...


62.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јун 20:58Garazna vrata

Garazna vrata


6.500 МКД
или предлог цена
Штип

Гаражи

05 јун 15:11Se prodava stan vo naselba Senjak

Se prodava stan vo naselba Senjak kompletna kvadratura 82 m2. 62 m2 ...


60.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јун 13:47Se izdava deloven prostor vo Stip

1. Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemj...


По Договор
или предлог цена
05 јун 12:25Se iznajmuva ili prodava dukjan

Se iznajmuva ili prodava dukjan vo centarot na Stip na ednosmernata, ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

05 јун 12:17Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
05 јун 11:06Se izdava soba na prizemje od kuka

Kukata se naoga vo blizina na bolnicata.nad bibliotekata.kontakt na 0...


4.000 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

05 јун 10:41Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН -МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР Локација :20 -ти километар с...


1 €
или предлог цена
05 јун 09:38Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам